Статьи

Як завантажити відео з ВК на комп'ютер

  1. Як завантажити відео з ВК через браузер
  2. Завантаження відео за посиланням за допомогою онлайн-сервісу

Соціальна мережа Вконтакте надає користувачам доступ до маси цікавого і корисного відеоконтенту. Ось тільки для перегляду тих чи інших роликів необхідно обов'язкове підключення до інтернету, а в деяких випадках під'єднатися до всесвітньої павутини не представляється можливим. Інша ситуація, коли в ході тривалої поїздки немає стабільного зв'язку з мережею інтернет або трафік занадто дорогий. Тут то і може виявитися дуже корисною можливість завантажити відео з ВК на комп'ютер. У поточній статті розглянемо найпростіші варіанти завантаження роликів з популярної соцмережі.

Як завантажити відео з ВК через браузер

Даний спосіб не передбачає необхідність встановлення сторонніх програм, всі дії будуть проводитися на самому сайті Vkontakte. Отже, запустимо браузер Google Chrome (або будь-який інший оглядач), перейдемо за адресою vk.com і відкриємо якусь сторінку з відео. Ніяких кнопок, що дозволяють здійснити завантаження, не спостерігається. Зате в рядку зверху ми побачимо адреса сторінки.

Додамо спочатку шляху букву m і точку, щоб перейти на мобільну версію сайту. Філію в нашому випадку виглядає так: https://m.vk.com/video-38279446_456239292.

Тепер досить натиснути правою кнопкою миші по вікну з відео і завантажити ролик на комп'ютер.

Можна піти і більш складним, але призводить до того ж позитивного результату шляхом. На сторінці звичайної версії ВК кликнемо правою кнопкою по відео і виберемо в меню рядок «Копіювати код для вбудовування».

На сторінці звичайної версії ВК кликнемо правою кнопкою по відео і виберемо в меню рядок «Копіювати код для вбудовування»

Далі відкриваємо будь-який текстовий редактор, наприклад, Блокнот, і вставляємо знаходиться в буфері код. Знаходимо в тексті після атрибута src потрібний url-адреса.

Знаходимо в тексті після атрибута src потрібний url-адреса

Копіюємо його і вставляємо в новій вкладці браузера.

Копіюємо його і вставляємо в новій вкладці браузера

Натискаємо на клавіатурі клавіші Ctrl + U, тим самим переходячи до перегляду вихідного коду сторінки. Тут нам необхідно знайти адресу самого відео-файлу. Для цього натискаємо Ctrl + F і в який з'явився зверху поле вводимо mp4, саме таке розширення, як правило, мають відео з ВК. Підсвічених результатів пошуку може бути декілька, так як ролики зберігаються в різних якостях. На скріншоті знизу ми виділили адреса, який дасть нам можливість завантажити відео.

На скріншоті знизу ми виділили адреса, який дасть нам можливість завантажити відео

Кликнемо по виділеній області правою кнопкою, а потім натиснемо «Перейти за адресою ...»

»

Далі вже на новій вкладці знову натискаємо праву кнопку і вибираємо «Зберегти відео як ...»

»

Ось так ось ми легко змогли завантажити відео з ВК без використання сторонніх програм. Ще один не менш простий спосіб наведемо нижче.

Завантаження відео за посиланням за допомогою онлайн-сервісу

Тут ми скористаємося відомим і добре себе зарекомендували онлайн-сервісом Savefrom.net, який дозволяє завантажувати відео не тільки з Вконтакте, але ще і з Youtube і деяких інших сайтів. Зайдемо на сторінку сервісу, де побачимо поле для введення посилання на ролик. Сюди ми будемо вписувати адресу, який виділили з коду, скопійованого раніше в Блокнот. Формат url приблизно такий: https://vk.com/video_ext.php?oid=-38279446&id=456239292&hash=c92454060af06069.

Після вставки натискаємо на стрілку вправо і отримуємо посилання для скачування. Плюсом є те, що можна вибрати якість ролика.

Плюсом є те, що можна вибрати якість ролика

Отже, ми привели найбільш доступні способи завантажити відео з ВК на комп'ютер без сторонніх програм. Ці варіанти гарні саме тим, що вони абсолютно безпечні і не вимагають установки додаткових додатків. До того ж вся процедура займає мінімум часу. Якщо ж ви вирішили все ж скористатися якимись програмами, то переконаєтеся, що завантажуєте їх з офіційного сайту розробника. При цьому категорично не рекомендується вказувати свої дані від аккаунта в інтерфейсі таких програм - ім'я користувача та пароль слід вводити тільки на сайті vk.com.

Php?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.