Статьи

Як завантажити відео з ВК на комп'ютер

  1. Як завантажити відео з ВК через браузер
  2. Завантаження відео за посиланням за допомогою онлайн-сервісу

Соціальна мережа Вконтакте надає користувачам доступ до маси цікавого і корисного відеоконтенту. Ось тільки для перегляду тих чи інших роликів необхідно обов'язкове підключення до інтернету, а в деяких випадках під'єднатися до всесвітньої павутини не представляється можливим. Інша ситуація, коли в ході тривалої поїздки немає стабільного зв'язку з мережею інтернет або трафік занадто дорогий. Тут то і може виявитися дуже корисною можливість завантажити відео з ВК на комп'ютер. У поточній статті розглянемо найпростіші варіанти завантаження роликів з популярної соцмережі.

Як завантажити відео з ВК через браузер

Даний спосіб не передбачає необхідність встановлення сторонніх програм, всі дії будуть проводитися на самому сайті Vkontakte. Отже, запустимо браузер Google Chrome (або будь-який інший оглядач), перейдемо за адресою vk.com і відкриємо якусь сторінку з відео. Ніяких кнопок, що дозволяють здійснити завантаження, не спостерігається. Зате в рядку зверху ми побачимо адреса сторінки.

Додамо спочатку шляху букву m і точку, щоб перейти на мобільну версію сайту. Філію в нашому випадку виглядає так: https://m.vk.com/video-38279446_456239292.

Тепер досить натиснути правою кнопкою миші по вікну з відео і завантажити ролик на комп'ютер.

Можна піти і більш складним, але призводить до того ж позитивного результату шляхом. На сторінці звичайної версії ВК кликнемо правою кнопкою по відео і виберемо в меню рядок «Копіювати код для вбудовування».

На сторінці звичайної версії ВК кликнемо правою кнопкою по відео і виберемо в меню рядок «Копіювати код для вбудовування»

Далі відкриваємо будь-який текстовий редактор, наприклад, Блокнот, і вставляємо знаходиться в буфері код. Знаходимо в тексті після атрибута src потрібний url-адреса.

Знаходимо в тексті після атрибута src потрібний url-адреса

Копіюємо його і вставляємо в новій вкладці браузера.

Копіюємо його і вставляємо в новій вкладці браузера

Натискаємо на клавіатурі клавіші Ctrl + U, тим самим переходячи до перегляду вихідного коду сторінки. Тут нам необхідно знайти адресу самого відео-файлу. Для цього натискаємо Ctrl + F і в який з'явився зверху поле вводимо mp4, саме таке розширення, як правило, мають відео з ВК. Підсвічених результатів пошуку може бути декілька, так як ролики зберігаються в різних якостях. На скріншоті знизу ми виділили адреса, який дасть нам можливість завантажити відео.

На скріншоті знизу ми виділили адреса, який дасть нам можливість завантажити відео

Кликнемо по виділеній області правою кнопкою, а потім натиснемо «Перейти за адресою ...»

»

Далі вже на новій вкладці знову натискаємо праву кнопку і вибираємо «Зберегти відео як ...»

»

Ось так ось ми легко змогли завантажити відео з ВК без використання сторонніх програм. Ще один не менш простий спосіб наведемо нижче.

Завантаження відео за посиланням за допомогою онлайн-сервісу

Тут ми скористаємося відомим і добре себе зарекомендували онлайн-сервісом Savefrom.net, який дозволяє завантажувати відео не тільки з Вконтакте, але ще і з Youtube і деяких інших сайтів. Зайдемо на сторінку сервісу, де побачимо поле для введення посилання на ролик. Сюди ми будемо вписувати адресу, який виділили з коду, скопійованого раніше в Блокнот. Формат url приблизно такий: https://vk.com/video_ext.php?oid=-38279446&id=456239292&hash=c92454060af06069.

Після вставки натискаємо на стрілку вправо і отримуємо посилання для скачування. Плюсом є те, що можна вибрати якість ролика.

Плюсом є те, що можна вибрати якість ролика

Отже, ми привели найбільш доступні способи завантажити відео з ВК на комп'ютер без сторонніх програм. Ці варіанти гарні саме тим, що вони абсолютно безпечні і не вимагають установки додаткових додатків. До того ж вся процедура займає мінімум часу. Якщо ж ви вирішили все ж скористатися якимись програмами, то переконаєтеся, що завантажуєте їх з офіційного сайту розробника. При цьому категорично не рекомендується вказувати свої дані від аккаунта в інтерфейсі таких програм - ім'я користувача та пароль слід вводити тільки на сайті vk.com.

Php?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).