Статьи

Як завантажити відео в контакті без програм

  1. вручну
  2. m.vk.com
  3. GetVideo
  4. висновок

Привіт, друзі Привіт, друзі! У цій статті розберемося як завантажити відео в контакті. Качати будемо з допомогою сервісу savefrom.net і вручну. Мені не подобався ідея установки програм або розширень для скачування так як все просто хитається і без них. Сподіваюся, ви зараз в цьому переконаєтеся.

вручну

Тут все ще простіше. Знаходимо відео в контакті і запускаємо його. Зупиняємо відео і, в будь-якому місці сторінки, але не на чорному полі програвача, тиснемо правою кнопкою мишки (викликаємо контекстне меню) і вибираємо «Переглянути код» .

Нам потрібно знайти адресу відео . Більшість відео мають розширення «MP4», тому шукати буде саме його. Тиснемо «ctrl + F» і в віконці пошуку пишемо «MP4».

C допомогою повзунка горизонтальної прокрутки знаходимо адресу нашого відео в потрібному дозволі (Тут воно вказується цифрами перед розширенням (наприклад - 720.mp4))

виділяємо адреса відео починаючи з «http» і закінчуючи «mp4» і копіюємо його. Щоб виділити потрібно двічі клікнути лівою кнопкою мишки на адресу

Відкриваємо нову вкладку в браузері і вставляємо скопійований адресу відео .

Тепер нам потрібно його перетворити.

https% 3A% 2F% 2Fcs12459.vk.me% 2Fu45011078% 2Fvideos% 2Fb246522123.720.mp4

В адресі всюди замінюємо:

  • «% 3A» - «:»
  • «% 2F» - «/»

Виходить повноцінний адреса відео .

«Https://cs12459.vk.me/u45011078/videos/b246522123.720.mp4»

Тиснемо «Enter»

У нас в цій вкладці запускається відео .

У будь-якому місці сторінки тиснемо правою кнопкою мишки (Викликаємо контекстне меню) і вибираємо «Зберегти відео як ...« .

Вибираємо місце для збереження відео в контакті і зберігаємо.

m.vk.com

Спосіб підказали в коментарях (Сергію величезна благодарнасть)

Дорогі друзі та Антон. Є спосіб набагато простіше, який я знайшов. Прошу його опублікувати: Відкриваєте сторінку з відео, далі з рядку перед vk.com пишете букву m. виходить сторінка мобільної версії: m.vk.com. Далі запускаєте відео, тиснете на паузу і вас виходить те ж саме без всяких кодів. Права кнопка миші, далі зберегти відео. Успіхів!

GetVideo

Для початку знайдемо сервіс в Інтернеті. Для цього пишемо пошуковий запит «getvideo» або ж аналогічний і переходимо на сайт «getvideo.org».

Після вибираємо вподобане відео з Вконтакте і відкриваємо його. Копіюємо адресу медіафайлу з рядка пошуку і вставляємо його в відповідне поле на сервісі.

Нажмімаем на кнопку завантажити і чекаємо, коли відео буде розпізнано на сайті. Після, ви побачите перелік доступних дозволів для скачування. Вибираєте потрібну і натискаєте кнопку «Завантажити відео» .

Розпочнеться процес завантаження, по завершенню якого відео буде вже знаходиться на вашому комп'ютері і доступно для перегляду без підключення до мережі.

Хотілося б попередити вас, що при натисканні на кнопку «Завантажити» , Яка знаходиться поруч з пунктом «Максимальна роздільна здатність», відбудеться перехід на сторінку для скачування однойменного додатка. Однак я б не радив ризикувати і завантажувати цю програму, адже вона може завдати шкоди вашому комп'ютеру.

висновок

Сподіваюся переконав вас, що вручну дуже просто завантажити відео в контакті. У цих двох способів є один величезний «+» - нічого не потрібно встановлювати. Ні програм, які не розширень в браузер. А чим менше ми встановлюємо - тим стабільніше працює наш комп'ютер і браузер . (Так само вручну можна скачати музику з контакту ).

Відео №2

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача