Статьи

Як безкоштовно завантажувати відео з YouTube на iPhone і iPad

Багато часто задаються питанням, як швидко завантажити відео з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів на iOS-пристрої. У стандартному клієнті такої можливості немає, доводиться дивитися в бік сторонніх рішень. А вони є - наприклад, додаток AnyTrans.

А вони є - наприклад, додаток AnyTrans

володіє багатьма корисними функціями, і одна з них - завантаження будь-яких відео з сервісів на зразок YouTube, Vimeo і навіть Instagram . Мені вона знадобилася по роботі, але незабаром я виявив ще один цікавий варіант використання: завантажив кілька часових роликів з YouTube, після скинув в цьому ж додатку на iPad - подивився їх під час 5-годинного перельоту, де не було підключення до Інтернету.
володіє багатьма корисними функціями, і одна з них - завантаження будь-яких відео з сервісів на зразок YouTube, Vimeo і навіть   Instagram

Багатьом знайома ситуація, коли c iPhone або iPad дивом зникали важливі файли і фотографії (ну або самі їх випадково видаляли). В цьому випадку допоможе тільки резервна копія, інших надійних способів зберегти ваші дані в Apple поки не придумали. Але відновлюватися з резервної копії через пару документів не дуже зручно.

Стандартне рішення у вигляді iTunes тут не допоможе - якщо тільки не хочете обнуляти пристрій і відновлюватися з колишньою резервної копії. На допомогу приходить зручна програма під назвою: вона не тільки дозволяє «ритися» в ваших бекапіть в пошуках потрібної інформації, а й миттєво переміщує файли між iOS-пристроєм і комп'ютером (і навпаки) без втручання iTunes.

Робиться все дуже просто, незважаючи на те що інтерфейс програми англійською мовою. Встановлюєте програму (ссилочку залишимо нижче), підключаєте свій iPhone або iPad (а можна відразу обидва) і чекаєте пару хвилин, поки додаток просканує інформацію на пристроях і довантажити резервні копії. Після відкриваєте розділ з резервними копіями девайсів і вибираєте потрібний пристрій.

Наприклад, я давно видалив зі свого iPad конспекти, які, як вважав, більше не знадобляться. Пройшов рік, і ось потреба знову з'явилася, благо AnyTrans знайшов резервну копію від 2015 року, де ці фотографії є.
Наприклад, я давно видалив зі свого iPad конспекти, які, як вважав, більше не знадобляться
Виділяю стільки знімків, скільки необхідно, і простим перетягуванням вони виявляються на комп'ютері. І такий трюк можна проробляти не тільки з фото, але і з документами, повідомленнями SMS і навіть історією дзвінків.

Після цього випадку вирішив залишити це додаток в якості заміни iTunes на постійній основі. Виявилося дуже зручно: ніякої довгої синхронізації, все ясно і зрозуміло. Захотів скинути фотки з відпустки - вибрав відповідний пункт меню, папку, в яку потрібно їх перемістити на iPhone, - і все! За хвилину вся колекція знімків мігрувала з комп'ютера на смартфон.
Після цього випадку вирішив залишити це додаток в якості заміни iTunes на постійній основі

Завантажити додаток можна абсолютно безкоштовно за посиланням нижче, є версія як під Mac, так і для Windows. Звичайно, за повну функціональність розробники просять гроші, але багато можливостей, в тому числі завантаження відео з YouTube та інших сервісів, доступні і в безкоштовній версії.

Назва: AnyTrans
Видавець / розробник: iMobie Inc
Ціна: Безкоштовно
Вбудовані покупки: Так
Сумісність: Windows, OS X
Посилання:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача