Статьи

Як відновити вилучені листи Outlook Express, або листи з битого .DBX-файлу

В Outlook Express листи з DBX-файлів насправді не видаляються навіть при переміщенні їх в папку «Віддалені» і навіть при знищенні їх з віддалених В Outlook Express листи з DBX-файлів насправді не видаляються навіть при переміщенні їх в папку «Віддалені» і навіть при знищенні їх з віддалених. Листи залишаються в .DBX-файлах до стиснення папок з листами.

А ще іноді листи можуть просто зникнути, якщо в момент видалення чого-то что-то підвисали. Ось у мене наприклад буквально годину тому «пропали» всі листи отримані після 7 березня. Сталося це поки я видаляв все що у мене було в Inbox'e c відправником виду Mail Delivery ... Щось підвисали, Outlook Express довелося перезапустити, а після перезапуску виявилося що у мене і немає нічого за останній місяць, все пропало!

Але тут головне без паніки. Головне швидко зробити бекап того що є (куди завгодно скопіювати все з Identities /..../ Miscrosoft / Outlook Express), а потім відновити з DBX'а поки це можливо.

Відновлення ... В Інтернеті є дуже багато всякого софта типу DBX-recovery, DBX restore, Outlook Express Recovery і т.д. Але все платне і кряков і серіалів відразу не знайти. Але вони й не потрібні. Просто йдемо на http://code.google.com/p/undbx/ , Качаємо UnDBX (це суперская командно-строкова тулза, потрібно юзати тільки її і не дивитися ні на що більше!) І відновлюємо весь вміст DBX'а в окрему папку, виконанням команди виду undbx --recover myinbox.dbx c: \ відновлені листи \.

Потім відкриваємо Outlook Express, створюємо в ньому нову папку і копіюємо / перетягуванням ВСЕ відновлені листи, ВСЕ вміст папки з відновленими листами в нову папку Outlook Express. Це все. Прошу маякнуть в коментах кому поради допомогли. :)

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то