Статьи

Як відновити вилучені листи Outlook Express, або листи з битого .DBX-файлу

В Outlook Express листи з DBX-файлів насправді не видаляються навіть при переміщенні їх в папку «Віддалені» і навіть при знищенні їх з віддалених В Outlook Express листи з DBX-файлів насправді не видаляються навіть при переміщенні їх в папку «Віддалені» і навіть при знищенні їх з віддалених. Листи залишаються в .DBX-файлах до стиснення папок з листами.

А ще іноді листи можуть просто зникнути, якщо в момент видалення чого-то что-то підвисали. Ось у мене наприклад буквально годину тому «пропали» всі листи отримані після 7 березня. Сталося це поки я видаляв все що у мене було в Inbox'e c відправником виду Mail Delivery ... Щось підвисали, Outlook Express довелося перезапустити, а після перезапуску виявилося що у мене і немає нічого за останній місяць, все пропало!

Але тут головне без паніки. Головне швидко зробити бекап того що є (куди завгодно скопіювати все з Identities /..../ Miscrosoft / Outlook Express), а потім відновити з DBX'а поки це можливо.

Відновлення ... В Інтернеті є дуже багато всякого софта типу DBX-recovery, DBX restore, Outlook Express Recovery і т.д. Але все платне і кряков і серіалів відразу не знайти. Але вони й не потрібні. Просто йдемо на http://code.google.com/p/undbx/ , Качаємо UnDBX (це суперская командно-строкова тулза, потрібно юзати тільки її і не дивитися ні на що більше!) І відновлюємо весь вміст DBX'а в окрему папку, виконанням команди виду undbx --recover myinbox.dbx c: \ відновлені листи \.

Потім відкриваємо Outlook Express, створюємо в ньому нову папку і копіюємо / перетягуванням ВСЕ відновлені листи, ВСЕ вміст папки з відновленими листами в нову папку Outlook Express. Це все. Прошу маякнуть в коментах кому поради допомогли. :)

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача