Статьи

Як створити фірмовий стиль компанії

  1. зміст: 1. Для чого потрібен фірмовий стиль? 2. Основні елементи фірмового стилю 3. Приклади...
  2. Що входить в фірмовий стиль?
  3. Приклади дизайнів фірмового стилю
  4. Розробка фірмового стилю з Logaster

зміст:

1. Для чого потрібен фірмовий стиль?
2. Основні елементи фірмового стилю
3. Приклади дизайнів фірмового стилю
4. Розробка фірмового стилю з Logaster

Фірмовий стиль - це візуальний образ компанії, який повинен звернути на себе увагу покупця, давно звик до всіх сучасних видів реклами.

Це означає, що створення якісного фірмового стилю - завдання не з простих і вимагає занурення в усі тонкощі цього процесу.

Найчастіше, створюючи фірмовий стиль ( айдентику ), Підприємці роблять кілька поширених помилок. Це або гонитва за останніми тенденціями брендингу, або недооцінка важливості створення стилю свого бізнесу.

У першому випадку можна отримати абсолютно не відповідає компанії стиль, крім того, це може коштувати чималих грошей і, швидше за все, не принесе бажаного результату. Тому найкраще виділити ті особливі якості вашого товару або послуг, які повинні бути лаконічно підкреслені елементами айдентики і відштовхуватися від цього при виборі кольору, шрифту і т.д.

У другому випадку багато хто думає, що фірмовий стиль - це привілей великих компаній і він їм не потрібен. Незважаючи на те, що подібна думка досить поширене, це абсолютно не причина відмовлятися від ідеї айдентики. Він допоможе будь-якої компанії виглядати більш презентабельно перед потенційними клієнтами або партнерами. Тим більше що зараз існують онлайн-сервіси, наприклад Logaster, за допомогою яких дуже просто створити візуальний образ своєї фірмі без особливих витрат.

Logaster - один з провідних онлайн-сервісів по створенню логотипів і фірмової продукції допоможе вам обзавестися фірмовим стилем швидко і без будь-яких навичок дизайнера.

Для чого потрібен фірмовий стиль?

Корпоративний стиль виконує важливі функції в житті організації:

  • Зовнішній імідж. Стиль організації є важливою складовою іміджу вашої компанії і створює її унікальний образ, що сприяє підвищенню впізнаваності і репутації.
  • Асоціація з фірмою. Елементи фірмового стилю викликають у клієнтів пряму асоціацію з організацією.
  • Відмінність від конкурентів. Фірмовий стиль допомагає відрізнити ваші товари від продукції конкурентів.

Що входить в фірмовий стиль?

Айдентика організації включає в себе всю дизайнерську атрибутику, починаючи від логотипу і закінчуючи буквально кожної папірцем, використовуваної підприємством. Використання всього цього має бути описано в брендбуці.

Кольорова гамма

При виборі колірної гами фірмового стилю, враховуйте те, яким чином колір впливає на сприйняття людини. Радимо ознайомитися з цим моментом більш детально , Перш ніж приступити до створення візуального образу компанії.

Назва фірми

Текстові складові фірмового стилю, такі як назва або слоган призначені для лаконічного знайомства клієнта з вашою компанією. Варто приділити їм належну увагу і подбати, щоб назва і слоган містили найважливішу інформацію про неї. Також важливу роль відіграє шрифт. Як правильно підібрати шрифт читайте тут .

Логотип

Логотип - це найбільш змістовний і в той же час лаконічний графічний або текстовий елемент фірмового стилю, який створює візуальний образ компанії і сприяє залученню клієнтів. Логотип використовується в усіх складових фірмового стилю, рекламі (вивіски, постери, банери, сітілайти, білборди, призматрони, буклети, наклейки на транспорт, таблички-покажчики), а також ідентифікує продукцію фірми.

Стилеутворююча графіка

Елементами стілеобразующей графіки є візитки , Бланки, фавіконки, конверти, бейджи і т.д. Вони поєднують в собі всі інші елементи фірмового стилю. Наявність кожного з цих атрибутів стілеобразующей графіки вказує на високий рівень організації підприємства.

Приклади дизайнів фірмового стилю

Пропонуємо вам ознайомитися з деякими прикладами (шаблонами) айдентики:

Пропонуємо вам ознайомитися з деякими прикладами (шаблонами) айдентики:

Розробка фірмового стилю з Logaster

Створення фірмового стилю починається з логотипу. Він задає тон і стиль інших елементів дизайну. Є кілька способів створення логотипу, але найбільш просте, швидке і недороге рішення - скористатися онлайн інструментами, що спеціалізуються на створенні логотипів.

Як створити логотип з Logaster

Перейдіть на сайт Логастера і натисніть кнопку "Створити логотип". Таким чином, ви почнете процес створення логотипу, що складається з чотирьох кроків.

Крок 1

Потрібно ввести назву своєї компанії у відповідне поле і додати слоган, якщо він є. У графі "Вид діяльності" необхідно вибрати відповідну галузь. Таким чином, генератор відфільтрує відповідні для вас іконки. Потім клікніть кнопку «Далі».

крок 2

Виберіть з безлічі запропонованих логотипів той, який вам сподобався найбільше і клікайте "Далі". Якщо ж, перегорнувши кілька сторінок, ви не змогли знайти підходящу іконку, уточніть свій запит ключовим словом, ввівши його в поле "Пошук іконок". Тепер спробуйте пошукати необхідну вам іконку серед нових варіантів. Виберіть вподобаний і натисніть кнопку "Далі" для переходу до наступного кроку.

Виберіть вподобаний і натисніть кнопку Далі для переходу до наступного кроку

крок 3

Логастер пропонує вам вже готові логотипи, але якщо вас не влаштовує розміщення елементів, їх розмір, колір, шрифт тексту, клікніть "Редагувати лого" і змініть його на свій розсуд. Після редагування клікніть "Далі".

крок 4

Збережіть логотип і створіть свій обліковий запис, щоб не втратити його і подальшу продукцію. На фінальному етапі створення логотипу ви можете ознайомитися з інструкцією використання створеного лого, а також подивитися, як буде виглядати ваш новий логотип на елементах фірмової продукції.

На фінальному етапі створення логотипу ви можете ознайомитися з інструкцією використання створеного лого, а також подивитися, як буде виглядати ваш новий логотип на елементах фірмової продукції

Як створити дизайн-пакет з Logaster

Дизайн-пакет - це набір елементів фірмової продукції (логотип, візитка, бланк, конверт і фавікон). На сторінці створеного логотипу ви можете побачити приклад айдентики з вашим логотипом, який сервіс згенерував автоматично.

Щоб вибрати інші макети, потрібно перейти в конструктор дизайн-пакетів . Тут можна знайти підходящі мокап, купити або зберегти їх.

Також кожен продукт можна створити окремо, натиснувши на кнопку "Створити" в верхньому лівому кутку сторінки сайту. Після створення скачайте фірмовий стиль для своєї фірми.

Виділяйтеся на тлі конкурентів, створюйте образ компанії і залучайте з його допомогою все більше клієнтів. Тим більше що c онлайн-сервісом Logaster це так просто.

До речі, ми в Логастер написали безкоштовне керівництво для малого бізнесу по створенню айдентіка "Як створити фірмовий стиль і не розоритися» . Поради, практичні приклади, корисні сервіси - одним словом все, що необхідно для створення свого стилю!

Статті по темі:

1. Для чого потрібен фірмовий стиль?
Що входить в фірмовий стиль?
1. Для чого потрібен фірмовий стиль?
Для чого потрібен фірмовий стиль?
Що входить в фірмовий стиль?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача