Статьи

Як видалити сторінки з пошуку Google

Інструменти для веб майстра від Гугла допомагають вирішувати найрізноманітніші проблеми по оптимізації сайту. Додаючи свій сайт в панель веб майстрів ми не завжди розглядаємо і вивчаємо інструменти, які там знаходяться. А дуже шкода ... вони вирішують такі питання, як видалення дублів сторінки, сео оптимізацію мета тегів і інше.

Ми вже знаємо як додавати сторінки в аддурілку гугла , Щоб вона швидше проіндексувалася. Іноді необхдімо швидко вилучити статтю зі свого пошуку. Сьогодні ми розглянемо такий інструмент, як "Видалити URL-адресу". Даний інструмент призначений для видалення сторінок з пошуку.

Часто на сайті або блозі ми міняємо, або зовсім видаляємо url адреси сторінок. Дуже важливо, щоб ці старі адреси якомога скоріше випали з пошуку.

Також в пошуку може знаходиться ціла купа дублів сторінок і непотрібних сміттєвих. Боротися з такими проблемами чисто ручним способом видалення url з пошуку робота не шляхетна. Для цього існують інші методи. Але все ж, як варіант, можна застосовувати.

Щоб знайти непотрібні сторінки скористаємося оператором site: домен сайту. По черзі переглядаємо адреси сторінок.

По черзі переглядаємо адреси сторінок

Цю проблему вирішують по-різному. Можна склеїти старі адреси сторінок через 301 редирект з новими сторінками. Тоді пошукова система буде вважати головним адресою саме ту сторінку до якої приклеїли неіснуючу сторінку. Також налаштовують сторінку, яка віддає 404 відгук сервера. Виходить, що коли користувач потрапляє на неіснуючий url, то його перекидає на сторінку 404. Власне, вона дає зрозуміти пошуковій системі, що такої адреси та сторінки не існує і їх треба викинути з пошуку.

Всі ці способи реально діють і їх потрібно використовувати. Але найшвидший спосіб вилучити статтю зі свого пошуку - це звернутися до інструменту для вебмайстрів від Google "Видалити URL-адреси". Завдяки цьому інструменту сторінка пропадає з пошуку протягом декількох днів. Зауважимо, що при використанні попередніх варіантів неіснуючий url може залишатися в пошуковій видачі кілька місяців. Інший варіант - замовити технічну підтримку сайту і довіритися досвідченим веб майстрам.

Недолік інструменту в тому, що всі дії по видаленню потрібно здійснювати в ручному режимі окремо з кожною сторінкою.

Найпозитивніший момент в тому, що від вас не потрібно якихось особливих знань. Відкриваємо панель інструментів для веб-майстрів від Гугла і вибираємо розділ "Індекс Google". Потім переходимо до пункту "Видалити URL-адреси". З'являється форма додавання url адреси. У цю форму додаємо по черзі всі сторінки, які необхідно видалити з пошуку.
Найпозитивніший момент в тому, що від вас не потрібно якихось особливих знань

ВАЖЛИВО! Якщо будь-які сторінки повторно з'являються у видачі Гугла обов'язково закрийте їх від індексації в robots.txt.

На сьогодні все. Буду вдячний за коментарі та питання)

Схожі статті:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача