Статьи

Як поповнити Webmoney через «Сбербанк-Онлайн»: комісія

 1. Поповнення через інтернет-банк
 2. Перерахування на WM
 3. Що необхідно
 4. діючі обмеження
 5. комісійні збори
 6. зворотній переклад
 7. Обмеження і комісія WM

При здійсненні покупок в інтернет-магазинах слід приділяти особливу увагу безпеці транзакцій. У цьому питанні електронні гаманці можуть стати хорошою альтернативою банківським карткам. Їх можна поповнити перед безпосередньою оплатою покупки на суму, але для цього потрібно вибирати моментальні способи перерахування грошей. Зі змісту цієї статті ви дізнаєтеся, як поповнити WebMoney через «Сбербанк Онлайн» всього за кілька хвилин зі свого ПК. При здійсненні покупок в інтернет-магазинах слід приділяти особливу увагу безпеці транзакцій

Поповнення через інтернет-банк

Для переказу грошей через інтернет на рахунок в системі WebMoney можна використовувати свою банківську карту. Для цього потрібно ввести реквізити пластика на веб-сторінці свого WMID. При цьому безкоштовно поповнення можливе тільки при перерахуванні суми вiд 2800 рублів. Через систему «Сбербанк Онлайн» можна поповнити гаманець без комісії на будь-яку суму, і вам не доведеться вводити дані платіжного інструменту на сайті WM.

Для того щоб оплатити на WebMoney через «Сбербанк Онлайн», необхідно спочатку створити особистий кабінет. Доступ до системи віддаленого банківського обслуговування відкривається всім власникам карт Ощадбанку. Використовувати можна як дебетові, так і кредитні платіжні інструменти будь-якої категорії. Необхідно самостійно пройти реєстрацію і отримати особистий логін з паролем доступу до ЛК. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся, ознайомившись із статтею «Реєстрація в« Сбербанк Онлайн ».

Перерахування на WM

Поповнення WebMoney через «Онлайн Сбербанк» можна здійснити в будь-який зручний час, незалежно від вихідних днів і свят. Для виконання транзакції:

 1. Увійдіть в і відкрийте розділ «Платежі та перекази». Тут представлений каталог всіх товарів і послуг, доступних для онлайн-оплати.
 2. В поле «Електронні товари та розваги» клікніть «Електронні гроші».
 3. У який з'явився списку знайдіть «WebMoney».
 4. Виберіть карту, з рахунку якої будуть списані гроші.
 5. Введіть номер свого електронного гаманця і суму операції.
  Ви побачите детальну інформацію транзакції з реквізитами одержувача.
 6. Для завершення операції натисніть «Продовжити» і введіть разовий код підтвердження, який протягом декількох секунд надійде з банку в СМС.

Для того щоб швидко перевести гроші з Ощадбанку на WebMoney, необхідно забезпечити стабільне з'єднання з інтернетом.

Що необхідно

Для онлайн-оплати товарів і послуг, а також здійснення переказів через особистий кабінет «Сбербанк Онлайн» досить мати необхідну суму на рахунку платіжного інструменту. При використанні кредитних карт необхідно мати доступний ліміт позикових коштів. Однак слід пам'ятати, що переклади з кредиток на електронні гаманці розцінюються як операції зі зняття готівки з усіма витікаючими наслідками - підвищеною відсотковою ставкою, комісією за отримання готівки, відсутністю пільгового періоду і т.д.

діючі обмеження

При поповненні будь-яких електронних гаманців через Ощадбанк необхідно враховувати наступні обмеження:

 • мінімум для перекладу - 100 руб .;
 • максимальна сума перерахування на один гаманець - 15 000 руб.

комісійні збори

Перекази грошових коштів через «Сбербанк Онлайн» на електронні гаманці користувачів WM проводиться без комісії. Її наявність і розмір у всіх інших випадках залежить від типу виконуваної операції, при цьому ви заплатите значно менше, ніж при зверненні до відділень банку.

зворотній переклад

Найшвидший висновок грошових коштів з WM-гаманця - це перерахування на банківську картку Visa. При перерахуванні на MasterCard термін зарахування може скласти до 3 робочих днів. Для того щоб моментально перевести з WebMoney на карту Ощадбанку, увійдіть в свій WMID і на його головній сторінці по черзі натисніть «На банківську карту» - «WMR» - «Миттєво».

На моніторі з'явиться вікно для введення даних, де потрібно внести 16-значний номер свого пластика, вказаний на його лицьовій стороні, і суму переказу.

Після заповнення всіх полів натисніть "Оплатити» і підтвердіть операцію в залежності від обраного вами способу - за допомогою разового СМС-пароля або сервісу E-NUM.

Обмеження і комісія WM

Комісія WebMoney за переклад на карту Ощадбанку, як і інших російських банків, становить 2,5% + 40 рублів. Сума однієї операції - від 100 до 35 000 рублів. Добовий ліміт залежить від типу атестата користувача системи WM:

 • псевдонім - 15 000 руб .;
 • формальний - 60 000 руб .;
 • початковий - 300 000 руб .;
 • персональний - 3 000 000 руб.

Як поповнити рахунок WebMoney. Способи поповнення вебмані: Відео

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).