Статьи

Як заробити на валюті

 1. Зароби на курсі валют
 2. Як заробити на обміні валют
 3. Заробити в інтернеті на валюті
 4. Як заробити на продажу валюти
 5. Заробляється валюта на ринку
 6. В яку валюту потрібно вкладати?
 7. Інвестиції в валюту в період сучасної кризи
 8. Відкриття банківського депозиту
 9. Купівля єврооблігацій
 10. Інвестування в опціони і ф'ючерси
 11. Заробіток на валюті як вид бізнесу
 12. Як не стати жертвою шахрайства?

Якщо ви плануєте почати заробляти на валюті, необхідно відразу усвідомити головний принцип такого виду заробітку. Їм є спекуляція. Завдання, на перший погляд, досить проста: потрібно продати дорожче те, що можна купити дешевше. При цьому «товаром» виступатиме валюта. Найпростіший спосіб отримати дохід в цьому напрямку - працювати з банками і пунктами обміну валют. В цьому випадку ви завжди будете отримувати на руки готівку, а не мати справу з віртуальними рахунками. Єдиний недолік полягає в тому, що покупка валюти в банках і обмінних пунктах здійснюється з націнкою. Відповідно, заробити дуже багато у вас не вийде. Великі валютні спекулянти в банки і обмінники ніколи не звертаються.

Зароби на курсі валют

Інший поширений спосіб отримання прибутку за рахунок різниці курсу валют - це Форекс. Тут ви будете інвестувати власні кошти через брокера в якості трейдера. Ваш брокер на ваші гроші буде купувати і продавати валюту. Отримана різниця в результаті купівлі-продажу і стане вашим доходом (а іноді - збитком). Заробляти на Форексі потрібно вміти. Для цього вам неодмінно знадобляться відповідні знання. Не можна просто прийти на цей ринок і тут же завоювати славу успішного трейдера, не маючи за плечима великий досвід, економічної кмітливості. Торгівлі на Форексі доведеться вчитися. Але якщо вас всерйоз цікавить цей ринок, і ви володієте належним завзяттям - все вийде.

Як заробити на обміні валют

При роботі з валютою обов'язково потрібно звертати увагу на показник її ліквідності. Іншими словами, наскільки легко можна придбати і продати валюту на ринку. Наприклад, високоліквідними валютами в сучасному світі можна називати долар США і євро. Продати або купити цю валюту можна в одну мить. З рідкісними екзотичними валютами працювати куди складніше. У списку інструментів багатьох брокерів навряд чи присутній, наприклад, ботсванська пула або алжирські динари. Якщо інвестувати гроші в валюту з низьким показником ліквідності, можна «прогоріти», не встигнувши вчасно її купити або продати.

Заробити в інтернеті на валюті

Якщо ви не впевнені, що зможете торгувати в Інтернеті самостійно або просто хочете інвестувати кошти, але не витрачати час на вивчення принципів торгівлі на Форексі, має сенс звернутися до професійного трейдеру. Вони часто пропонують клієнтам відкрити свої ПАММ-рахунки, визначити під такий рахунок керуючого і вкласти гроші. При цьому торгівлею трейдер буде займатися самостійно - ви будете тільки отримувати прибуток, відраховуючи трейдеру комісійні. Вибирати трейдера необхідно з урахуванням його рейтингу, надійності, показників прибутковості депозитів. Потенційний прибуток вище у «агресивних» трейдерів, проте у них і ризики вищі, ніж у трейдерів, які роблять ставку на стабільність.

Як заробити на продажу валюти

Вас напевно не обійшов криза 2014 року, коли вартість російського рубля впала практично в два рази. Напевно це наштовхує на думку про те, що інвестування в іноземну валюту - не найгірша ідея. Фахівці при цьому також звертають увагу і на те, що передбачити вартість валюти «на завтра» досить складно - надто від багатьох економічних і політичних чинників це залежить. Ясно одне - на купівлі-продажу валюти дійсно можна заробляти, якщо грамотно оцінювати все «за» і «проти», враховувати ризики, стежити за новинами.

Заробляється валюта на ринку

Працюючи на ринку Форекс, завжди беріть до уваги економічну розвиненість і стабільність країни, яка займається емітованих валюти на ринку. Набагато простіше передбачати поведінку тієї валюти, яка належить країні з розвиненою економікою. Там менше ризиків «все програти», більше можливостей для отримання доходу. Однак рідкісні валюти також дозволяють отримувати дохід. При чому він часом складають до 100-200% від вашого депозиту. Торгівлі на Форексі доведеться вчитися. Напевно ви зможете вибрати найбільш зручну для себе стратегію.

В яку валюту потрібно вкладати?

Інвестиції в валюту - популярний спосіб збереження і примноження коштів. В яку валюту потрібно вкладати для отримання максимального прибутку і усунення ризиків? Котирування всіх світових валют не завжди стабільні. Для досягнення міцного фінансового благополуччя, необхідно створити валютний портфель, що містить кілька типів стабільних, вільно конвертованих валют. Експерти радять частина коштів тримати в доларах, іншу частину - в євро, третю - в китайських юанях. Моніторинг курсів грошових одиниць різних країн світу допоможе регулювати наповнення валютного портфеля.

Інвестиції в валюту в період сучасної кризи

Криза, що почалася в 2008 році, триває і носить глобальний, системний характер. У такій обстановці фінансові вкладення - досить ризиковані підприємства. Інвестиції в валюту в період сучасної кризи не гарантують збереження коштів. Інвесторам в такій непростій ситуації потрібно ретельно аналізувати можливі ризики і вибирати найбільш стабільні типи валют. Традиційно лідерами вважають світові резервні валюти: долар, євро, фунт стерлінгів, ієну, швейцарський франк і юань. Розподіливши вкладення між цими платіжними засобами, можна убезпечити себе від інфляції.

Відкриття банківського депозиту

Вклади до фінансових установ - відмінне рішення для збереження грошових коштів. Відкриття банківського депозиту дозволить отримати відсотки на вкладену суму за використання банком коштів клієнта. Для мінімізації ризиків важливо вибрати надійна фінансова установа і вигідну програму вкладу . У проекті Порівняй ви знайдете перелік банків країни з описами і рейтингами, а також широкий спектр пропозицій з високими процентними ставками на вкладені суми. Прямо з сайту ви зможете перейти на Інтернет-майданчик банку. При укладенні договору необхідно уважно ознайомитися з його умовами.

Купівля єврооблігацій

Євробонди - цінні папери в іноземній валюті, міжнародні боргові зобов'язання. Мають купони, які надають право на отримання відсотків у встановлені терміни. Випускаються на період 1-40 років. Купівля єврооблігацій - вигідне і надійне вкладення коштів, відмінний спосіб заробітку. Придбати їх можна на ММВБ, в відділеннях великих банків, на біржі. Цінні папери класифікують за 2 ознаками: способом виплат і способу погашення. Придбання цінних паперів - процес не складний. Для цього достатньо відкрити торговий рахунок для доступу на ММВБ або скористатися послугами брокера.

Інвестування в опціони і ф'ючерси

Ринок деривативів відрізняється від валютного великою різноманітністю цінних паперів і великою кількістю можливостей. Інвестування в опціони і ф'ючерси - договори на операції з базовими активами - вигідне вкладення коштів, відмінне рішення в кризу. Переваги цього виду цінних паперів:

 • висока прибутковість;
 • швидке отримання прибутку;
 • можливість заробляти навіть в період спаду в економіці;
 • невеликий розмір мінімального внеску.

Недолік у цього виду цінних паперів один - високі ризики. Придбати зобов'язання можна на біржі. Для цього необхідний досвід і спеціальні знання. Простіше скористатися послугами досвідчених брокерів.

Заробіток на валюті як вид бізнесу

Проведення фінансових операцій - відмінний спосіб отримання доходу. Заробіток на валюті як вид бізнесу набуває все більшої популярності. Він привертає:

 • можливістю почати отримувати прибуток в будь-який момент, з будь-якою сумою наявних коштів;
 • швидким освоєнням основних навичок;
 • безліччю способом отримання прибутку.

Найпростіший спосіб отримання прибутку - вигідний обмін валют. Для успішного проведення операцій, потрібен постійний моніторинг котирувань грошових одиниць і швидке прийняття рішень. Отримувати прибуток можна, виконуючи обмін в банках, спеціальних пунктах або на ринку Форекс.

Як не стати жертвою шахрайства?

Охочих заробити на фінансовому ринку чатують шахраї. Арсенал засобів обману величезний: продаж фальшивої валюти, крадіжка даних банківських дебетових карт та інше. Як не стати жертвою шахрайства і отримувати дохід? Потрібно виконувати кілька простих рекомендацій:

 • співпрацювати з надійними фінансовими установами, брокерами, Інтернет-сервісами;
 • перевіряти надану інформацію, документи, з обережністю ставитися до занадто вигідних пропозицій;
 • зберігати в секреті паролі, коди та іншу конфіденційну інформацію;

проводити моніторинг даних, стежити за змінами ринкової ситуації.

Порада від Порівняй:

Інвестору неодмінно варто звертати увагу не тільки на показники економічної стабільності тієї або іншої валюти, але і на рівень інфляції в країні, яка цю валюту емітує. Якщо протягом року вартість валюти помітно знижується, інвестувати в неї не варто.

В яку валюту потрібно вкладати?
В яку валюту потрібно вкладати для отримання максимального прибутку і усунення ризиків?
Як не стати жертвою шахрайства?
Як не стати жертвою шахрайства і отримувати дохід?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.