Статьи

Як роздати Wi-Fi з ноутбука

 1. Роздача Wi-Fi за допомогою вбудованих засобів Windows
 2. Інструкція для ноутбука з роздачі Wi-Fi
 3. Роздача Wi-Fi з ноутбука за допомогою командного рядка і «netsh»
 4. Налаштування роздачі Wi-Fi за допомогою «Connectify»

Чим більше з'являється планшетів і смартфонів, тим гостріше виникає питання, пов'язане з їх підключенням до всесвітньої павутини за допомогою комп'ютера або ноутбука. Якщо вдома є роутер, то тут особливих проблем не виникає. Всі пристрої, які є вдома підключаються до нього і одночасно кілька членів сім'ї можуть перебувати в інтернеті. Що ж робити, коли немає домашнього роутера, а з'явилася гостра необхідність підключити смартфон або планшет до мережі інтернет? Дана проблема досить просто вирішується. Досить змусити свій ноутбук, на подобі роутера роздавати Wi-Fi. У програмах Windows 7 і Windows 8 розробники спочатку в операційну систему заклали необхідний функціонал для цього.

Для ноутбука або ПК існує 2 способи виходу з даної ситуації:

 1. Можна використовувати вже вбудовані засоби Windows.
 2. Використання сторонніх програм, які створюють на ПК, ноутбуку віртуальний роутер.

Роздача Wi-Fi за допомогою вбудованих засобів Windows

Для цього нам буде потрібно бездротової адаптер. Якщо його немає, то можна використовувати карту, яка підтримує технологію MS Virtual Wi-Fi. На сьогоднішній день всі сучасні адаптери підтримують дану технологію.

Інструкція для ноутбука з роздачі Wi-Fi

 1. Спочатку знаходимо зліва від годинника іконку здійснювати підключення до мережі. Кількома по ній правою кнопкою миші. Відкриється невелике вікно, де вибираємо функцію «Центр управління мережами і загальним доступам». Чим більше з'являється планшетів і смартфонів, тим гостріше виникає питання, пов'язане з їх підключенням до всесвітньої павутини за допомогою комп'ютера або ноутбука
 2. Потім знаходимо вкладку під назвою «Налаштування нового підключення».
 3. Далі знаходимо підпункт «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер» і натискаємо на нього, а потім тиснемо на кнопку «Далі».
 4. Перед Вами з'явитися звичайне інформаційне вікно. Тут просто натискаємо «Далі» і перейти на іншу сторінку.
 5. На новій сторінці необхідно буде ввести параметри створюваної нами нову бездротову мережу: «Ім'я мережі», «Тип безпеки» (там вже коштувати WPA2, найкраще залишити його без зміни), «Ключ безпеки» - необхідно ввести пароль на W-Fi (літери , цифри, бажано вжити і те й інше і зробити пароль не коротший за 8 символів).
 6. У рядку «Зберегти параметри мережі» ставимо галочку і натискаємо «Далі».

Якщо Ви все правильно і послідовно зробили, то можна підключати смартфон, або планшет. Але це ще не все. Далі нам додатково потрібно включити, і налаштувати загальний доступ. Тут необхідно зробити наступні кроки:

 • Переходимо в властивості нашого мережевого підключення, і натискаємо на кнопку «Включити загальний доступ до підключення до Інтернету».
 • Після цього натискаємо на кнопку «Закрити».

Загальний доступ включений. Залишилося провести необхідні настройки. Щоб їх зробити:

 1. Знову нам необхідно зайти в «Центр управління мережами і загальним доступом».
 2. Зайшовши сюди знаходимо розділ під назвою «Змінити додаткові параметри спільного доступу" і тиснемо на нього.
 3. Відкриється додаткове вікно. На свій розсуд Ви можете «Включити загальний доступ до файлів і папок» або можете поставити галочку «Включити мережеве виявлення».
 4. І останнім кроком - натискаємо кнопку «Зберегти зміни». Тепер Ваш ноутбук буде виробляти роздачу Wi-Fi для всіх пристроїв, які будуть підключені до нього.

Якщо у Вас залишилися питання, про те як налаштувати роздачу Wi-Fi з ноутбука за допомогою вбудованих засобів Windows, подивіться відео нижче.

Роздача Wi-Fi з ноутбука за допомогою командного рядка і «netsh»

І так, що ж потрібно робити.

 • На свій розсуд, в будь-якому редакторі тексту, найкраще використовувати Блокнот, створюємо новий текстовий файл. У цьому фалі необхідно прописати рядок:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = »My_virtual_WiFi» key = "12345678" keyUsage = persistent, де після слова «ssid» пишемо ідентифікатор своєї бездротової мережі, а після слова «key» прописуємо свій пароль.

 • Зберігаємо файл з прописаною в ньому рядком.
 • Далі змінюємо розширення вищевказаного файлу. Щоб це зробити, необхідно правою кнопкою миші клікнути на даний файл. Потім вибираємо перейменувати. Робимо розширення для файлу замість .txt - .bat.
 • Потім нам потрібно запустити створений і перейменований файл. Не забувайте, що запуск необхідно провести з правами адміністратора. Зробити це просто. Тиснемо на на наш файл правою кнопкою миші. Відкривається маленьке вікно, в якому вибираємо функцію «Запуск від імені адміністратора».
 • Запустивши файл у нас почнеться установка драйвера «Virtual Wi-Fi Adapter», а в меню мережевих підключень, при правильно виконаних вищевказаних діях, має з'явитися нове «Бездротове мережеве з'єднання».

На наступному етапі нам необхідно пропустити створювану нами мережу в Інтернет. Щоб це зробити необхідно:

 • Зайти в «Центр управління мережами і загальним доступом» і вибираємо з'єднання, через яке збираємося підключитися в Інтернету. Тут вибираємо «Властивості».
 • Знаходимо вкладку доступу «netsh-wlan-start-hostednetwork-2» і ставимо галочку «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера».
 • Йдемо далі. У додатку «Підключення домашньої мережі» знаходимо створене нами нове підключення до мережі та натискаємо на нього, а потім і на кнопку «ОК».
 • Нове бездротове з'єднання Wi-Fi готовий до роботи. Залишається тільки запустити його.
 • Запуск виробляємо за допомогою команди «netsh wlan start hostednetwork». Для того, щоб зупинити його роботу використовуйте команду «netsh wlan stop hostednetwork». А для того, щоб подивитися поточний стан скористайтеся командою «netsh wlan show hostednetwork».

Якщо у Вас залишилися питання, про те як налаштувати роздачу Wi-Fi з ноутбука за допомогою командного рядка, подивіться відео нижче.

Налаштування роздачі Wi-Fi за допомогою «Connectify»

Тепер розглянемо, на прикладі  програми «Connectify»  як проводитися її установка і настоянка для роздачі Wi-Fi Тепер розглянемо, на прикладі програми «Connectify» як проводитися її установка і настоянка для роздачі Wi-Fi. Даний варіант для ноутбука можна використовувати в якості альтернативного, зокрема, якщо з яких-небудь причин Ви не змогли запустити роздачу за допомогою MS Virtual WiFi.

 1. На початковому етапі буде потрібно завантажити і встановити програму «Connectify» на своєму ноутбуці. В Інтернеті Ви зустрінете два варіанти даної програми: безкоштовна (Free, незважаючи на те, що її можливості обмежені, для домашнього користування вона повністю підходить) і платна (PRO).
 2. Завантажили, встановили, тепер виробляємо запуск програми. Якщо Ви скачаєте безкоштовну програму, що найімовірніше і буде, то SSID змінити Ви ніяк не зможете, отже, у вікні, даний пункт пропускаємо. В поле «Password» вводимо пароль від Вашого Wi-Fi.
 3. Потім, в поле «Internet to share» необхідно буде вибрати підключення, через яке ми зможемо зайти в Інтернет. На безкоштовній версії навіть не намагайтеся розшарити 3G / 4G все одно не вийде.
 4. Після цього переходимо в поле «Share Over». У ньому має бути вже вписано значення Wi-Fi, а в «Sharing Mode» вибираємо WPA2 і тиснемо на кнопку «Start Hotspot».
 5. Тепер Ваш ноутбук повністю налаштований на роздачу. Підключаємо інші пристрої і насолоджуємося їх роботою.

Якщо у Вас залишилися питання, про те як налаштувати роздачу Wi-Fi з ноутбука при програми Connectify, подивіться відео нижче.

Існують і інші програми, за допомогою яких Ваш ноутбук зможе працювати як роутер на роздачу. Найбільш популярні серед них, це «mHotSpot» і «MyPublicWiFi». Ці дві програми абсолютно безкоштовні і є, за своїми функціями аналогам вищеописаної платної програми.

Що ж робити, коли немає домашнього роутера, а з'явилася гостра необхідність підключити смартфон або планшет до мережі інтернет?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).