Статьи

Як отримати акційний роутер від Київстар

  1. Які умови отримання wi-fi роутера від Київстар?
  2. Скільки коштує wi-fi роутер від Київстар?
  3. З якої причини гроші не повертають?

Опубліковано: Лютий 24, 2015

Доброго времени суток, в цій статті Ми розповімо як можна отримати акційний wi-fi роутер від Київстар.

Якщо при підключенні послуги «Домашній Інтернет» від Київстар, Ви не замовляли wi-fi роутер це не страшно, його можна завжди замовити в будь-який час! Ви можете звернеться в будь-який сервісний центр Київстар, і отримати роутер у представника Київстар. Зараз все на багато простіше, роутери поставляють вже налаштовані в сервісний центр, і Вам не доведеться ламати голову як його змусити працювати. Правда якщо Ви від комп'ютерів далекі, простіше кажучи «чайник», складнощів Вам все одно не уникнути.

Тоді Вам підійде інший варіант, це можете замовити wi-fi роутер через тех.підтримку зателефонувавши за номером 460.

Як швидко додзвониться до оператора «Домашній Інтернет» Київстар читайте в цій статті:

« Швидкий доступ до інформації «Мій Київстар» через телефон. USSD Команди »

В такому випадку до Вас прийде майстер з роутером і налаштує його без Вашої участі. Головне не забувайте, що в обов'язки майстра входить тільки настройка роутера! І нічого іншого.

Що Ми маємо на увазі під «нічого іншого»? Давайте розглянемо приклад:

Приходить майстер, налаштовує роутер, підключається до нього зі свого телефону або ноутбука якщо такий є для демонстрації того, що все працює. А в цей час у абонента ноутбук або інший пристрій не бачать мережу wi-fi, це може бути банальна відсутність встановлених драйверів. Це проблема абонента, а не майстра, адже прямий обов'язок майстра це настройка wi-fi роутера від Київстар, а не усунення проблем в комп'ютері абонента.

Як і в будь-який іншій фірмі, в Київстарі теж є свої «підводні камені» коли справа доходить до безкоштовного сиру, давайте ознайомимося.

Які умови отримання wi-fi роутера від Київстар?

У порівнянні з іншими провайдерами, умови досить прості.

  • На рахунку не повинно бути заборгованості;
  • Ви повинні бути абонентом Київстар;

Ніяких контрактів як в Укртелекомі та інших. Якщо Ви надумали з якихось причин відключити Київстар інтернет, роутер залишається Вам! Ви його не повертаєте назад!

Скільки коштує wi-fi роутер від Київстар?

Деякі не розуміють чому в рекламі кажуть 1 грн, а за фактом 201 грн. Давайте Ми роз'яснимо цей момент:

  • Підключення послуги «wifi-роутер» - безкоштовно;
  • Вартість роутера від Київстар - 1 грн;
  • Передоплата - 200 грн.

Тепер докладніше розглянемо що до чого:

Після підключення послуги «wi-fi роутер від Київстар» Ви оплачуєте 1 грн. за роутер, і вносите передоплату 200 грн. 200 грн. до Вас будуть повертатися протягом 10 місяців. Наприклад:

Ви платите за інтернет 100 грн. після отримання роутера від Київстар, Ви будете оплачувати наступні 10 місяців по 80 грн. 20 грн. Вам будуть повертати наступні 10 місяців, а бонуси Ви будете отримувати у повному розмірі, як і отримували раніше. Порахувати не складно 20 грн. знижки на протязі 10-ти місяців. 20 * 10 = 200 грн. гроші Ви отримаєте назад.

З якої причини гроші не повертають?

Якщо Ви не користуєтеся інтернетом всі ці 10 місяців, гроші Ви не рахунок надходити не будуть!

Сподіваємося Наш матеріал буде Вам корисний, якщо у Вас залишилися питання, задавайте їх в коментарі.

схоже

Які умови отримання wi-fi роутера від Київстар?
Скільки коштує wi-fi роутер від Київстар?
З якої причини гроші не повертають?
Що Ми маємо на увазі під «нічого іншого»?
Які умови отримання wi-fi роутера від Київстар?
Скільки коштує wi-fi роутер від Київстар?
З якої причини гроші не повертають?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).