Статьи

Як написати градуси Цельсія на клавіатурі: всі способи

 1. Як написати градуси Цельсія на клавіатурі в Windows
 2. Спосіб перший - використовуємо стандартну таблицю символів
 3. Клавіші Alt + 0176 і Alt + 248
 4. Клавіші Alt + X
 5. Як додати знак градус Цельсія на комп'ютерах Apple

При наборі тексту нам часто доводиться використовувати безліч специфічних знаків. І якщо при листі від руки проблем з тим, як проставити той чи інший символ, ніколи не виникало, то при використанні текстових редакторів трапляються ситуації, коли найпростіший символ ставить в тупик. Раніше ми вже розглядали, як проставити знак наголоси , Сьогодні ми детально розберемо, як написати градуси Цельсія на клавіатурі.

Як написати градуси Цельсія на клавіатурі в Windows

Варто зазначити, що для кожної операційної системи існує свій спосіб проставлення символу градусів Цельсія. В першу чергу ми розглянемо ОС Windows, так як вона є найбільш поширеною серед користувачів російськомовного сегменту інтернету.

Спосіб перший - використовуємо стандартну таблицю символів

Мало хто знає, що Windows має в своєму арсеналі інструментів свою таблицю символів, і градус Цельсія входить до її складу. Для того, щоб вставити його в текст, необхідно зробити наступне:

 • натиснути клавіші Win + R (Для тих, хто не знає, клавіша Win знаходиться між лівими Ctrl і Alt, як правило, позначається класичним значком Windows);
При наборі тексту нам часто доводиться використовувати безліч специфічних знаків

Клавіші Win + R

 • у вас з'явиться вікно для введення команди, в ньому необхідно ввести charmap.exe;

виклик карти символів

 • у вікні, необхідно вибрати знак градус Цельсія, натиснути вибрати, потім копіювати;

Копіювання знака градус Цельсія

 • тепер цей знак знаходиться у вас в буфері обміну, для того, щоб він з'явився в тексті, необхідно встановити курсор на потрібне місце і натиснути клавіші Ctrl + V.

Після першого копіювання символ градус Цельсія нікуди не зникне з буфера обміну, і можна вставляти його в текст будь-яку кількість разів. Цей спосіб відмінно вирішує задачу, при якій необхідно кілька разів в тексті вставити даний символ. Але якщо він необхідний один раз, то існує більш зручні і менш затратні за часом варіанти.

Клавіші Alt + 0176 і Alt + 248

Тепер давайте розглянемо найпростіший і, на думку багатьох, найзручніший спосіб додавання символу градус Цельсія в текст. Заснований він на юникоде, і для його застосування необхідно виконання двох наступних умов:

 1. Ваш текстовий редактор повинен підтримувати юнікод. У сучасних реаліях, текстових редакторів, які не підтримують його, практично не існує. Всі найпопулярніші: MS Office, OpenOffice, Notepad ++ - підтримують юнікод.
 2. На вашій клавіатурі повинен бути присутнім цифровий блок NumPad. З цим трохи складніше, тому що на деяких ноутбуках він просто відсутній через економію місця.

Якщо обидві умови виконуються, то для вставляння символу в текст необхідно виконати наступне:

 • виставити курсор на місце, куди необхідно вставити символ;
 • натиснути клавіші Alt +0176 або Alt +248, зверніть увагу, що цифри необхідно натискати виключно на цифровому блоці.

Додавання символу градус Цельсія

На фото зображений тільки один спосіб, тому що використання поєднання Alt + 248 дасть вам точно такий же результат.

Клавіші Alt + X

Попередній спосіб швидкий і зручний, але як написати градуси Цельсія на клавіатурі, якщо на ній цифрового блоку? Можна кожен раз викликати таблицю символів, але існує ще один спосіб, який є більш зручним для одиничного додавання потрібний символ. Він також заснований на юникоде, але при цьому не вимагає від вас наявності цифрового блоку на клавіатурі. Ось як це можна зробити:

 • встановлюємо курсор на місце, куди потрібно вставити символ;
 • набираємо 00B0, зверніть увагу, що букву вставляти потрібно виключно латинську;
 • натискаємо клавіші Alt + X.

Додавання символу градус Цельсія поєднанням Alt + X

Однак, тут є один нюанс. Як правило, додавання символу градус Цельсія робиться з метою позначення будь-якої температури. Тому рекомендується після цифри поставити пробіл і потім ввести 00B0, після появи самого символу пробіл варто видалити. Вся справа в тому, що система не коректно зрозуміє ваш намір, і якщо після 36,6 ввести відразу 00B0, то ми отримаємо дуже дивний символ, що нагадує знак питання в квадраті. Вся справа в тому, що при введенні без пробілу, система перетворює 600B0 в символи, замість введеної нами спочатку комбінації.

Як додати знак градус Цельсія на комп'ютерах Apple

По суті, всі вище перераховані способи повинні діяти і на комп'ютері під керуванням Mac OS X, але проблема полягає в тому, що поєднання клавіш, які виконують дані команди зовсім інші, а відсутність клавіші Alt може поставити в глухий кут. В рамках даного питання ми розглянемо лише один спосіб додавання в текст шуканого символу:

 • встановлюємо курсор в місці, куди потрібно додати символ;
 • натискаємо поєднання Opt + Shift + 8.

Швидкий доступ opt + shift + 8

Ми докладно розглянули, як написати градуси Цельсія на клавіатурі. Використовуючи ці способи, ви більше ніколи не зіткнетеся з подібними проблемами.

© Lifeo.ru


Голос за пост - плюсик в карму!:)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).