Статьи

Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress

 1. Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress У цьому керівництві ми...
 2. Крок 1 - Визначення причини виникнення помилки Error Establishing a Database Connection
 3. Крок 2 - Перевірка налаштувань підключення до бази даних в wp-config.php
 4. Панель управління Hostinger
 5. cPanel
 6. Перевірка значення імені бази даних
 7. Перевірка значення імені користувача бази даних
 8. Додавання загубленого привілейованого користувача
 9. Перевірка значення сервера бази даних
 10. Перевірка значення префікса таблиці
 11. Крок 3 - Відключення плагінів WordPress
 12. Крок 4 - Заміна файлів ядра WordPress
 13. Крок 5 - Звернення в хостинг компанію
 14. висновок
 15. Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress
 16. що знадобиться
 17. Крок 1 - Визначення причини виникнення помилки Error Establishing a Database Connection
 18. Крок 2 - Перевірка налаштувань підключення до бази даних в wp-config.php
 19. Панель управління Hostinger
 20. cPanel
 21. Перевірка значення імені бази даних
 22. Перевірка значення імені користувача бази даних
 23. Додавання загубленого привілейованого користувача
 24. Перевірка значення сервера бази даних
 25. Перевірка значення префікса таблиці
 26. Крок 3 - Відключення плагінів WordPress
 27. Крок 4 - Заміна файлів ядра WordPress
 28. Крок 5 - Звернення в хостинг компанію
 29. висновок
 30. Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress
 31. що знадобиться
 32. Крок 1 - Визначення причини виникнення помилки Error Establishing a Database Connection
 33. Крок 2 - Перевірка налаштувань підключення до бази даних в wp-config.php
 34. Панель управління Hostinger
 35. cPanel
 36. Перевірка значення імені бази даних
 37. Перевірка значення імені користувача бази даних
 38. Додавання загубленого привілейованого користувача
 39. Перевірка значення сервера бази даних
 40. Перевірка значення префікса таблиці
 41. Крок 3 - Відключення плагінів WordPress
 42. Крок 4 - Заміна файлів ядра WordPress
 43. Крок 5 - Звернення в хостинг компанію
 44. висновок

Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress

У цьому керівництві ми буде обговорювати різні методи усунення помилки Error establishing a database connection в WordPress. До його завершення ви будете знати всі причини появи цієї помилки в WordPress та шляхи її усунення.

В цілому, WordPress являє собою комбінацію двох інструментів мови PHP і системи управління базами даних MySQL. Кожен раз, коли сторінка вашого сайту відвідується, вона створюється на льоту. PHP-код звертається до вашої базі даних в MySQL і отримує всю необхідну інформацію для побудови сторінки.

Помилка Error establishing a database connection (Помилка установки з'єднання з базою даних) означає, що з якоїсь причини PHP-код не зміг отримати доступ до бази даних в MySQL для отримання необхідних деталей для створення сторінки.

директор

Існує багато причин, які можу привести до подібної проблеми підключення сайту до бази даних, але всі їх можна в основному розділити на три категорії:

 1. Ваша база даних пошкоджена. Що завгодно може викликати пошкодження вашої бази даних WordPress, найбільш поширена причина - це завантаження "поганого" плагіна.
 2. Дані для підключення до бази даних невірні. Ваша база даних WordPress використовує доступи для входу - ім'я користувача (username) і пароль. Ці доступи відмінні від тих, що потрібні для входу в вашу панель управління на хостингу. Якщо доступи недавно були змінені або, якщо ваш сайт на WordPress був перенесений на новий хостинг-аккаунт або в іншому хостинг-провайдеру, ваш сайт не зможе отримати доступ до бази даних зі старими доступами. З нашого досвіду, це найбільш поширена причина помилки.
 3. Сервер, на якому розміщений ваш сайт недоступний. Сервер вашої бази даних може бути недоступний через якийсь проблеми або помилки на стороні вашої хостингу компанії або пішов великий трафік і сервер не зміг його обробити.

У цьому керівництві, ви дізнаєтеся як з'ясувати причину помилки Error establishing a database connection в WordPress і як її виправити.

що знадобиться

Перш ніж приступити до керівництва, переконайтеся в наявності наступного:

 • Доступ до панелі управління в вашому хостинг акаунті, де встановлений WordPress
 • Базове розуміння структури файлів WordPress

Крок 1 - Визначення причини виникнення помилки Error Establishing a Database Connection

Перше, в чому потрібно переконатися, що ви отримуєте однакові помилки, як на основній частині вашого сайту (frontend) yoursite.com, так і на адмін частини (backend) yoursite.com / wp-admin (замініть yoursite.com на URL домашньої сторінки вашого сайту на WordPress). Якщо повідомлення про помилку однакове на обох частинах сайту: Error establishing a database connection, то переходите до кроці 2 . Але, якщо ваш сайт недоступний і ви отримуєте абсолютно інше повідомлення про помилку при спробі логіна: One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired (Одна або кілька таблиць недоступні. База даних повинна бути відновлена), тоді вам потрібно відновлювати базу даних.

У WordPress є вбудований механізм відновлення бази даних, але для початку потрібно включити цю функцію. Для цього, вам потрібен доступ до вашого файлу wp-config.php, який містить настановні настройки і конфігурацію вашого WordPress сайту.

Ви можете знайти wp-config.php у вашій кореневому файловому каталозі WordPress.

Відкрийте wp-config.php, додайте наступний рядок коду в кінці файлу і збережіть зміни:

<a href="#Step-2-Checking-database-connection-settings-in-wp-configphp">

Цей рядок дозволить вам оптимізацію і відновлення вашої бази даних, перейшовши по шляху yourwebsite.com /wp-admin/maint/repair.php (де yourwebsite.com потрібно замінити на ваш URL).

Ви побачите сторінку, як зображено вище, з двома варіантами дій: Полагодити базу даних або Полагодити і оптимізувати базу даних. Ви можете вибрати будь-який варіант, але лагодження та оптимізація займе більше часу.

Зверніть увагу, що сторінка відновлення бази даних не захищена логіном і хто завгодно може зайти за адресою yourwebsite.com /wp-admin/maint/repair.php.

Як тільки полагодите базу даних, видаліть рядок коду define ( 'WP_ALLOW_REPAIR', true); з файлу wp-config.php. Це закриє доступ до сторінки відновлення і запобіжить доступ кого-небудь стороннього до вашої базі даних.

Нехай файл wp-config.php залишається відкритим поки ви не переконаєтеся, що помилка усунена і ваш сайт знову працює. Якщо ви як раніше отримуєте те саме повідомлення про помилку, відкритий wp-config.php знадобиться для наступного кроку.

Крок 2 - Перевірка налаштувань підключення до бази даних в wp-config.php

Якщо попередній крок не допоміг, то наступне, що вам треба перевірити - це налаштування в вашому файлі wp-config.php.

Облікові дані для входу в базу даних можуть перестати працювати, якщо ви, наприклад, змінили хостинг компанію або змінили ім'я бази даних або інформацію про користувача, і при цьому не внесли ці зміни в файл wp-config.php.

Якщо файл wp-config.php був закритий після попереднього кроку, то відкрийте його в файлового менеджера в панелі управління хостингом вашого облікового запису або підключіться по FTP. Перейдіть в каталог, де встановлений WordPress і знайдіть файл wp-config.php. Відкрийте його для редагування.
У файлі ви побачите облікові дані для входу в вашу базу даних ближче до початку файлу. Вони будуть виглядати, як показано нижче:

// ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** // / ** The name of the database for WordPress * / define ( 'DB_NAME', 'u694443746_aujev'); / ** MySQL database username * / define ( 'DB_USER', 'u694443746_vaven'); / ** MySQL database password * / define ( 'DB_PASSWORD', 'zuWupEXEdu'); / ** MySQL hostname * / define ( 'DB_HOST', 'mysql'); / ** Database Charset to use in creating database tables. * / Define ( 'DB_CHARSET', 'utf8'); / ** The Database Collate type. Do not change this if in doubt. * / Define ( 'DB_COLLATE', '');

Якщо ви перейдіть нижче, то побачите рядок, яка визначає префікс вашої бази даних MySQL:

$ Table_prefix = 'wp_';

Як ви бачите, всього п'ять рядків важливої ​​інформації, необхідної WordPress для доступу до бази даних:

 1. Ім'я бази даних (DB_NAME)
 2. Ім'я користувача для входу (DB_USER)
 3. Пароль для входу (DB_PASSWORD)
 4. Сервер бази даних (DB_HOST)
 5. Префікс бази даних (table_prefix)

Якщо якесь із цих значень невірно, ваш сайт не зможе підключитися до бази даних.

Найкращий і прямий шлях переконатися, що деталі вірні, порівняти їх з фактичними даними Бази Даних MySQL. Для цього в панелі управління свого хостинг-акаунта перейдіть в розділ Бази Даних MySQL. Нижче показані кроки того, як це зробити в панелі управління на Hostinger і в cPanel.

Панель управління Hostinger

Панель управління Hostinger

На сторінці Бази даних MySQL знайдіть таблицю Список поточних баз даних MySQL і користувачів. У ній зібрані всі бази даних і користувачі, готові до використання вашим сайтом. Інформацію, яку ми шукаємо, знаходиться в колонках Бази Даних MySQL і Користувач MySQL. Потрібно порівняти значення, зазначені в цих двох колонках і значення DB_NAME і DB_USER в файлі wp-config.php.

php

Після внесення змін перевірте, можливо, ваш сайт на WordPress вже доступний і вам не буде потрібно виконувати наступні кроки.

Просто переконайтеся, що значення в wp-config.php збігаються зі значеннями в розділі Бази даних MySQL. Якщо не збігаються, поновіть свій файл wp-config.php правильними значеннями і збережіть зміни.

Оновлення свій сайт на WordPress. Якщо ви все ще отримуєте помилку підключення до бази даних, можливо пароль для вашого користувача MySQL і значення пароля в wp-config.php не збігаються. В такому випадку просто поновіть свій пароль для користувача MySQL. Зробити це можна шляхом натискання на іконку + поруч з базою даних MySQL і натисніть на кнопку Зберегти пароль.

Зробити це можна шляхом натискання на іконку + поруч з базою даних MySQL і натисніть на кнопку Зберегти пароль

Тепер поновіть значення пароля в wp-config.php і обновіть свій сайт на WordPress.

Якщо знову нічого не сталося, можливий варіант, що WordPress використовує невірні префікс таблиць. Ви можете перевірити це перейшовши в phpMyadmin і відкривши свою базу даних WordPress сайту. Подивіться на префікс таблиць і переконайтеся, що він збігається зі значенням в файлі wp-config.php.

Якщо ви все так же отримуєте помилку підключення MySQL, переходите до кроку 3 .

cPanel

cPanel

Як тільки ви перейшли на сторінку MySQL Databases, знайдіть розділ Current Databases (поточні бази даних). Тут зібрані всі бази даних і користувачі, які використовуються на вашому сайті. Те, що ми шукаємо знаходиться в колонках Database і Privileged Users. Порівнюємо зі значеннями DB_NAME і DB_USER в файлі wp-config.php.

php

Вам не обов'язково проходити всі кроки для відновлення з'єднання вашого сайту на WordPress з базою даних, тому перевіряйте після кожного кроку роботу свого сайту оновлюючи його, можливо помилка вже зникла.

Перевірка значення імені бази даних

Перевірка значення імені бази даних

Ми почнемо з імені бази даних. Якщо розділ Current Databases не містить баз даних, які відображені в файлі wp-config.php як значення DB_NAME, база даних втрачена. Це зазвичай трапляється, коли сайт був перенесений зі старого хостингу на новий і база даних не була повністю перенесена. Ми рекомендуємо звернутися до служби підтримки нового хостингу і попросити повне перенесення, відновлення вашої бази даних WordPress. Це повинно спричинити за собою створення нової бази даних і заповнення її вмісту резервною копією бази даних WordPress.

Перевірка значення імені користувача бази даних

По-друге, ми перевіряємо колонку Privileged Users. У нашому прикладі, ми можемо швидко відзначити, що колонка Privileged Users містить значення, відмінні від файлу wp-config.php - останній не має завершального '0'. Як тільки ми відновимо значення DB_USER з somuvnet_wp67 на somuvnet_wp670, ми виправимо невірне значення імені користувача. Обов'язково поновіть свій сайт, щоб перевірити спрацювали наші прийоми і пішла помилка.

Додавання загубленого привілейованого користувача

Однак, при виконанні перенесення сайту на інший хостинг або установки WordPress вручну, можна забути додати користувача бази даних. Таку ситуацію можна виявити в панелі управління, що підтримує привілейованих користувачів. У такому випадку, ви побачите порожнє поле Privileged Users.

Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:
Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:

Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:

 1. На першому кроці переходимо в розділ Current Users і дивимося, чи є тут значення DB_USER з файлу wp-config.php.
 2. Є користувач вказаний, ми вибираємо користувача в випадаючому поле Add User To Database -> User, вибираємо відповідну базу даних з меню, що випадає Database і натискаємо Add. Вас попросять поставити рівень привілеїв - виберіть All Privileges, натисніть Make Changes і потім поверніться після натискання Go Back.
 3. Якщо користувач не вказано, використовуємо розділ Add New User, в якому створюємо користувача MySQL. Тут вам потрібно ввести ім'я користувача або його суфікс в поле Username і ми рекомендуємо користуватися генератором паролів (Password Generator) для поля Pasword.

ВАЖЛИВО: потрібно відразу оновити значення DB_PASSWORD в файлі wp-config.php на нове сгенерированное значення, тоді ваш пароль не згубиться в процесі.

Як тільки користувач доданий (створений), виконайте дії з попереднього кроку (2.), щоб додати його в базу даних. Після виконання описаного вище, перевірте наявність / відсутність помилки і роботу сайту на WordPress, оновивши його.

Перевірка значення сервера бази даних

Якщо вищевказані кроки ще не дозволили помилку, є два пункти, які можуть бути невірними - пароль для входу або сервер бази даних. Значення сервера бази даних може надаватися з даними облікового запису. Ми рекомендуємо двічі перевіряти цю інформацію у вашого хостинг-провайдера, якщо її неможливо легко знайти в налаштуваннях на email або в панелі управління вашого аккаунта. Якщо ви змінили значення сервера бази даних, поновіть сайт на WordPress, щоб перевірити, усунуло це помилку.

Пароль для входу може бути швидко оновлений в розділі MySQL Databases -> Current Users в панелі управління.

 1. Виберіть користувача, для якого хочете оновити пароль в колонці Users і натисніть Change Password у відповідному ряду.
 2. Тут ви також можете використовувати значення DB_PASSWORD з файлу wp-config.php або генерувати новий пароль, використовуючи Password Generator. Якщо ви вибрали варіант генерувати новий пароль, переконайтеся, що ви змінили значніє пароля в параметрі DB_PASSWORD в файлі wp-config.php на щойно створене.
 3. Натисніть Change Password.

Не забудьте оновити свій сайт на WordPress, щоб перевірити, чи усунуто помилка. Якщо помилка як і раніше зберігається, перейдіть до останнього кроку.

Перевірка значення префікса таблиці

Останнє, але не менш важливе, перевірте правильність префікса таблиць (table prefix). Відкрийте вашу базу даних WordPress, використовуючи phpMyadmin і подивіться на префікс заданий в файлі wp-config.php.

На цьому все перевірки, пов'язані з файлом wp-config.php завершуються.

Крок 3 - Відключення плагінів WordPress

Якщо попередні два кроки не усунули проблеми, прийшов час перевірити ваші плагіни WordPress. Кращий спосіб зробити це - спочатку відключити всі плагіни і перевірити, чи заробив сайт після цього. Якщо так, неробочий плагін міг бути справжньою причиною помилки. Як тільки це буде діагностовано, ви можете приступити до виявлення конкретного плагіна, що стоїть за помилкою. Виконайте наступні дії, щоб відключити плагіни WordPress:

 1. Увійдіть в свій аккаунт за допомогою FTP клієнта.
 2. Знайдіть основні файли WordPress і знайдіть каталог wp-content. Отримайте доступ до нього. Знайдіть каталог з плагінами plugins. Зайдіть в нього.
 3. Перейменуйте каталог на щось на кшталт plugins-disabled. Це потрібно, щоб WordPress не сприймав цей каталог, як каталог з плагінами.

  plugins-disabled

 4. Перевірте ваш сайт на наявність помилки.

Якщо помилка пішла, проблема була з одним з плагінів. Тепер знайдіть саме той плагін, який викликає проблему, все що потрібно це:

 1. Перейменуйте каталог назад в plugins і зайдіть в нього.
 2. Перейменовуйте кожен плагін по черзі, щоб WordPress не міг завантажити конкретний плагін. Ви можете перейменовувати їх, наприклад так - akismet-disabled, і так далі.
 3. Перевіряйте роботу сайті кожен раз після перейменування / відключення кожного плагіна, щоб дізнатися чи допомогло це усунути проблему.

Однак, якщо це не принесе необхідного рішення і не поверне ваш сайт в норму, переходите до наступного кроку.

Крок 4 - Заміна файлів ядра WordPress

ВАЖЛИВО: Обов'язково створіть бекап свого сайту перш, ніж переходити до наступного кроку. Ви можете знайти інструкції по скачуванню бекапа свого сайту тут .

Якщо помилка установки з'єднання з базою даних все ще продовжує з'являтися, ви можете копнути глибше і перейти до варіанту заміни файлів ядра WordPress. Проблема з файлами ядра може виникати через їх пошкодження або інфікування, що приводить до виникнення помилки підключення до бази даних. В такому випадку, має сенс подумати про заміну на свіжі, чисті копії файлів ядра WordPress. Можливо, причиною помилки є і що-небудь інше. Але обов'язково перевірте цей варіант, якщо попередні варіанти не спрацювали.

Для заміни ваших файлів ядра WordPress виконайте ці кроки:

 1. Для ручної заміни файлів ядра WordPress, спочатку скачайте останню версію WordPress і розпакуйте в каталог.
 2. Видаліть ваші каталоги wp-includes і wp-admin на сервері.
 3. Завантажте нові версії цих каталогів.

І це все дії для заміни файлів ядра WordPress. Для більш докладних інструкції з питання, як замінити файли ядра WordPress, ознайомтеся з цим керівництвом (Англ.). Це повинно виправити помилку 'Error establishing a database connection'.

Крок 5 - Звернення в хостинг компанію

Якщо ви пройшли всі попередні кроки для вирішення проблеми і ваш сайт до сих пір відображає повідомлення про помилку Error establishing a database connection, проблема виникла під час стороні вашого хостинг провайдера. Зверніться в службу підтримки вашого хостингу, надайте їм всі деталі помилки і зроблені вами дії для її вирішення, і вони зможуть вам допомогти, визначивши причину помилки.

Але перш, ніж ви зв'яжетеся зі своїм провайдером хостингу, є ще один момент, який може допомогти визначити, чому ви отримуєте помилку Error establishing a database connection. Іноді база даних недоступна на стороні вашого хостингу.

Це могло статися з різних причин і це трапляється не так уже рідко, як ви можете подумати. Якщо це є причиною, ви зможете отримати більше інформації від свого провайдера хостингу, що прискорить процес вирішення.

Перевірити чи доступна база даних (або знаходиться в офлайні), ви можете запустивши простий PHP скрипт. Робота скрипта полягає в перевірці, чи може ваш сайт встановити з'єднання з базою даних. Наводимо цей скрипт нижче:

<? Php $ servername = "mysql.hostinger.com"; $ Database = "u266072517_name"; $ Username = "u266072517_user"; $ Password = "buystuffpwd"; // Create connection $ conn = mysqli_connect ($ servername, $ username, $ password, $ database); // Check connection if (! $ Conn) {die ( "Connection failed:". Mysqli_connect_error ()); } Echo "Connected successfully"; mysqli_close ($ conn); ?>

Як ви бачите, все, що буде потрібно - це ім'я сервера (зазвичай у форматі, вказаному вище для хостинг провайдерів), ім'я конкретної бази даних, з якою ви хочете з'єднатися, ваші MySQL ім'я користувача і пароль. Ми описували ці параметри в одному з наших посібників, яке теж має змив почитати, так як в ньому розказано, як підключитися до бази даних MySQL через PHP (Англ.).

Нагадаємо також, що потрібно підставити свої значення параметрів, які можна знайти в деталях підключення до MySQL на кроці 2 .

Наступне, ми створюємо змінну $ conn, яка буде зберігати результат виконання методу mysqli_connect (). Якщо ця змінна порожня, ми отримаємо повідомлення Connection failed: <error_name>. З іншого боку, при успішному підключенні, ми отримаємо на екрані результат Connected successfully.

Цей скрипт допоможе визначити, чи доступна база даних або знаходиться в офлайні, ця інформація може виявитися корисною для вашого хостинг провайдера.

висновок

Це керівництво покликане допомогти вам розібратися з помилкою з'єднання сайту на WordPress з базою даних Error establishing a database connection і виправити. Застосовуючи відповідні кроки ми можемо виправити помилку, якщо вона полягає в пошкодженій базі даних або невірно вказаних значеннях для підключення до бази даних у файлі wp-config.php. Зрештою, існує варіант, що проблема на стороні провайдера хостингу, але перш ніж звертатися до нього, перевірте, будь ласка, всі зазначені в керівництві кроки.

Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress

У цьому керівництві ми буде обговорювати різні методи усунення помилки Error establishing a database connection в WordPress. До його завершення ви будете знати всі причини появи цієї помилки в WordPress та шляхи її усунення.

В цілому, WordPress являє собою комбінацію двох інструментів мови PHP і системи управління базами даних MySQL. Кожен раз, коли сторінка вашого сайту відвідується, вона створюється на льоту. PHP-код звертається до вашої базі даних в MySQL і отримує всю необхідну інформацію для побудови сторінки.

Помилка Error establishing a database connection (Помилка установки з'єднання з базою даних) означає, що з якоїсь причини PHP-код не зміг отримати доступ до бази даних в MySQL для отримання необхідних деталей для створення сторінки.

директор

Існує багато причин, які можу привести до подібної проблеми підключення сайту до бази даних, але всі їх можна в основному розділити на три категорії:

 1. Ваша база даних пошкоджена. Що завгодно може викликати пошкодження вашої бази даних WordPress, найбільш поширена причина - це завантаження "поганого" плагіна.
 2. Дані для підключення до бази даних невірні. Ваша база даних WordPress використовує доступи для входу - ім'я користувача (username) і пароль. Ці доступи відмінні від тих, що потрібні для входу в вашу панель управління на хостингу. Якщо доступи недавно були змінені або, якщо ваш сайт на WordPress був перенесений на новий хостинг-аккаунт або в іншому хостинг-провайдеру, ваш сайт не зможе отримати доступ до бази даних зі старими доступами. З нашого досвіду, це найбільш поширена причина помилки.
 3. Сервер, на якому розміщений ваш сайт недоступний. Сервер вашої бази даних може бути недоступний через якийсь проблеми або помилки на стороні вашої хостингу компанії або пішов великий трафік і сервер не зміг його обробити.

У цьому керівництві, ви дізнаєтеся як з'ясувати причину помилки Error establishing a database connection в WordPress і як її виправити.

що знадобиться

Перш ніж приступити до керівництва, переконайтеся в наявності наступного:

 • Доступ до панелі управління в вашому хостинг акаунті, де встановлений WordPress
 • Базове розуміння структури файлів WordPress

Крок 1 - Визначення причини виникнення помилки Error Establishing a Database Connection

Перше, в чому потрібно переконатися, що ви отримуєте однакові помилки, як на основній частині вашого сайту (frontend) yoursite.com, так і на адмін частини (backend) yoursite.com / wp-admin (замініть yoursite.com на URL домашньої сторінки вашого сайту на WordPress). Якщо повідомлення про помилку однакове на обох частинах сайту: Error establishing a database connection, то переходите до кроці 2 . Але, якщо ваш сайт недоступний і ви отримуєте абсолютно інше повідомлення про помилку при спробі логіна: One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired (Одна або кілька таблиць недоступні. База даних повинна бути відновлена), тоді вам потрібно відновлювати базу даних.

У WordPress є вбудований механізм відновлення бази даних, але для початку потрібно включити цю функцію. Для цього, вам потрібен доступ до вашого файлу wp-config.php, який містить настановні настройки і конфігурацію вашого WordPress сайту.

Ви можете знайти wp-config.php у вашій кореневому файловому каталозі WordPress.

Відкрийте wp-config.php, додайте наступний рядок коду в кінці файлу і збережіть зміни:

<a href="#Step-2-Checking-database-connection-settings-in-wp-configphp">

Цей рядок дозволить вам оптимізацію і відновлення вашої бази даних, перейшовши по шляху yourwebsite.com /wp-admin/maint/repair.php (де yourwebsite.com потрібно замінити на ваш URL).

Ви побачите сторінку, як зображено вище, з двома варіантами дій: Полагодити базу даних або Полагодити і оптимізувати базу даних. Ви можете вибрати будь-який варіант, але лагодження та оптимізація займе більше часу.

Зверніть увагу, що сторінка відновлення бази даних не захищена логіном і хто завгодно може зайти за адресою yourwebsite.com /wp-admin/maint/repair.php.

Як тільки полагодите базу даних, видаліть рядок коду define ( 'WP_ALLOW_REPAIR', true); з файлу wp-config.php. Це закриє доступ до сторінки відновлення і запобіжить доступ кого-небудь стороннього до вашої базі даних.

Нехай файл wp-config.php залишається відкритим поки ви не переконаєтеся, що помилка усунена і ваш сайт знову працює. Якщо ви як раніше отримуєте те саме повідомлення про помилку, відкритий wp-config.php знадобиться для наступного кроку.

Крок 2 - Перевірка налаштувань підключення до бази даних в wp-config.php

Якщо попередній крок не допоміг, то наступне, що вам треба перевірити - це налаштування в вашому файлі wp-config.php.

Облікові дані для входу в базу даних можуть перестати працювати, якщо ви, наприклад, змінили хостинг компанію або змінили ім'я бази даних або інформацію про користувача, і при цьому не внесли ці зміни в файл wp-config.php.

Якщо файл wp-config.php був закритий після попереднього кроку, то відкрийте його в файлового менеджера в панелі управління хостингом вашого облікового запису або підключіться по FTP. Перейдіть в каталог, де встановлений WordPress і знайдіть файл wp-config.php. Відкрийте його для редагування.
У файлі ви побачите облікові дані для входу в вашу базу даних ближче до початку файлу. Вони будуть виглядати, як показано нижче:

// ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** // / ** The name of the database for WordPress * / define ( 'DB_NAME', 'u694443746_aujev'); / ** MySQL database username * / define ( 'DB_USER', 'u694443746_vaven'); / ** MySQL database password * / define ( 'DB_PASSWORD', 'zuWupEXEdu'); / ** MySQL hostname * / define ( 'DB_HOST', 'mysql'); / ** Database Charset to use in creating database tables. * / Define ( 'DB_CHARSET', 'utf8'); / ** The Database Collate type. Do not change this if in doubt. * / Define ( 'DB_COLLATE', '');

Якщо ви перейдіть нижче, то побачите рядок, яка визначає префікс вашої бази даних MySQL:

$ Table_prefix = 'wp_';

Як ви бачите, всього п'ять рядків важливої ​​інформації, необхідної WordPress для доступу до бази даних:

 1. Ім'я бази даних (DB_NAME)
 2. Ім'я користувача для входу (DB_USER)
 3. Пароль для входу (DB_PASSWORD)
 4. Сервер бази даних (DB_HOST)
 5. Префікс бази даних (table_prefix)

Якщо якесь із цих значень невірно, ваш сайт не зможе підключитися до бази даних.

Найкращий і прямий шлях переконатися, що деталі вірні, порівняти їх з фактичними даними Бази Даних MySQL. Для цього в панелі управління свого хостинг-акаунта перейдіть в розділ Бази Даних MySQL. Нижче показані кроки того, як це зробити в панелі управління на Hostinger і в cPanel.

Панель управління Hostinger

Панель управління Hostinger

На сторінці Бази даних MySQL знайдіть таблицю Список поточних баз даних MySQL і користувачів. У ній зібрані всі бази даних і користувачі, готові до використання вашим сайтом. Інформацію, яку ми шукаємо, знаходиться в колонках Бази Даних MySQL і Користувач MySQL. Потрібно порівняти значення, зазначені в цих двох колонках і значення DB_NAME і DB_USER в файлі wp-config.php.

php

Після внесення змін перевірте, можливо, ваш сайт на WordPress вже доступний і вам не буде потрібно виконувати наступні кроки.

Просто переконайтеся, що значення в wp-config.php збігаються зі значеннями в розділі Бази даних MySQL. Якщо не збігаються, поновіть свій файл wp-config.php правильними значеннями і збережіть зміни.

Оновлення свій сайт на WordPress. Якщо ви все ще отримуєте помилку підключення до бази даних, можливо пароль для вашого користувача MySQL і значення пароля в wp-config.php не збігаються. В такому випадку просто поновіть свій пароль для користувача MySQL. Зробити це можна шляхом натискання на іконку + поруч з базою даних MySQL і натисніть на кнопку Зберегти пароль.

Зробити це можна шляхом натискання на іконку + поруч з базою даних MySQL і натисніть на кнопку Зберегти пароль

Тепер поновіть значення пароля в wp-config.php і обновіть свій сайт на WordPress.

Якщо знову нічого не сталося, можливий варіант, що WordPress використовує невірні префікс таблиць. Ви можете перевірити це перейшовши в phpMyadmin і відкривши свою базу даних WordPress сайту. Подивіться на префікс таблиць і переконайтеся, що він збігається зі значенням в файлі wp-config.php.

Якщо ви все так же отримуєте помилку підключення MySQL, переходите до кроку 3 .

cPanel

cPanel

Як тільки ви перейшли на сторінку MySQL Databases, знайдіть розділ Current Databases (поточні бази даних). Тут зібрані всі бази даних і користувачі, які використовуються на вашому сайті. Те, що ми шукаємо знаходиться в колонках Database і Privileged Users. Порівнюємо зі значеннями DB_NAME і DB_USER в файлі wp-config.php.

php

Вам не обов'язково проходити всі кроки для відновлення з'єднання вашого сайту на WordPress з базою даних, тому перевіряйте після кожного кроку роботу свого сайту оновлюючи його, можливо помилка вже зникла.

Перевірка значення імені бази даних

Перевірка значення імені бази даних

Ми почнемо з імені бази даних. Якщо розділ Current Databases не містить баз даних, які відображені в файлі wp-config.php як значення DB_NAME, база даних втрачена. Це зазвичай трапляється, коли сайт був перенесений зі старого хостингу на новий і база даних не була повністю перенесена. Ми рекомендуємо звернутися до служби підтримки нового хостингу і попросити повне перенесення, відновлення вашої бази даних WordPress. Це повинно спричинити за собою створення нової бази даних і заповнення її вмісту резервною копією бази даних WordPress.

Перевірка значення імені користувача бази даних

По-друге, ми перевіряємо колонку Privileged Users. У нашому прикладі, ми можемо швидко відзначити, що колонка Privileged Users містить значення, відмінні від файлу wp-config.php - останній не має завершального '0'. Як тільки ми відновимо значення DB_USER з somuvnet_wp67 на somuvnet_wp670, ми виправимо невірне значення імені користувача. Обов'язково поновіть свій сайт, щоб перевірити спрацювали наші прийоми і пішла помилка.

Додавання загубленого привілейованого користувача

Однак, при виконанні перенесення сайту на інший хостинг або установки WordPress вручну, можна забути додати користувача бази даних. Таку ситуацію можна виявити в панелі управління, що підтримує привілейованих користувачів. У такому випадку, ви побачите порожнє поле Privileged Users.

Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:
Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:

Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:

 1. На першому кроці переходимо в розділ Current Users і дивимося, чи є тут значення DB_USER з файлу wp-config.php.
 2. Є користувач вказаний, ми вибираємо користувача в випадаючому поле Add User To Database -> User, вибираємо відповідну базу даних з меню, що випадає Database і натискаємо Add. Вас попросять поставити рівень привілеїв - виберіть All Privileges, натисніть Make Changes і потім поверніться після натискання Go Back.
 3. Якщо користувач не вказано, використовуємо розділ Add New User, в якому створюємо користувача MySQL. Тут вам потрібно ввести ім'я користувача або його суфікс в поле Username і ми рекомендуємо користуватися генератором паролів (Password Generator) для поля Pasword.

ВАЖЛИВО: потрібно відразу оновити значення DB_PASSWORD в файлі wp-config.php на нове сгенерированное значення, тоді ваш пароль не згубиться в процесі.

Як тільки користувач доданий (створений), виконайте дії з попереднього кроку (2.), щоб додати його в базу даних. Після виконання описаного вище, перевірте наявність / відсутність помилки і роботу сайту на WordPress, оновивши його.

Перевірка значення сервера бази даних

Якщо вищевказані кроки ще не дозволили помилку, є два пункти, які можуть бути невірними - пароль для входу або сервер бази даних. Значення сервера бази даних може надаватися з даними облікового запису. Ми рекомендуємо двічі перевіряти цю інформацію у вашого хостинг-провайдера, якщо її неможливо легко знайти в налаштуваннях на email або в панелі управління вашого аккаунта. Якщо ви змінили значення сервера бази даних, поновіть сайт на WordPress, щоб перевірити, усунуло це помилку.

Пароль для входу може бути швидко оновлений в розділі MySQL Databases -> Current Users в панелі управління.

 1. Виберіть користувача, для якого хочете оновити пароль в колонці Users і натисніть Change Password у відповідному ряду.
 2. Тут ви також можете використовувати значення DB_PASSWORD з файлу wp-config.php або генерувати новий пароль, використовуючи Password Generator. Якщо ви вибрали варіант генерувати новий пароль, переконайтеся, що ви змінили значніє пароля в параметрі DB_PASSWORD в файлі wp-config.php на щойно створене.
 3. Натисніть Change Password.

Не забудьте оновити свій сайт на WordPress, щоб перевірити, чи усунуто помилка. Якщо помилка як і раніше зберігається, перейдіть до останнього кроку.

Перевірка значення префікса таблиці

Останнє, але не менш важливе, перевірте правильність префікса таблиць (table prefix). Відкрийте вашу базу даних WordPress, використовуючи phpMyadmin і подивіться на префікс заданий в файлі wp-config.php.

На цьому все перевірки, пов'язані з файлом wp-config.php завершуються.

Крок 3 - Відключення плагінів WordPress

Якщо попередні два кроки не усунули проблеми, прийшов час перевірити ваші плагіни WordPress. Кращий спосіб зробити це - спочатку відключити всі плагіни і перевірити, чи заробив сайт після цього. Якщо так, неробочий плагін міг бути справжньою причиною помилки. Як тільки це буде діагностовано, ви можете приступити до виявлення конкретного плагіна, що стоїть за помилкою. Виконайте наступні дії, щоб відключити плагіни WordPress:

 1. Увійдіть в свій аккаунт за допомогою FTP клієнта.
 2. Знайдіть основні файли WordPress і знайдіть каталог wp-content. Отримайте доступ до нього. Знайдіть каталог з плагінами plugins. Зайдіть в нього.
 3. Перейменуйте каталог на щось на кшталт plugins-disabled. Це потрібно, щоб WordPress не сприймав цей каталог, як каталог з плагінами.

  plugins-disabled

 4. Перевірте ваш сайт на наявність помилки.

Якщо помилка пішла, проблема була з одним з плагінів. Тепер знайдіть саме той плагін, який викликає проблему, все що потрібно це:

 1. Перейменуйте каталог назад в plugins і зайдіть в нього.
 2. Перейменовуйте кожен плагін по черзі, щоб WordPress не міг завантажити конкретний плагін. Ви можете перейменовувати їх, наприклад так - akismet-disabled, і так далі.
 3. Перевіряйте роботу сайті кожен раз після перейменування / відключення кожного плагіна, щоб дізнатися чи допомогло це усунути проблему.

Однак, якщо це не принесе необхідного рішення і не поверне ваш сайт в норму, переходите до наступного кроку.

Крок 4 - Заміна файлів ядра WordPress

ВАЖЛИВО: Обов'язково створіть бекап свого сайту перш, ніж переходити до наступного кроку. Ви можете знайти інструкції по скачуванню бекапа свого сайту тут .

Якщо помилка установки з'єднання з базою даних все ще продовжує з'являтися, ви можете копнути глибше і перейти до варіанту заміни файлів ядра WordPress. Проблема з файлами ядра може виникати через їх пошкодження або інфікування, що приводить до виникнення помилки підключення до бази даних. В такому випадку, має сенс подумати про заміну на свіжі, чисті копії файлів ядра WordPress. Можливо, причиною помилки є і що-небудь інше. Але обов'язково перевірте цей варіант, якщо попередні варіанти не спрацювали.

Для заміни ваших файлів ядра WordPress виконайте ці кроки:

 1. Для ручної заміни файлів ядра WordPress, спочатку скачайте останню версію WordPress і розпакуйте в каталог.
 2. Видаліть ваші каталоги wp-includes і wp-admin на сервері.
 3. Завантажте нові версії цих каталогів.

І це все дії для заміни файлів ядра WordPress. Для більш докладних інструкції з питання, як замінити файли ядра WordPress, ознайомтеся з цим керівництвом (Англ.). Це повинно виправити помилку 'Error establishing a database connection'.

Крок 5 - Звернення в хостинг компанію

Якщо ви пройшли всі попередні кроки для вирішення проблеми і ваш сайт до сих пір відображає повідомлення про помилку Error establishing a database connection, проблема виникла під час стороні вашого хостинг провайдера. Зверніться в службу підтримки вашого хостингу, надайте їм всі деталі помилки і зроблені вами дії для її вирішення, і вони зможуть вам допомогти, визначивши причину помилки.

Але перш, ніж ви зв'яжетеся зі своїм провайдером хостингу, є ще один момент, який може допомогти визначити, чому ви отримуєте помилку Error establishing a database connection. Іноді база даних недоступна на стороні вашого хостингу.

Це могло статися з різних причин і це трапляється не так уже рідко, як ви можете подумати. Якщо це є причиною, ви зможете отримати більше інформації від свого провайдера хостингу, що прискорить процес вирішення.

Перевірити чи доступна база даних (або знаходиться в офлайні), ви можете запустивши простий PHP скрипт. Робота скрипта полягає в перевірці, чи може ваш сайт встановити з'єднання з базою даних. Наводимо цей скрипт нижче:

<? Php $ servername = "mysql.hostinger.com"; $ Database = "u266072517_name"; $ Username = "u266072517_user"; $ Password = "buystuffpwd"; // Create connection $ conn = mysqli_connect ($ servername, $ username, $ password, $ database); // Check connection if (! $ Conn) {die ( "Connection failed:". Mysqli_connect_error ()); } Echo "Connected successfully"; mysqli_close ($ conn); ?>

Як ви бачите, все, що буде потрібно - це ім'я сервера (зазвичай у форматі, вказаному вище для хостинг провайдерів), ім'я конкретної бази даних, з якою ви хочете з'єднатися, ваші MySQL ім'я користувача і пароль. Ми описували ці параметри в одному з наших посібників, яке теж має змив почитати, так як в ньому розказано, як підключитися до бази даних MySQL через PHP (Англ.).

Нагадаємо також, що потрібно підставити свої значення параметрів, які можна знайти в деталях підключення до MySQL на кроці 2 .

Наступне, ми створюємо змінну $ conn, яка буде зберігати результат виконання методу mysqli_connect (). Якщо ця змінна порожня, ми отримаємо повідомлення Connection failed: <error_name>. З іншого боку, при успішному підключенні, ми отримаємо на екрані результат Connected successfully.

Цей скрипт допоможе визначити, чи доступна база даних або знаходиться в офлайні, ця інформація може виявитися корисною для вашого хостинг провайдера.

висновок

Це керівництво покликане допомогти вам розібратися з помилкою з'єднання сайту на WordPress з базою даних Error establishing a database connection і виправити. Застосовуючи відповідні кроки ми можемо виправити помилку, якщо вона полягає в пошкодженій базі даних або невірно вказаних значеннях для підключення до бази даних у файлі wp-config.php. Зрештою, існує варіант, що проблема на стороні провайдера хостингу, але перш ніж звертатися до нього, перевірте, будь ласка, всі зазначені в керівництві кроки.

Як виправити помилку Error Establishing a Database Connection в WordPress

У цьому керівництві ми буде обговорювати різні методи усунення помилки Error establishing a database connection в WordPress. До його завершення ви будете знати всі причини появи цієї помилки в WordPress та шляхи її усунення.

В цілому, WordPress являє собою комбінацію двох інструментів мови PHP і системи управління базами даних MySQL. Кожен раз, коли сторінка вашого сайту відвідується, вона створюється на льоту. PHP-код звертається до вашої базі даних в MySQL і отримує всю необхідну інформацію для побудови сторінки.

Помилка Error establishing a database connection (Помилка установки з'єднання з базою даних) означає, що з якоїсь причини PHP-код не зміг отримати доступ до бази даних в MySQL для отримання необхідних деталей для створення сторінки.

директор

Існує багато причин, які можу привести до подібної проблеми підключення сайту до бази даних, але всі їх можна в основному розділити на три категорії:

 1. Ваша база даних пошкоджена. Що завгодно може викликати пошкодження вашої бази даних WordPress, найбільш поширена причина - це завантаження "поганого" плагіна.
 2. Дані для підключення до бази даних невірні. Ваша база даних WordPress використовує доступи для входу - ім'я користувача (username) і пароль. Ці доступи відмінні від тих, що потрібні для входу в вашу панель управління на хостингу. Якщо доступи недавно були змінені або, якщо ваш сайт на WordPress був перенесений на новий хостинг-аккаунт або в іншому хостинг-провайдеру, ваш сайт не зможе отримати доступ до бази даних зі старими доступами. З нашого досвіду, це найбільш поширена причина помилки.
 3. Сервер, на якому розміщений ваш сайт недоступний. Сервер вашої бази даних може бути недоступний через якийсь проблеми або помилки на стороні вашої хостингу компанії або пішов великий трафік і сервер не зміг його обробити.

У цьому керівництві, ви дізнаєтеся як з'ясувати причину помилки Error establishing a database connection в WordPress і як її виправити.

що знадобиться

Перш ніж приступити до керівництва, переконайтеся в наявності наступного:

 • Доступ до панелі управління в вашому хостинг акаунті, де встановлений WordPress
 • Базове розуміння структури файлів WordPress

Крок 1 - Визначення причини виникнення помилки Error Establishing a Database Connection

Перше, в чому потрібно переконатися, що ви отримуєте однакові помилки, як на основній частині вашого сайту (frontend) yoursite.com, так і на адмін частини (backend) yoursite.com / wp-admin (замініть yoursite.com на URL домашньої сторінки вашого сайту на WordPress). Якщо повідомлення про помилку однакове на обох частинах сайту: Error establishing a database connection, то переходите до кроці 2 . Але, якщо ваш сайт недоступний і ви отримуєте абсолютно інше повідомлення про помилку при спробі логіна: One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired (Одна або кілька таблиць недоступні. База даних повинна бути відновлена), тоді вам потрібно відновлювати базу даних.

У WordPress є вбудований механізм відновлення бази даних, але для початку потрібно включити цю функцію. Для цього, вам потрібен доступ до вашого файлу wp-config.php, який містить настановні настройки і конфігурацію вашого WordPress сайту.

Ви можете знайти wp-config.php у вашій кореневому файловому каталозі WordPress.

Відкрийте wp-config.php, додайте наступний рядок коду в кінці файлу і збережіть зміни:

<a href="#Step-2-Checking-database-connection-settings-in-wp-configphp">

Цей рядок дозволить вам оптимізацію і відновлення вашої бази даних, перейшовши по шляху yourwebsite.com /wp-admin/maint/repair.php (де yourwebsite.com потрібно замінити на ваш URL).

Ви побачите сторінку, як зображено вище, з двома варіантами дій: Полагодити базу даних або Полагодити і оптимізувати базу даних. Ви можете вибрати будь-який варіант, але лагодження та оптимізація займе більше часу.

Зверніть увагу, що сторінка відновлення бази даних не захищена логіном і хто завгодно може зайти за адресою yourwebsite.com /wp-admin/maint/repair.php.

Як тільки полагодите базу даних, видаліть рядок коду define ( 'WP_ALLOW_REPAIR', true); з файлу wp-config.php. Це закриє доступ до сторінки відновлення і запобіжить доступ кого-небудь стороннього до вашої базі даних.

Нехай файл wp-config.php залишається відкритим поки ви не переконаєтеся, що помилка усунена і ваш сайт знову працює. Якщо ви як раніше отримуєте те саме повідомлення про помилку, відкритий wp-config.php знадобиться для наступного кроку.

Крок 2 - Перевірка налаштувань підключення до бази даних в wp-config.php

Якщо попередній крок не допоміг, то наступне, що вам треба перевірити - це налаштування в вашому файлі wp-config.php.

Облікові дані для входу в базу даних можуть перестати працювати, якщо ви, наприклад, змінили хостинг компанію або змінили ім'я бази даних або інформацію про користувача, і при цьому не внесли ці зміни в файл wp-config.php.

Якщо файл wp-config.php був закритий після попереднього кроку, то відкрийте його в файлового менеджера в панелі управління хостингом вашого облікового запису або підключіться по FTP. Перейдіть в каталог, де встановлений WordPress і знайдіть файл wp-config.php. Відкрийте його для редагування.
У файлі ви побачите облікові дані для входу в вашу базу даних ближче до початку файлу. Вони будуть виглядати, як показано нижче:

// ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** // / ** The name of the database for WordPress * / define ( 'DB_NAME', 'u694443746_aujev'); / ** MySQL database username * / define ( 'DB_USER', 'u694443746_vaven'); / ** MySQL database password * / define ( 'DB_PASSWORD', 'zuWupEXEdu'); / ** MySQL hostname * / define ( 'DB_HOST', 'mysql'); / ** Database Charset to use in creating database tables. * / Define ( 'DB_CHARSET', 'utf8'); / ** The Database Collate type. Do not change this if in doubt. * / Define ( 'DB_COLLATE', '');

Якщо ви перейдіть нижче, то побачите рядок, яка визначає префікс вашої бази даних MySQL:

$ Table_prefix = 'wp_';

Як ви бачите, всього п'ять рядків важливої ​​інформації, необхідної WordPress для доступу до бази даних:

 1. Ім'я бази даних (DB_NAME)
 2. Ім'я користувача для входу (DB_USER)
 3. Пароль для входу (DB_PASSWORD)
 4. Сервер бази даних (DB_HOST)
 5. Префікс бази даних (table_prefix)

Якщо якесь із цих значень невірно, ваш сайт не зможе підключитися до бази даних.

Найкращий і прямий шлях переконатися, що деталі вірні, порівняти їх з фактичними даними Бази Даних MySQL. Для цього в панелі управління свого хостинг-акаунта перейдіть в розділ Бази Даних MySQL. Нижче показані кроки того, як це зробити в панелі управління на Hostinger і в cPanel.

Панель управління Hostinger

Панель управління Hostinger

На сторінці Бази даних MySQL знайдіть таблицю Список поточних баз даних MySQL і користувачів. У ній зібрані всі бази даних і користувачі, готові до використання вашим сайтом. Інформацію, яку ми шукаємо, знаходиться в колонках Бази Даних MySQL і Користувач MySQL. Потрібно порівняти значення, зазначені в цих двох колонках і значення DB_NAME і DB_USER в файлі wp-config.php.

php

Після внесення змін перевірте, можливо, ваш сайт на WordPress вже доступний і вам не буде потрібно виконувати наступні кроки.

Просто переконайтеся, що значення в wp-config.php збігаються зі значеннями в розділі Бази даних MySQL. Якщо не збігаються, поновіть свій файл wp-config.php правильними значеннями і збережіть зміни.

Оновлення свій сайт на WordPress. Якщо ви все ще отримуєте помилку підключення до бази даних, можливо пароль для вашого користувача MySQL і значення пароля в wp-config.php не збігаються. В такому випадку просто поновіть свій пароль для користувача MySQL. Зробити це можна шляхом натискання на іконку + поруч з базою даних MySQL і натисніть на кнопку Зберегти пароль.

Зробити це можна шляхом натискання на іконку + поруч з базою даних MySQL і натисніть на кнопку Зберегти пароль

Тепер поновіть значення пароля в wp-config.php і обновіть свій сайт на WordPress.

Якщо знову нічого не сталося, можливий варіант, що WordPress використовує невірні префікс таблиць. Ви можете перевірити це перейшовши в phpMyadmin і відкривши свою базу даних WordPress сайту. Подивіться на префікс таблиць і переконайтеся, що він збігається зі значенням в файлі wp-config.php.

Якщо ви все так же отримуєте помилку підключення MySQL, переходите до кроку 3 .

cPanel

cPanel

Як тільки ви перейшли на сторінку MySQL Databases, знайдіть розділ Current Databases (поточні бази даних). Тут зібрані всі бази даних і користувачі, які використовуються на вашому сайті. Те, що ми шукаємо знаходиться в колонках Database і Privileged Users. Порівнюємо зі значеннями DB_NAME і DB_USER в файлі wp-config.php.

php

Вам не обов'язково проходити всі кроки для відновлення з'єднання вашого сайту на WordPress з базою даних, тому перевіряйте після кожного кроку роботу свого сайту оновлюючи його, можливо помилка вже зникла.

Перевірка значення імені бази даних

Перевірка значення імені бази даних

Ми почнемо з імені бази даних. Якщо розділ Current Databases не містить баз даних, які відображені в файлі wp-config.php як значення DB_NAME, база даних втрачена. Це зазвичай трапляється, коли сайт був перенесений зі старого хостингу на новий і база даних не була повністю перенесена. Ми рекомендуємо звернутися до служби підтримки нового хостингу і попросити повне перенесення, відновлення вашої бази даних WordPress. Це повинно спричинити за собою створення нової бази даних і заповнення її вмісту резервною копією бази даних WordPress.

Перевірка значення імені користувача бази даних

По-друге, ми перевіряємо колонку Privileged Users. У нашому прикладі, ми можемо швидко відзначити, що колонка Privileged Users містить значення, відмінні від файлу wp-config.php - останній не має завершального '0'. Як тільки ми відновимо значення DB_USER з somuvnet_wp67 на somuvnet_wp670, ми виправимо невірне значення імені користувача. Обов'язково поновіть свій сайт, щоб перевірити спрацювали наші прийоми і пішла помилка.

Додавання загубленого привілейованого користувача

Однак, при виконанні перенесення сайту на інший хостинг або установки WordPress вручну, можна забути додати користувача бази даних. Таку ситуацію можна виявити в панелі управління, що підтримує привілейованих користувачів. У такому випадку, ви побачите порожнє поле Privileged Users.

Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:
Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:

Для виправлення ми використовуємо розділ для додавання користувача в базу даних Add User To Database, який знаходиться внизу сторінки:

 1. На першому кроці переходимо в розділ Current Users і дивимося, чи є тут значення DB_USER з файлу wp-config.php.
 2. Є користувач вказаний, ми вибираємо користувача в випадаючому поле Add User To Database -> User, вибираємо відповідну базу даних з меню, що випадає Database і натискаємо Add. Вас попросять поставити рівень привілеїв - виберіть All Privileges, натисніть Make Changes і потім поверніться після натискання Go Back.
 3. Якщо користувач не вказано, використовуємо розділ Add New User, в якому створюємо користувача MySQL. Тут вам потрібно ввести ім'я користувача або його суфікс в поле Username і ми рекомендуємо користуватися генератором паролів (Password Generator) для поля Pasword.

ВАЖЛИВО: потрібно відразу оновити значення DB_PASSWORD в файлі wp-config.php на нове сгенерированное значення, тоді ваш пароль не згубиться в процесі.

Як тільки користувач доданий (створений), виконайте дії з попереднього кроку (2.), щоб додати його в базу даних. Після виконання описаного вище, перевірте наявність / відсутність помилки і роботу сайту на WordPress, оновивши його.

Перевірка значення сервера бази даних

Якщо вищевказані кроки ще не дозволили помилку, є два пункти, які можуть бути невірними - пароль для входу або сервер бази даних. Значення сервера бази даних може надаватися з даними облікового запису. Ми рекомендуємо двічі перевіряти цю інформацію у вашого хостинг-провайдера, якщо її неможливо легко знайти в налаштуваннях на email або в панелі управління вашого аккаунта. Якщо ви змінили значення сервера бази даних, поновіть сайт на WordPress, щоб перевірити, усунуло це помилку.

Пароль для входу може бути швидко оновлений в розділі MySQL Databases -> Current Users в панелі управління.

 1. Виберіть користувача, для якого хочете оновити пароль в колонці Users і натисніть Change Password у відповідному ряду.
 2. Тут ви також можете використовувати значення DB_PASSWORD з файлу wp-config.php або генерувати новий пароль, використовуючи Password Generator. Якщо ви вибрали варіант генерувати новий пароль, переконайтеся, що ви змінили значніє пароля в параметрі DB_PASSWORD в файлі wp-config.php на щойно створене.
 3. Натисніть Change Password.

Не забудьте оновити свій сайт на WordPress, щоб перевірити, чи усунуто помилка. Якщо помилка як і раніше зберігається, перейдіть до останнього кроку.

Перевірка значення префікса таблиці

Останнє, але не менш важливе, перевірте правильність префікса таблиць (table prefix). Відкрийте вашу базу даних WordPress, використовуючи phpMyadmin і подивіться на префікс заданий в файлі wp-config.php.

На цьому все перевірки, пов'язані з файлом wp-config.php завершуються.

Крок 3 - Відключення плагінів WordPress

Якщо попередні два кроки не усунули проблеми, прийшов час перевірити ваші плагіни WordPress. Кращий спосіб зробити це - спочатку відключити всі плагіни і перевірити, чи заробив сайт після цього. Якщо так, неробочий плагін міг бути справжньою причиною помилки. Як тільки це буде діагностовано, ви можете приступити до виявлення конкретного плагіна, що стоїть за помилкою. Виконайте наступні дії, щоб відключити плагіни WordPress:

 1. Увійдіть в свій аккаунт за допомогою FTP клієнта.
 2. Знайдіть основні файли WordPress і знайдіть каталог wp-content. Отримайте доступ до нього. Знайдіть каталог з плагінами plugins. Зайдіть в нього.
 3. Перейменуйте каталог на щось на кшталт plugins-disabled. Це потрібно, щоб WordPress не сприймав цей каталог, як каталог з плагінами.

  plugins-disabled

 4. Перевірте ваш сайт на наявність помилки.

Якщо помилка пішла, проблема була з одним з плагінів. Тепер знайдіть саме той плагін, який викликає проблему, все що потрібно це:

 1. Перейменуйте каталог назад в plugins і зайдіть в нього.
 2. Перейменовуйте кожен плагін по черзі, щоб WordPress не міг завантажити конкретний плагін. Ви можете перейменовувати їх, наприклад так - akismet-disabled, і так далі.
 3. Перевіряйте роботу сайті кожен раз після перейменування / відключення кожного плагіна, щоб дізнатися чи допомогло це усунути проблему.

Однак, якщо це не принесе необхідного рішення і не поверне ваш сайт в норму, переходите до наступного кроку.

Крок 4 - Заміна файлів ядра WordPress

ВАЖЛИВО: Обов'язково створіть бекап свого сайту перш, ніж переходити до наступного кроку. Ви можете знайти інструкції по скачуванню бекапа свого сайту тут .

Якщо помилка установки з'єднання з базою даних все ще продовжує з'являтися, ви можете копнути глибше і перейти до варіанту заміни файлів ядра WordPress. Проблема з файлами ядра може виникати через їх пошкодження або інфікування, що приводить до виникнення помилки підключення до бази даних. В такому випадку, має сенс подумати про заміну на свіжі, чисті копії файлів ядра WordPress. Можливо, причиною помилки є і що-небудь інше. Але обов'язково перевірте цей варіант, якщо попередні варіанти не спрацювали.

Для заміни ваших файлів ядра WordPress виконайте ці кроки:

 1. Для ручної заміни файлів ядра WordPress, спочатку скачайте останню версію WordPress і розпакуйте в каталог.
 2. Видаліть ваші каталоги wp-includes і wp-admin на сервері.
 3. Завантажте нові версії цих каталогів.

І це все дії для заміни файлів ядра WordPress. Для більш докладних інструкції з питання, як замінити файли ядра WordPress, ознайомтеся з цим керівництвом (Англ.). Це повинно виправити помилку 'Error establishing a database connection'.

Крок 5 - Звернення в хостинг компанію

Якщо ви пройшли всі попередні кроки для вирішення проблеми і ваш сайт до сих пір відображає повідомлення про помилку Error establishing a database connection, проблема виникла під час стороні вашого хостинг провайдера. Зверніться в службу підтримки вашого хостингу, надайте їм всі деталі помилки і зроблені вами дії для її вирішення, і вони зможуть вам допомогти, визначивши причину помилки.

Але перш, ніж ви зв'яжетеся зі своїм провайдером хостингу, є ще один момент, який може допомогти визначити, чому ви отримуєте помилку Error establishing a database connection. Іноді база даних недоступна на стороні вашого хостингу.

Це могло статися з різних причин і це трапляється не так уже рідко, як ви можете подумати. Якщо це є причиною, ви зможете отримати більше інформації від свого провайдера хостингу, що прискорить процес вирішення.

Перевірити чи доступна база даних (або знаходиться в офлайні), ви можете запустивши простий PHP скрипт. Робота скрипта полягає в перевірці, чи може ваш сайт встановити з'єднання з базою даних. Наводимо цей скрипт нижче:

<? Php $ servername = "mysql.hostinger.com"; $ Database = "u266072517_name"; $ Username = "u266072517_user"; $ Password = "buystuffpwd"; // Create connection $ conn = mysqli_connect ($ servername, $ username, $ password, $ database); // Check connection if (! $ Conn) {die ( "Connection failed:". Mysqli_connect_error ()); } Echo "Connected successfully"; mysqli_close ($ conn); ?>

Як ви бачите, все, що буде потрібно - це ім'я сервера (зазвичай у форматі, вказаному вище для хостинг провайдерів), ім'я конкретної бази даних, з якою ви хочете з'єднатися, ваші MySQL ім'я користувача і пароль. Ми описували ці параметри в одному з наших посібників, яке теж має змив почитати, так як в ньому розказано, як підключитися до бази даних MySQL через PHP (Англ.).

Нагадаємо також, що потрібно підставити свої значення параметрів, які можна знайти в деталях підключення до MySQL на кроці 2 .

Наступне, ми створюємо змінну $ conn, яка буде зберігати результат виконання методу mysqli_connect (). Якщо ця змінна порожня, ми отримаємо повідомлення Connection failed: <error_name>. З іншого боку, при успішному підключенні, ми отримаємо на екрані результат Connected successfully.

Цей скрипт допоможе визначити, чи доступна база даних або знаходиться в офлайні, ця інформація може виявитися корисною для вашого хостинг провайдера.

висновок

Це керівництво покликане допомогти вам розібратися з помилкою з'єднання сайту на WordPress з базою даних Error establishing a database connection і виправити. Застосовуючи відповідні кроки ми можемо виправити помилку, якщо вона полягає в пошкодженій базі даних або невірно вказаних значеннях для підключення до бази даних у файлі wp-config.php. Зрештою, існує варіант, що проблема на стороні провайдера хостингу, але перш ніж звертатися до нього, перевірте, будь ласка, всі зазначені в керівництві кроки.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача