Статьи

Як створити QR-код за сім кроків

 1. 1. Виберіть генератор QR-коду
 2. 2. Виберіть тип контенту, який ви рекламуєте
 3. 4. Використовуйте «динамічний» QR-код
 4. 5. Налаштуйте QR-код
 5. 6. Переконайтеся, що ваш QR-код сканується
 6. 7. Аналізуйте продуктивність
 7. Як використовувати QR-коди

Деякий час назад QR-коди вважалися застарілою технологією. Однак зараз інтерес до них став знову зростати. Дізнайтеся, як створити, налаштувати і використовувати QR-код в своїй рекламній кампанії.

QR-коди це скорочений варіант кодів «швидкої відповіді» (quick response), вони представляють собою квадратні чорно-білі символи, які користувачі можуть сканувати за допомогою смартфона, щоб дізнатися більше про продукт. Ці квадратні шифри містять посилання, купони, відомості про події та іншу інформацію, яку користувачі можуть зберегти у себе, що б переглянути пізніше.

QR-коди виглядають приблизно так:

QR-коди виглядають приблизно так:

Не кожен QR-код має форму ідеального квадрата, але частіше за все вони виглядають схожими на зображення вище - квадрат з різними схемами, відображеними всередині. Ви часто можете знайти їх в поштових розсилках, на вивісках, рекламних щитах і навіть в телевізійній рекламі, де ви можете швидко сканувати код з екрану використовуючи свій телефон.

Чи означає зросла популярність QR-кодів, що традиційні штрих-коди вже в минулому? Звичайно, ні. Традиційні штрих-коди як і раніше залишаються для підприємців звичайним способом ідентифікації споживчих товарів і їх інвентаризації.


Є ряд відмінностей між штрих-кодами і QR-кодами - як у використанні, так і в характеристиках. Ось три важливих відмінності:

1. QR-коди відрізняються за формою. Штрих-коди зазвичай мають прямокутну форму, що вимагає від скануючих пристроїв зчитування їх по горизонталі. QR-коди зазвичай мають квадратну форму, дані відображаються по вертикалі або по горизонталі.

2. QR-коди вміщають більше даних Через квадратної форми QR-код може зберігати в сотні разів більше даних ніж штрих-код.

3. QR-коди і штрих коди зберігають різну інформацію. QR-коди часто використовуються інакше, ніж штрих-коди. Штрих-коди містять ключову інформацію про продукт для його продажу, таку як ціна і ім'я виробника. QR-коди пропонують дані про об'єкт і URL-адреси для рекламних акцій і цільових сторінок продукту.

QR-коди пропонують дані про об'єкт і URL-адреси для рекламних акцій і цільових сторінок продукту

Якщо ви, наприклад, хочете створити рекламу на автобусній зупинці, що рекламує ваш подкаст, ви можете відобразити QR-код на зовнішній рекламі, який приведе людей прямо на вашу сторінку iTunes, коли вони відсканують її на свої телефони.

Процес створення QR-коду досить простий. Ось як почати.

1. Виберіть генератор QR-коду

Існує безліч генераторів QR-кодів. Кращі з них дають багато можливостей для використання і сумісності вашого QR-коду з більшістю мобільних додатків, що зчитують QR-коди.

Ось кращі генератори QR-кодів:

 1. Kaywa
 2. GOQR.me
 3. Безкоштовний генератор від Shopify
 4. Visualhead
 5. The-qrcode-generator.com
 6. QR Stuff
 7. qr-code-generator.com
 8. QR Code Monkey
 9. Google App Engine

При виборі генератора QR-коду слід врахувати його здатність до відстеження та аналізу ефективності QR-коду, це дозволить створити унікальний для вашого бренду код. Деякі QR-коди відображають логотипи та інші значки, які відразу ж повідомляють користувачам, яку інформацію вони отримають після його сканування.

2. Виберіть тип контенту, який ви рекламуєте

Давайте виберемо один з генераторів QR-кодів і розглянемо його разом. Я виберу qr-code-generator.com - один з дев'яти, перерахованих вище (Цей сервіс може через кілька днів після генерації коду запропонувати вам перейти на платний тариф. - Executive.ru)

Спочатку виберіть тип контенту, на який буде вести користувача ваш QR-код після його сканування. Ви можете вибрати один з десяти типів, як показано нижче. У нашому випадку ми будемо просувати URL-адресу, який направляє користувачів на наш подкаст.3. Введіть свої дані в формі, що з'явилася

Після вибору типу контенту з'явиться поле або форма, в якій ви можете ввести інформацію про вашу кампанії.

Якщо ви хочете, щоб QR-код зберіг вашу контактну інформацію, то можете ввести адресу електронної пошти, заголовок і прикріплене повідомлення в спеціальний набір полів.

Щоб зберегти посилання на наш подкаст, ми просто вводимо URL-адресу в полі, що з'явилося, як в прикладі нижче:

4. Використовуйте «динамічний» QR-код

Виберіть опцію «dynamic» для вашого QR-коду. Одна з істотних проблем при створенні QR-коду полягає в неможливості редагувати введені дані. Щоб отримати доступ до редагування, використовуйте динамічний QR-код.

C безкоштовним генератором QR-кодів, таким як qr-code-generator.com, ви можете роздрукувати динамічний QR-код, відсканувати його і вилучити редаговану форму, де можна вносити зміни в дані.

5. Налаштуйте QR-код

Цікавою частиною створення QR-кодів є налагодження їх дизайну під ваш бренд. Хочете, щоб код відображав ваш логотип або схему вашого сайту? Ніяких проблем!

Використовуючи qr-code-generator.com, ви можете налаштувати QR-код, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку, як показано на малюнку нижче. Майте на увазі, що не кожен розробник пропонує цей варіант дизайну - це залежить від QR-коду, який ви хочете створити. В функціональності деяких інструментів існують обмеження.

В функціональності деяких інструментів існують обмеження

Також ви можете продовжувати налаштовувати свій QR-код - коригувати кольору, додавати логотип, створювати можливість поділитися в соціальних мережах і багато іншого. Однак майте на увазі, що деякі настройки можуть утруднити читання коду сканирующим додатків. Гарна ідея в такому випадку - створення двох версій вашого QR-коду: однієї простої версії і інший з переважним дизайном.

6. Переконайтеся, що ваш QR-код сканується

Оскільки дизайн QR-коду може утруднити його «зчитування» деякими мобільними додатками, не забудьте перевірити, чи правильно він читається за допомогою різних читають пристроїв. Зручним зчитує інструментом для перевірки є Google Goggles, який робить знімок, а потім повідомляє вам, яку посилання або елемент він «зчитує».

Ще один відмінний безкоштовний інструмент - QR Code Reader, який автоматично переводить вас на все, що він «вважав». В Apple Passbook також є вбудований зчитувач QR-коду для iOS 7, тому ви повинні перевірити, щоб ваш код читався в тому числі і на ньому.

7. Аналізуйте продуктивність

Має сенс стежити за іншими кампаніями і користувачами, які використовують QR-коди, щоб дізнатися, чи дійсно вони працюють, скільки трафіку надходить від кожного конкретного коду? Сканують чи люди ваш код, і змінюють чи свої наміри після потрапляння на цільову сторінку? Або вони навіть не сканують? Знання цієї інформації допоможе вам усунути неполадки і скорегувати погано діють QR-коди, і відобразити ті, які працюють добре. Я рекомендую підключити код відстеження UTM на ваш URL-адресу, щоб ви могли вимірювати свою продуктивність, це особливо важливо, якщо ви використовуєте маркетингову аналітику замкнутого циклу і докладні звіти про свої кампаніях.

Як використовувати QR-коди

Тепер, коли ви бачите, наскільки простим може бути процес створення QR-коду, давайте поговоримо про методи, які можуть підвищити ймовірність того, що ваш QR-код буде використовуватися.

 • Додайте ваш QR-код в місці, зручному для сканування. Людям повинно бути легко його сканувати, у них повинно бути достатньо часу, щоб переглянути код. Часто ви можете бачити QR-коди на рекламних щитах або в рекламних роликах, де вони незручні для користувачів. Не повторюйте це помилку. Придумайте таке місце і рекламну середу, де у людей є час для сканування коду і, в ідеалі, доступ до Wi-Fi-з'єднання.
 • Оптимізуйте цільову сторінку QR коду для мобільних пристроїв. Для ефективної роботи необхідна мобільна оптимізація сторінки, на яку ви відправляєте клієнтів. Споживачі будуть сканувати код на своєму телефоні, і тут дуже важливий їх позитивний досвід переходу на вашу сторінку.
 • Увімкніть CTA (call-to-action), який пропонує людям сканувати ваш QR-код. Доповнюйте код закликом до дії - скажіть людям, що вони повинні робити коли вони бачать QR-код, і що вони отримають, якщо вони це зроблять. Не всі точно знають, що таке QR-код і не будуть сканувати його, якщо вони не впевнені, що за ним стоїть щось цінне.
 • Використовуйте QR-код, щоб полегшити чиєсь життя. Не використовуйте QR-код тільки заради його використання. Наприклад, серед маркетологів прийнято міркувати: «Як же я можу підключити офлайн-досвід до онлайн-досвіду? Мабуть, я буду використовувати QR-код! »Хоча такий прийом - не помилка, але подібний хід роздумів не завжди доречний.

Для QR-коду не потрібен спеціальний сканер. Будь-хто може сканувати ваш QR код з будь-якого носія. Чим нижче бар'єр для входу, тим більш ймовірний успіх для вас і користувача.

Якщо у вас є контент, який актуальний для мобільного користувача, і у вас є відповідний канал для цього, швидше за все, ваш QR-код призведе до результатів. Наприклад, в Південній Кореї мережу магазинів Tesco викликала величезне зростання національного бізнесу за допомогою QR-кодів. Вони були розміщені на станціях метро, ​​і пасажири могли замовляти товари, поки чекають поїзд. Це відмінний приклад використання QR-кодів в потрібному місці.

Якщо після прочитання цієї статті ви не впевнені, що QR-коди - це вартісне напрямок, - або вам просто потрібні додаткові способи підключення офлайн-світу до онлайн-світу - подумайте також про додавання коротких запам'ятовуються URL-адрес, які люди можуть легко вводити в їх мобільні пристрої і отримувати доступ до ваших творчих проектів.

В майбутньому QR-коди також може чекати еволюція. Їх реалізація розширюється. Наприклад, додаток AR News дозволяє розширювати газетну історію, звертаючи її до статті, зручну для дітей, для цього потрібно завантажити додаток і затримати телефон над статтями зі спеціальним маркером. Це досить близько до QR-скануванню, чи не так?

Джерело: blog.hubspot.com, перевела з англійської Евеліна Белан

Фото: pixabay.com

Чи означає зросла популярність QR-кодів, що традиційні штрих-коди вже в минулому?
Хочете, щоб код відображав ваш логотип або схему вашого сайту?
Сканують чи люди ваш код, і змінюють чи свої наміри після потрапляння на цільову сторінку?
Або вони навіть не сканують?
Наприклад, серед маркетологів прийнято міркувати: «Як же я можу підключити офлайн-досвід до онлайн-досвіду?
Це досить близько до QR-скануванню, чи не так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то