Статьи

Як зберегти flash video

  1. 1. Де шукати flash video в кеші браузера Google Chrome
  2. 2. Де лежить flash video в кеші браузера Mozilla FireFox
  3. 3. Як знайти flash-video в кеші браузера Opera
  4. 4. Де зберігається flash-video в буфері Microsoft Internet Explorer

Повернутися до початку розділу "Технології"

Існує багато програм для збереження флеш-роликів, їх конвертації і т.д. Я користувався деякими такими програмами, деякі з них були як пробні версії (обмеження по часу роботи або за розміром файлу), інші були з незручним інтерфейсом. Однак, раз ми все одно переглянули ролик, то він явно збережений десь на вашому комп'ютері десь в тимчасових теках :) Щоб його зберегти, зовсім не потрібен спеціальний софт ... Попосидівши в Мережі, я знайшов шляхи для тимчасового зберігання флеш для різних популярних браузерів.

Додам, що треба спершу очистити історію браузера, його кеш, а потім дивитися в інеті через цей браузер потрібний вам ролик. Потім (бажано відразу після перегляду) цей флеш-ролик можна знайти в тимчасових теках на вашому комп'ютері і зберегти там, де вам потрібно.

1. Де шукати flash video в кеші браузера Google Chrome

Всі переглянуті флеш ролики в інтернеті, зберігаються в тимчасовій папці (в кеші на жорсткому диску Вашого комп'ютера). Шляхи для кеша різні для різних браузерів і різних версій Windows.

Наприклад, для Windows 7 і браузера Google Chrome папка знаходиться за адресою: C: \ Users \ <username> \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Cache \

А для Windows XP і браузера Google Chrome - C: \ Documents and Settings \ <username> \ Local settings \ AppData \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Cache \

Щоб зберегти переглянутий ролик flash, необхідно запустити його в браузері, дочекатися його закінчення, запам'ятати час закінчення (по годинах в равом нижньому кутку екрану). Далі, відкрити вище зазначену папку, впорядкувати файли за датою створення надходження. Вибрати файл з часом надходження, відповідним часу закінчення вашого флеш ролика (ТАКОЖ МОЖНА ОРІЄНТУВАТИСЯ ЗА РОЗМІРОМ ФАЙЛА). Зберегти файл на робочий стіл, наприклад.
Для кеша Goole Chrome файли не мають свого рідного розширення. З цього необхідно перейменувати збережений файл, тобто додати в ім'я файлу розширення .flv для відео файлів або .mp3 для аудіо файлів. Далі відкрити файл наявним програвачем, якщо все нормально, зберегти в потрібну папку.
Щоб отримати доступ до папки Cashe, необхідно виконати деякі настройки вікна "Мій комп'ютер".
У меню вікна "Мій комп'ютер" натиснути кнопку "Упорядкувати", далі вибираємо "Параметри папок і пошуку". У вікні вибираємо вкладку "Вид", прибираємо галочки з пунктів "Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)" і "Приховувати расшірегія для зареєстрованих типів файлів". Так само відзначаємо пункт "Показувати приховані файли, папки ідіскі".
Без будь-якого додаткового програмного забезпечення.

2. Де лежить flash video в кеші браузера Mozilla FireFox

Для роботи з Інтернет я використовую програму Mozilla FireFox. Дуже часто доводиться переглядати flash video ролики і кліпи. Але іноді, хочеться зберегти у себе на комп'ютері такий ролик, щоб його переглядати при необхідності. Деякі власники сайтів крім flash-програвачів встановлюють на своїх сайтах і ссилочку для скачування flash-файлів. Але деякі такі посилання не залишають. Наприклад, на такому відомому flash video ресурсі як YouTube, я так і не зрозумів як можна скачати flash ролик, є тільки режим перегляду. Але при перегляді ролика, він скачується на ваш комп'ютер. Файли зберігаються в кеші без розширення і з довільним ім'ям. Як знайти ролик після перегляду на вашому ПК?

Якось я шукав в Інтернет пісню Beyonce "If I Were A Boy". Сподобалася мені пісня. На першій сторінці результату пошуку я знайшов посилання на flash video кліп на цю пісню. Посилання ввела на YouTube. Кліп був зроблений в чорно-білому кольорі і досить цікавий. І тут мені захотілося скачати крім пісні ще й кліп. Але як?

Пошукавши в Інтернет, знайшов такі можливості. По-перше, в FireFox є команда перегляду кеша. Потрібно в адресному рядку браузера набрати about: cache. На екрані відобразиться вміст кешу, яке можна уважно переглянути і знайти те, що потрібно. По-друге, кеш FireFox розташовується за наступним шляхом:

C: / Documents and Settings / Ім'я користувача / Local Settings / Application Data / Mozilla / FireFox / Profiles / bla-bla.default / Cache

Потрібно зайти в папку Cache і, наприклад, використовуючи файловий менеджер Far, знайти всі файли в цій папці, обсяг яких перевищує 5Мб. Далі можна скопіювати знайдені файли в будь-яку тимчасову папку і перейменувати їх з розширенням flv. Далі переглянути всі ролики, і потрібні залишити, непотрібні файли просто видалити.

3. Як знайти flash-video в кеші браузера Opera

Якщо дуже хочеться зберегти собі на пам'ять сподобався відео-ролик, який зустрівся десь на безкрайніх просторах Інтернету (наприклад, на youtube.com) і переглянутий з броузера Opera, зробити це можна так:

1. Перейти в каталог, в якому міститься дисковий кеш Опери, в Windows зазвичай це% APPDATA% \ Opera \ Opera \ profile \ cache4, або, якщо замість змінної оточення APPPATH підставити її значення, - C: \ Documents and Settings \ user \ Application Data \ Opera \ Opera \ profile \ cache4. Достовірно дізнатися цей шлях можна у самій опери, набравши в рядку адреси opera: config # UserPrefs і подивившись значення параметра "Cache Directory4";

2. Знайти серед файлів з часом модифікації, не сильно відрізняється від поточного, ті, розмір яких максимальний - з дуже великою ймовірністю це і буде той відео-файл, який Ви тільки що дивилися в вікні броузера (імена файлів в кеші формуються випадковим чином, скоріше за все, ім'я у нього буде схоже на щось типу «opr03XWL»).

У 10-ій опері структура кеша змінена, тепер файли зберігаються не в одній директорії, а в декількох десятках з іменами виду «g_00xx», де замість xx можуть бути будь-які шістнадцяткові цифри. Пошук файлу в цьому дереві вже не настільки простий, як було раніше, але все одно принципових проблем немає. Я це роблю за допомогою наступної команди:

find -type f! -name dcache4.url! -iregex ". * sesn. *" -mmin -1 -size + 1024k

Це стандартна для unix-систем утиліта find. Find для windows можна взяти, наприклад, звідси. Дана команда шукає файли, починаючи з поточної директорії, розміром більше 1 МБ, вміст яких змінювалося не більше 1 хвилини назад. З результатів виключаються файли в директорії sesn (наскільки я зрозумів, там опера кешує файли для сайтів з авторизацією) і файл з ім'ям dcache4.url. Зверніть увагу, що в Windows є своя утиліта find.exe, яка чимось нагадує grep. Так що якщо просто набрати в командному рядку команду find, то запуститися саме рідна віндового. Щоб запустити юніксовий find, потрібно або вказати в нього повний шлях, або перейменувати в щось унікальне і помісити в одну з директорій, перерахованих у змінній оточення $ PATH.

3. Скопіювати знайдений відео-файл кудись на постійне місце проживання, перейменувавши відповідним чином і додавши йому розширення «.flv»;

4. Відкрити файл улюбленим плеєром.

4. Де зберігається flash-video в буфері Microsoft Internet Explorer

Особисто я не користуюся цим браузером. Однак, ось інструкція і для цього чуда ворожої думки :)

Як тільки ви починаєте перегляд flash-ролика (тобто натиснули кнопочку "відтворення"), то файл починає скачиваться на ваш комп'ютер і одночасно відтворюватися. До того моменту як ви закінчите перегляд, файл повністю буде завантажено. При цьому на доріжці відтворення сірим кольором буде відображено як скачується ролик, а чорним відображається вопроизведение (кольори можуть змінюватися від видів програвачів). Якщо ви користуєтеся браузером Microsoft Internet Explorer, то щоб знайти ролики можна пошукати їх по розширенню, вказавши рядку пошуку запит - * .flv
Якщо у ваc стандартні настройки Windows, то файли будуть розташовуватися в кеші браузера - це може бути приблизно такою каталог C: \ Document and Settings \ Ім'я користувача \ Local Settings \ Temporary Internet Files \ Content.IE5

Від версії браузера назву каталогу може змінюватися.

Краще здійснювати пошук через файловий менеджер Far. Я шукаю файли в ньому, тому що їх можна розташувати потім в одній панелі і запускати послідовно, чи не плутаючись, який файл запускали, а який ні.

***

Інформація була взята з відкритих джерел мережі Internet

Повернутися до початку розділу "Технології"Як знайти ролик після перегляду на вашому ПК?
Але як?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.