Статьи

Як зберегти flash video

  1. 1. Де шукати flash video в кеші браузера Google Chrome
  2. 2. Де лежить flash video в кеші браузера Mozilla FireFox
  3. 3. Як знайти flash-video в кеші браузера Opera
  4. 4. Де зберігається flash-video в буфері Microsoft Internet Explorer

Повернутися до початку розділу "Технології"

Існує багато програм для збереження флеш-роликів, їх конвертації і т.д. Я користувався деякими такими програмами, деякі з них були як пробні версії (обмеження по часу роботи або за розміром файлу), інші були з незручним інтерфейсом. Однак, раз ми все одно переглянули ролик, то він явно збережений десь на вашому комп'ютері десь в тимчасових теках :) Щоб його зберегти, зовсім не потрібен спеціальний софт ... Попосидівши в Мережі, я знайшов шляхи для тимчасового зберігання флеш для різних популярних браузерів.

Додам, що треба спершу очистити історію браузера, його кеш, а потім дивитися в інеті через цей браузер потрібний вам ролик. Потім (бажано відразу після перегляду) цей флеш-ролик можна знайти в тимчасових теках на вашому комп'ютері і зберегти там, де вам потрібно.

1. Де шукати flash video в кеші браузера Google Chrome

Всі переглянуті флеш ролики в інтернеті, зберігаються в тимчасовій папці (в кеші на жорсткому диску Вашого комп'ютера). Шляхи для кеша різні для різних браузерів і різних версій Windows.

Наприклад, для Windows 7 і браузера Google Chrome папка знаходиться за адресою: C: \ Users \ <username> \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Cache \

А для Windows XP і браузера Google Chrome - C: \ Documents and Settings \ <username> \ Local settings \ AppData \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Cache \

Щоб зберегти переглянутий ролик flash, необхідно запустити його в браузері, дочекатися його закінчення, запам'ятати час закінчення (по годинах в равом нижньому кутку екрану). Далі, відкрити вище зазначену папку, впорядкувати файли за датою створення надходження. Вибрати файл з часом надходження, відповідним часу закінчення вашого флеш ролика (ТАКОЖ МОЖНА ОРІЄНТУВАТИСЯ ЗА РОЗМІРОМ ФАЙЛА). Зберегти файл на робочий стіл, наприклад.
Для кеша Goole Chrome файли не мають свого рідного розширення. З цього необхідно перейменувати збережений файл, тобто додати в ім'я файлу розширення .flv для відео файлів або .mp3 для аудіо файлів. Далі відкрити файл наявним програвачем, якщо все нормально, зберегти в потрібну папку.
Щоб отримати доступ до папки Cashe, необхідно виконати деякі настройки вікна "Мій комп'ютер".
У меню вікна "Мій комп'ютер" натиснути кнопку "Упорядкувати", далі вибираємо "Параметри папок і пошуку". У вікні вибираємо вкладку "Вид", прибираємо галочки з пунктів "Приховувати захищені системні файли (рекомендовано)" і "Приховувати расшірегія для зареєстрованих типів файлів". Так само відзначаємо пункт "Показувати приховані файли, папки ідіскі".
Без будь-якого додаткового програмного забезпечення.

2. Де лежить flash video в кеші браузера Mozilla FireFox

Для роботи з Інтернет я використовую програму Mozilla FireFox. Дуже часто доводиться переглядати flash video ролики і кліпи. Але іноді, хочеться зберегти у себе на комп'ютері такий ролик, щоб його переглядати при необхідності. Деякі власники сайтів крім flash-програвачів встановлюють на своїх сайтах і ссилочку для скачування flash-файлів. Але деякі такі посилання не залишають. Наприклад, на такому відомому flash video ресурсі як YouTube, я так і не зрозумів як можна скачати flash ролик, є тільки режим перегляду. Але при перегляді ролика, він скачується на ваш комп'ютер. Файли зберігаються в кеші без розширення і з довільним ім'ям. Як знайти ролик після перегляду на вашому ПК?

Якось я шукав в Інтернет пісню Beyonce "If I Were A Boy". Сподобалася мені пісня. На першій сторінці результату пошуку я знайшов посилання на flash video кліп на цю пісню. Посилання ввела на YouTube. Кліп був зроблений в чорно-білому кольорі і досить цікавий. І тут мені захотілося скачати крім пісні ще й кліп. Але як?

Пошукавши в Інтернет, знайшов такі можливості. По-перше, в FireFox є команда перегляду кеша. Потрібно в адресному рядку браузера набрати about: cache. На екрані відобразиться вміст кешу, яке можна уважно переглянути і знайти те, що потрібно. По-друге, кеш FireFox розташовується за наступним шляхом:

C: / Documents and Settings / Ім'я користувача / Local Settings / Application Data / Mozilla / FireFox / Profiles / bla-bla.default / Cache

Потрібно зайти в папку Cache і, наприклад, використовуючи файловий менеджер Far, знайти всі файли в цій папці, обсяг яких перевищує 5Мб. Далі можна скопіювати знайдені файли в будь-яку тимчасову папку і перейменувати їх з розширенням flv. Далі переглянути всі ролики, і потрібні залишити, непотрібні файли просто видалити.

3. Як знайти flash-video в кеші браузера Opera

Якщо дуже хочеться зберегти собі на пам'ять сподобався відео-ролик, який зустрівся десь на безкрайніх просторах Інтернету (наприклад, на youtube.com) і переглянутий з броузера Opera, зробити це можна так:

1. Перейти в каталог, в якому міститься дисковий кеш Опери, в Windows зазвичай це% APPDATA% \ Opera \ Opera \ profile \ cache4, або, якщо замість змінної оточення APPPATH підставити її значення, - C: \ Documents and Settings \ user \ Application Data \ Opera \ Opera \ profile \ cache4. Достовірно дізнатися цей шлях можна у самій опери, набравши в рядку адреси opera: config # UserPrefs і подивившись значення параметра "Cache Directory4";

2. Знайти серед файлів з часом модифікації, не сильно відрізняється від поточного, ті, розмір яких максимальний - з дуже великою ймовірністю це і буде той відео-файл, який Ви тільки що дивилися в вікні броузера (імена файлів в кеші формуються випадковим чином, скоріше за все, ім'я у нього буде схоже на щось типу «opr03XWL»).

У 10-ій опері структура кеша змінена, тепер файли зберігаються не в одній директорії, а в декількох десятках з іменами виду «g_00xx», де замість xx можуть бути будь-які шістнадцяткові цифри. Пошук файлу в цьому дереві вже не настільки простий, як було раніше, але все одно принципових проблем немає. Я це роблю за допомогою наступної команди:

find -type f! -name dcache4.url! -iregex ". * sesn. *" -mmin -1 -size + 1024k

Це стандартна для unix-систем утиліта find. Find для windows можна взяти, наприклад, звідси. Дана команда шукає файли, починаючи з поточної директорії, розміром більше 1 МБ, вміст яких змінювалося не більше 1 хвилини назад. З результатів виключаються файли в директорії sesn (наскільки я зрозумів, там опера кешує файли для сайтів з авторизацією) і файл з ім'ям dcache4.url. Зверніть увагу, що в Windows є своя утиліта find.exe, яка чимось нагадує grep. Так що якщо просто набрати в командному рядку команду find, то запуститися саме рідна віндового. Щоб запустити юніксовий find, потрібно або вказати в нього повний шлях, або перейменувати в щось унікальне і помісити в одну з директорій, перерахованих у змінній оточення $ PATH.

3. Скопіювати знайдений відео-файл кудись на постійне місце проживання, перейменувавши відповідним чином і додавши йому розширення «.flv»;

4. Відкрити файл улюбленим плеєром.

4. Де зберігається flash-video в буфері Microsoft Internet Explorer

Особисто я не користуюся цим браузером. Однак, ось інструкція і для цього чуда ворожої думки :)

Як тільки ви починаєте перегляд flash-ролика (тобто натиснули кнопочку "відтворення"), то файл починає скачиваться на ваш комп'ютер і одночасно відтворюватися. До того моменту як ви закінчите перегляд, файл повністю буде завантажено. При цьому на доріжці відтворення сірим кольором буде відображено як скачується ролик, а чорним відображається вопроизведение (кольори можуть змінюватися від видів програвачів). Якщо ви користуєтеся браузером Microsoft Internet Explorer, то щоб знайти ролики можна пошукати їх по розширенню, вказавши рядку пошуку запит - * .flv
Якщо у ваc стандартні настройки Windows, то файли будуть розташовуватися в кеші браузера - це може бути приблизно такою каталог C: \ Document and Settings \ Ім'я користувача \ Local Settings \ Temporary Internet Files \ Content.IE5

Від версії браузера назву каталогу може змінюватися.

Краще здійснювати пошук через файловий менеджер Far. Я шукаю файли в ньому, тому що їх можна розташувати потім в одній панелі і запускати послідовно, чи не плутаючись, який файл запускали, а який ні.

***

Інформація була взята з відкритих джерел мережі Internet

Повернутися до початку розділу "Технології"Як знайти ролик після перегляду на вашому ПК?
Але як?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача