Статьи

Як залучити рефералів безкоштовно

Якщо ви читали статтю про рефералах , То ви вже маєте уявлення про такі поняття як реферали, Реферер, реферальні винагороду, рефбек і т.п. У цій статті поговоримо про деякі способи залучення рефералів. Зараз багато сайтів пропонують таку можливість.

статтю про рефералах

Для чого ж потрібно залучати рефералів? Залучаючи рефералів, ви зможете отримувати додатковий дохід у вигляді реферальних відрахувань, всіляких бонусів і акцій. Якщо грамотно підійти до вирішення цього процесу - то величина доходу може багаторазово перевищити ваш власний. І до того ж без вашого подальшої участі.

Що ви виберете? Отримувати 100% доходу від власної роботи або 10% від доходу 10 осіб (читай рефералів). Я думаю друге! У цьому вся суть побудови своєї реферального мережі: замість того, щоб працювати самому, отримувати заробіток - залежить від свого витраченого часу, краще використовувати час інших людей і отримувати від їх доходу невеликий, але постійний відсоток. А якщо рефералів будуть сотні, тисячі?

Так які ж існують методи залучення рефералів?

Їх можна розділити на види:

  • безкоштовні методи
  • платні методи

У цій статті розглянемо найдоступніші і найбільш ефективні безкоштовні методи залучення рефералів.

Безкоштовні методи.

1. Друзі.

Залучати своїх друзів і знайомих за своїми реферальним посиланнях, напевно найперше, що спадає на думку при побудови своє реферальной мережі. Тут діє принцип - «один поганого не порадить» - можна спробувати!

Тут діє принцип - «один поганого не порадить» - можна спробувати

Але і мінусів достатньо - навряд чи у вас набереться більше 50-100 друзів, яким ви можете розповісти і запросити в проекти по заробітку. І навіть якщо людина зареєструється по вашій реферального посиланням і почне працювати, є ймовірність, що це справа з тих чи інших причин йому не сподобається. Більш того, це може зіпсувати з ним відносини. Та й запрошені друзі для побудови великої реферальной мережі - «крапля в морі». Але для тих хто тільки починає розвивати свою мережу - «то що доктор прописав»!

2. Соціальні мережі.

Дуже перспективний метод. У соціальних мережах знаходяться мільйони людей, і повірте мені, багато хто не проти були б заробити грошей. Потрібно тільки грамотно і детально розповісти їм про це. Як варіант можна створити свою групу, де описувати проекти з можливістю заробітку в інтернеті. А якщо створити кілька груп в різних соц. мережах, то кількість залучених з них рефералів можна збільшити в кілька разів.

мережах, то кількість залучених з них рефералів можна збільшити в кілька разів

3. Навчальне відео.

Мало привернути рефералів на проект. Так, людина може перейти по вашому посиланню, може зареєструватися. А далі? Для необізнаного це може здатися темним лісом. Куди ж потрапив? Що ж тут треба робити? Як заробляти? І просто покине проект, і більше на нього не повернеться.

Навчальне відео позбавляє нас від цієї проблеми. Людина дивиться відео, де все по поличках йому розкладають, бачить принцип роботи, що і як потрібно робити на сайті і найголовніше скільки можна заробити. Якщо йому цікаво - переходить за посиланням на сайт і починає працювати. Так ми отримуємо тільки зацікавлених користувачів, що бажають працювати і заробляти.

Де ж викладати відео? Звичайно ж на ютуб, який є лідером серед відео-контенту. Має багатомільйонну аудиторію користувачів. Хоча є ще чимало подібних сайтів

4. Форуми і блоги.

У мережі є багато тематичних форумів і блогів. Спілкуючись на них, можна знайти собі багато рефералів. Пишемо короткий пост з описом проекту зі своєю реферального посиланням. Врахуйте, потрібен легко сприймається, короткий і в той же час описує всі переваги проекту мотиваційний текст. Тьмяне, розпливчасте опис не притягне людей.

У той же час, не можна особливо перебільшувати можливість заробітку на рекламований проект, так би мовити обіцяти «золоті гори». Як правило, користувачі, які спілкуються на даних сайтах і форумах, вже мають уявлення про заробітки на подібних сайтах. І це відразу негативно вплине на вашу статтю і відповідно на кількість залучених користувачів.

Після розміщення статті зі своєю реф. посиланням, важливе значення має подальше її просування. У багатьох користувачів будуть з вам свої питання по проекту. Намагайтеся по можливості відповідати на всі. Так ви вбиваєте одним ударом відразу 2-х зайців. По-перше, спілкуючись з користувачами, ви мотивуєте їх на роботу на проекті. По-друге, форум з вашою темою стає більш популярним і на нього буде заходити ще більше наших потенційних рефералів.

По-друге, форум з вашою темою стає більш популярним і на нього буде заходити ще більше наших потенційних рефералів

Даний спосіб досить дієвий. За допомогою нього можна залучити десятки, сотні, а то й тисячі рефералів. Однак ваш результат буде прямо залежати від часу витраченого на розміщення тексту, спілкування, дотримання правил форуму.

Тут перераховані основні методи безкоштовного залучення рефералів, використовувати які може кожен. Єдині витрати - це ваш час. І чим більше ви його витратите на побудову своєї реферального мережі, тим вище віддачу отримаєте.

У наступній статті мова піде про платних методах залучення рефералів .

Для чого ж потрібно залучати рефералів?
Що ви виберете?
А якщо рефералів будуть сотні, тисячі?
Так які ж існують методи залучення рефералів?
А далі?
Куди ж потрапив?
Що ж тут треба робити?
Як заробляти?
Де ж викладати відео?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно