Статьи

Як прискорити отримання закордонного паспорта

  1. Способи отримання закордонного паспорта
  2. Відео - Як зробити закордонний паспорт
  3. Як прискорити отримання паспорта за допомогою електронного порталу
  4. Два способи легального прискорення отримання закордонного паспорта
  5. Відео - Як легко і швидко зробити і отримати закордонний паспорт через МФЦ

Для того щоб не виникало проблем під час виїзду за кордон, слід своєчасно підготуватися до подорожі і зробити всі документи. Але, на жаль, життя не завжди прогнозована, бувають ситуації, коли доводиться приймати рішення в авральному порядку. Для того щоб не виникало проблем під час виїзду за кордон, слід своєчасно підготуватися до подорожі і зробити всі документи

Відмінності закордонних паспортів нового від старого зразка

Способи отримання закордонного паспорта

зміст матеріалу

Ще не так давно отримати закордонний паспорт можна було лише одним шляхом - кілька разів особисто відвідувати УФМС, вистоювати там довгі черги, повторно приносити відсутні або не відповідають вимогам різні довідки і т. Д.

Як прискорити отримання закордонного паспорта

Якщо ви звичайний громадянин РФ, не маєте допуску до секретної інформації, постійно проживаєте за місцем прописки, не маєте проблем з законом, то звичайний закордонний паспорт старого зразка повинен бути виготовлений не пізніше, ніж за тридцять календарних днів після подачі пакету документів . Це теорія, а практика показує, що такі терміни дотримуються рідко, в більшості випадків паспорта доводиться чекати 1,5-2 місяці.

Якщо претендент оформляє паспорт не за місцем проживання, а за місцем реєстрації або має доступ до секретних документів, то термін очікування збільшується до чотирьох місяців. Пов'язано це з величезним бюрократичним апаратом, який за визначенням не зацікавлений працювати швидко і ефективно. Скаржитися нікуди, та й марно.

Офіційні особи стверджують, що прискорити отримання закордонного паспорта нового зразка навіть теоретично неможливо, мовляв, всі дані записуються на місцях в готові бланки, а друкуються на фабриці Держзнаку в столиці. Це наполовину правда, документи дійсно друкуються в Москві, але є спосіб прискорити цей процес і надрукувати потрібний паспорт позачергово, існуючої на Держзнак. Як це зробити, ми розповімо трохи нижче.

Дізнайтеся докладніше про те, скільки роблять закордонний паспорт нового зразка .

Дізнайтеся докладніше про те,   скільки роблять закордонний паспорт нового зразка

Терміни виготовлення закордонного паспорта

Що стосується звичайних документів, то вони повністю оформляються в місцевих відділеннях УФМС, швидкість залежить від бажання чиновників. Як стимулювати їх дії - наші співвітчизники добре знають. Це ми за рівнем ВВП на душу населення значно відстаємо від найбіднішої країни Європейського Союзу Румунії, а за рівнем корупції впевнено випереджаємо навіть її.

Сьогодні існує кілька варіантів прискорення оформлення закордонного паспорта. Всі вони мають свої особливості, потрібно уважно вивчити алгоритм дій. Розглянемо докладно легальні варіанти отримання закордонного паспорта .

Розглянемо докладно легальні варіанти отримання   закордонного паспорта

Список документів для закордонного паспорта

Відео - Як зробити закордонний паспорт

Оформлення за допомогою порталу держпослуг

Відразу обмовимося, що користування порталом держпослуг офіційно на скорочення термінів оформлення закордонного паспорта не робить. Зате з його допомогою скорочується час оформлення і подачі документів, що має безпосередній вплив на кінцеві терміни отримання на руки документа. У чому його переваги?

  1. Мінімальні втрати часу на подачу документів. При виникненні помилок на електронну адресу приходить повідомлення і всі проблеми можна виправити без походу до чиновників.
  2. Для збільшення популярності порталу держпослуг всі його співробітники отримали негласне розпорядження електронні заявки обробляти в першу чергу. Правда, контроль виконання розпорядження здійснюється самими чиновниками, надавати чи допомогу прохачеві при особистій зустрічі або втрачати час на електронне спілкування - вирішує тільки він і лише на свій розсуд вигоди.
  3. Відвідування установи для оформлення паспорта робиться за викликом, таких претендентів повинні пропускати позачергово.

Єдиний портал державних послуг

Читайте докладніше про те, як зробити закордонний паспорт через держпослуги .

У таблиці ви можете розглянути і завантажити заяви на закордонний паспорт для неповнолітніх осіб:

Опис Файл Заява (анкета) на закордонний паспорт нового зразка для дитини завантажити бланк Заява (анкета) на закордонний паспорт нового зразка для дитини до 14 років завантажити приклад заповнення бланка Заява (анкета) на закордонний паспорт нового зразка для дитини 14 - 18 років завантажити приклад заповнення бланка Анкета на закордонний паспорт старого зразка для дитини завантажити бланк Анкета на закордонний паспорт старого зразка для дитини завантажити приклад заповнення бланка

Як прискорити отримання паспорта за допомогою електронного порталу

На порталі можна замовляти послуги різних державних установ, в тому числі і УФМС. Як це зробити?

Крок 1. Зареєструйтеся на порталі держпослуг, в іншому випадку для вас він буде недоступний, причому не тільки для вирішення проблем із закордонним паспортом. Зараз ця процедура істотно спростилася, є два способи. Для остаточної реєстрації потрібно отримати рандомний пароль. Найзручніше отримувати його в будь-яких відділеннях Ростелекома, у них є спеціальне вікно для надання послуг. З собою обов'язково потрібно мати паспорт громадянина, пенсіонерам додатково доведеться пред'явити пенсійне посвідчення. Після введення його на портал реєстрація закінчується.

Важливо. Після закінчення реєстрації настійно рекомендується змінити рандомний пароль на новий. Ніколи не показуйте його стороннім особам.

Ніколи не показуйте його стороннім особам

Реєстрація на порталі держпослуг Gosuslugi.ru

Можна пройти реєстрацію самостійно. Напишіть у відповідних графах прізвище та ім'я, вкажіть номер мобільного телефону та електронну поштову адресу. На зазначені дані прийде повідомлення з кодом, введіть його в графу. Якщо все зроблено правильно, то на сайті буде повідомлення, що реєстрація пройшла успішно.

Крок 2. Зайдіть на сайті в розділ Федеральної Міграційної Служби, саме вона займається видачею закордонних паспортів. Виберіть з двох надаваних послуг одну: отримання нового або старого паспорта. Старий паспорт обійдеться дешевше, але термін його дії обмежується п'ятьма роками. Новий дорожче, але з ним можна виїжджати за кордон десять років. Крім того, деякі країни вимагають обов'язкової наявності біометричного паспорта, з кожним роком список цих держав збільшується. Не варто економити і займатися оформленням застарілих в світі документів.

Не варто економити і займатися оформленням застарілих в світі документів

Подаємо заяву на закордонний паспорт в особистому кабінеті

Крок 3. Виберіть регіон проживання і підтвердіть дію.

Крок 4. Заповніть заяву. Це найважчий момент, хоча на сайті і є докладні інструкції. Якщо оформляти паспорт без порталу, то доведеться кілька разів відвідувати УФМС для виправлення помилок. Користування електронним порталом дає можливість прискорювати процедуру за рахунок того, що повідомлення про помилки приходять на електронну адресу та після виправлення заяву можна моментально відправити назад.

Практична порада. Вся операція подачі заяви пройде набагато швидше, якщо ви уважно вивчите рекомендації щодо заповнення заяви. Потрібно розуміти, в чому різниця між місцем реєстрації та місцем перебування, як подавати відомості про трудову діяльність і т. Д.

Крок 5. Скиньте на портал свою фотографію, знімок повинен відповідати загальноприйнятим вимогам. Вони, до речі, також прописані в розділі консультацій на порталі.

Вони, до речі, також прописані в розділі консультацій на порталі

завантажуємо фотографію

Якщо співробітник установи не має претензій до заповненої заяви, то йому присвоюється статус «Прийнято».

Крок 6. Перегляньте стрічку особистих повідомлень в кабінеті. Там має з'явитися повідомлення, в якому зазначаються дата і час прибуття в УФМС, номер черги. Слід мати з собою оригінали та копії документів, квитанцію про сплату державного мита та дві кольорові фотографії встановлених розмірів і якості. Військовозобов'язані особи чоловічої статі повинні мати при собі військовий квиток.

Важливо. Претенденти, які отримують закордонний паспорт за допомогою порталу держпослуг , Мають 30% знижку на мита.

Подаємо документи до відділення УФМС

Бланк заяви про видачу закордонного паспорта нового зразка 2017. Файл для скачування (натисніть на посилання, щоб відкрити PDF-файл в новому вікні).

бланк заяви

Зразок заповнення заяви про видачу закордонного паспорта нового зразка 2017. Файл для скачування (натисніть на посилання, щоб відкрити PDF-файл в новому вікні).

зразок заповнення

У розділі «Мої заявки» є можливість постійно відстежувати, на якій стадії знаходиться подану заяву.

Крок 7. Періодично перевіряйте в особистому кабінеті стан виготовлення паспорта. Якщо все готово, то з'явиться повідомлення, що послуга виконана і можна вирушати в установу за новим закордонним паспортом.

Читайте нашу статтю про те, як перевірити готовність закордонного паспорта .

Для які проживають у віддалених населених пунктах подача заяви та процес контролю його виконання через портал держпослуг дозволяє істотно прискорювати процес. Крім того, економляться кошти на поїздки в місто для особистого вирішення виникаючих проблем.

Два способи легального прискорення отримання закордонного паспорта

Якщо вище ми описували, як скоротити втрати часу на оформлення замовлення, то тепер розповімо, як можна прискорити сам процес виготовлення документів.

Таблиця. Прискорюємо отримання закордонного паспорта.

Причина прискореного отримання закордонного паспорта Алгоритм дій
Причина прискореного отримання закордонного паспорта Алгоритм дій

Термінова необхідність лікування в одному із зарубіжних медичних установ

В Управління ФМС необхідно принести висновок з клініки із зазначенням хвороби і можливості її лікування. При цьому в обов'язковому порядку повинно бути вказано, що зволікання лікування може викликати негативні наслідки, в тому числі і летальний результат. А вітчизняні лікарні з тих чи інших причин надавати таку допомогу не в змозі. Потрібно мати на увазі, що хронічні захворювання або планові операції не стають причиною для прискореного оформлення паспорта.
В Управління ФМС необхідно принести висновок з клініки із зазначенням хвороби і можливості її лікування

Важке захворювання і смерть близького родича

Для підтвердження потрібно завірена телеграма чи іншої офіційний документ. При цьому не має значення, на якій підставі і який час родич знаходиться за кордоном.

Ці причини дають можливість прискореного оформлення паспорта навіть тим особам, які мають обмеження на виїзд з країни в зв'язку з різними фінансовими заборгованостями. Вартість паспорта не залежить від того, в які терміни він оформляється.

Відео - Як легко і швидко зробити і отримати закордонний паспорт через МФЦ

Звернення до посередників

Чи не рекомендуємо користуватися цим шляхом, причому не тільки тому, що їхні послуги коштують чималих грошей. Ці компанії - джерело корупції державних чиновників різного рівня. Прискорення оформлення паспортів вони домагаються за рахунок використання двох вищеописаних методів: хвороба або терміновий виїзд до родичів за кордоном. Для прискорення процесу компанії мають готові підроблені довідки і повідомлення, додатково доплачують нечесним співробітникам УФМС за те, щоб вони не звертали уваги на документи, що мають ознаки фальсифікації.

Для прискорення процесу компанії мають готові підроблені довідки і повідомлення, додатково доплачують нечесним співробітникам УФМС за те, щоб вони не звертали уваги на документи, що мають ознаки фальсифікації

Фірми, що пропонують прискорене оформлення

Відео - Як прискорити отримання закордонного паспорта

У чому його переваги?
Як це зробити?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).