Статьи

Як перевірити сайт на орфографічні помилки

  1. Перевірка виправлення помилок в тексті онлайн за допомогою сервісу «Орфографія»
  2. Онлайн перевірка сайту на помилки (перевірка орфографії тексту) за допомогою Яндекс Вебмастера

Напевно кожен блогер або власник сайту стикається з написанням будь-якого тексту. Якщо Ви ведете свій блог, або просто пишіть текст (наприклад, листи, дипломну роботу і т.п.), то буде дуже некрасиво, якщо в тексті присутня велика кількість орфографічних помилок. Пропустити пару ком ще не біда, а от наявність помилок в словах (неправильне їх написання) може підірвати Ваш авторитет в очах читачів.

Звичайно, багато хто використовує в роботі текстовий редактор MS Office Word, який непогано справляється з орфографічними помилками. Але якщо Ви набираєте текст в інший програмі (наприклад, блокнот чи notepad ++) або Вам потрібна перевірити і виправити помилки в статті, яка вже розміщена на сайті або блозі, то тут Вам допоможуть різні онлайн-сервіси, призначені для перевірки орфографії тексту. І зараз я Вам розповім про парочку таких сервісів.

Перевірка виправлення помилок в тексті онлайн за допомогою сервісу «Орфографія»

Для перевірки орфографії тексту перейдіть по цим посиланням . На сервісі Ви можете перевірити як вже розміщені (опубліковані) на сайті статті, так і фрагмент тексту, вставлений з буфера обміну.

Переключаться між режимами можна натисканням кнопки (перемикачем), розташованої у верхній лівій частині вікна.

Слова, в яких будуть знайдені орфографічні помилки, підсвічуються кольором (за замовчуванням жовтим маркером), колір підсвічування (маркера) можна змінити, на вибір пропонується шість варіантів.

Онлайн перевірка сайту на помилки (перевірка орфографії тексту) за допомогою Яндекс Вебмастера

Другим чудовим сервісом, яким я користуюся, є Яндекс Вебмайстер. Для того, щоб скористатися цим сервісом, перейдіть за посиланням .

У вікні введіть адресу веб сторінки, яку Вам потрібно перевірити на помилки, і натисніть кнопку «Перевірити».

Результати перевірки орфографії тексту відобразяться у вигляді сторінки вашого сайту, знайдені помилки будуть підсвічені жовтим маркером.

NB Використання цих онлайн-сервісів не дає гарантій того, що орфографічні помилки будуть виправлені в повному обсязі.

На сьогоднішній день найкраще для набору тексту користуватися текстовим редактором Microsoft Office Word, він, на відміну від запропонованих сервісів, намагається виправити стилістику тексту і пропонує розставляти розділові знаки (коми, крапки і т.п.).

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.