Статьи

Як встановити віджети в Windows

 1. Вступ. Для чого потрібні віджети? Віджети на робочий стіл Windows 7 або 10 надають користувачам...
 2. Windows 10
 3. підсумки

Вступ. Для чого потрібні віджети?

Віджети на робочий стіл Windows 7 або 10 надають користувачам величезна кількість можливостей, дозволяючи раціонально налаштувати робочий простір . Взагалі, в системі від Microsoft вони називаються гаджети. І перш ніж ми перейдемо до того, як поставити віджети на робочий стіл Windows 7 або 10, вам потрібно дізнатися деяку інформацію.

І перш ніж ми перейдемо до того, як поставити віджети на робочий стіл Windows 7 або 10, вам потрібно дізнатися деяку інформацію

Вибір віджетів на робочий стіл

Справа в тому, що ця функція за замовчуванням доступна тільки для користувачів сімки від Домашньої базової до Професійної версії . А ось користувачам десятки доведеться трохи попотіти для установки гаджетів, так як їм на заміну в цій версії операційної системи прийшли живі плитки. По суті, вони виконують ту ж функцію, що і віджети. Тому спробуйте спочатку скористатися стаціонарними умовами Windows 10. Якщо вам все ж хочеться спробувати щось нове, то ми вам розповімо, як це зробити.

Windows 7

Отже, якщо ви любитель віджетів на робочому столі і користувач будь-якої версії операційної системи Windows 7, то ви щасливчик. Тому що поставити гаджети вам буде дуже просто: достатньо натиснути правою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу (РС), вибрати «Гаджети» і пересунути будь-який вподобаний на РС. Простіше нікуди, чи не так?

Windows 10

Користувачам десятки доведеться вдатися до допомоги додаткових сторонніх додатків. Найбільш популярним сьогодні є програма Windows Desktop Gadgets, яку можна завантажити з сайту http://gadgetsrevived.com/download-sidebar/. Після чого у вас з'явиться така ж вкладка, як і у користувачів сімки. Тобто, інструкція далі буде така ж. Ще один додаток, але вже з великим функціоналом під назвою 8GadgetPack. Доступний він для завантаження на офіційному сайті розробника http://8gadgetpack.net/. У порівнянні з попередньою програмою, ця не до кінця переведена на російську. Але якщо це не є для вас проблемою, то цей варіант для скачування буде краще.

підсумки

Тепер ви знаєте, як включити віджети на робочий стіл (наприклад, погода). В системі представлені наступні гаджети:

 1. Валюта. Надає інформацію про курс основних валют в режимі реального часу. Тобто, все що ви бачите в зоні золотої карти з картою світу - остання на даний момент інформація. Для роботи гаджета потрібна наявність підключення до інтернету.
 2. Головоломка. Це прикольна міні-гра, метою якої є зібрати пазл з картинки. За замовчуванням варто барвиста картинка з птахом. Вам потрібно пересувати квадратики так, щоб відновити вихідний малюнок . В налаштуваннях віджета ви можете вибрати будь-який з одинадцяти зображень. Після того як ви почнете зміщати квадратики, нагорі настане відлік часу. Тоді ви зможете змагатися з друзями, ставити власні рекорди.
 3. Заголовки новин. Для роботи цього гаджета також необхідна наявність підключення до інтернету. Він показує дані з RSS-каналів, на які користувач системи здійснив підписку. Виходить, відтепер ви завжди будете в курсі останніх новин, тематику яких ви обираєте самостійно.
 4. Індикатор ЦП. Тут ЦП - це центральний процесор. Віджет показує його навантаженість в процентах. Тобто ви зможете відстежити наскільки забивається ваш комп'ютер або ноутбук і навіть оцінити, при запуску і роботі яких саме програм процесор навантажений найбільше.

Тобто ви зможете відстежити наскільки забивається ваш комп'ютер або ноутбук і навіть оцінити, при запуску і роботі яких саме програм процесор навантажений найбільше

 1. Календар. Суть цього віджета пояснювати не потрібно: це просто симпатичний календар, який показує місяці, день тижня, рік (загалом, все що потрібно, щоб не загубитися в часі).
 2. Погода. Гаджет надає останню інформацію про погоду в тому місці, де ви знаходитесь. У налаштуваннях ви можете або самі поставити потрібний місто, або налаштувати автоматичне виявлення місця розташування.
 3. Показ слайдів. По суті, цей віджет є своєрідною фоторамкой на робочий стіл Windows 7 або 10. В налаштуваннях ви можете встановити інтервал часу, з яким картинки будуть змінюватися, а також вибрати бібліотеку зображень для показу слайдів.
 4. Ну і останнє - годинник. Як не дивно, вони показують час. У параметрах ви можете вибрати один з восьми видів годин, який найбільше підійде під дизайн вашого робочого столу.

Приємною роботи, дорогі друзі! Не забуваємо ділитися своєю думкою в коментарях: розкажіть, який з віджетів найкорисніший для вас. Для багатьох таким є гаджет «Погода».

Для чого потрібні віджети?
Для чого потрібні віджети?
Простіше нікуди, чи не так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача