Статьи

Як встановити погоду, годинник, календар або калькулятор на робочий стіл Windows

  1. Погода в Windows 7, 8, 10
  2. Як встановити годинник
  3. вибір календарів
  4. великий калькулятор

Дізнатися погоду на комп'ютері з інтернетом можна безліччю способів. Це величезна кількість додатків, сервіси на різних сайтах і окремі сайти, що показують погоду в будь-якій точці світу. Але як встановити подібний віджет на свій робочий стіл? Дізнатися погоду на комп'ютері з інтернетом можна безліччю способів

Для персоналізації в Windows передбачена можливість установки віджетів на робочий стіл.

Погода в Windows 7, 8, 10

Щоб встановити погоду на робочий стіл в стандартних програмах Windows 7, потрібно кілька простих дій. Для цього достатньо навести мишку на вільне місце робочого стола і натисканням на праву кнопку відкрити вікно сервісів. Далі вибираємо вкладку «гаджети».

Шукаємо іконку з сонечком і написом «Погода». Сервіс за замовчуванням вибирає ваше місто, ви також можете вибрати інший обласний центр. З додаткових примочок сканер, автоматично визначає ваше місце розташування. З недоліків немає маленьких міст потрібен додатковий перехід на сторонній сайт.

Для Windows 8 створили ідентичний вбудований плагін Weather, з тим же порядком включення. Дозволяє автоматично визначати ваше місце розташування. Визначає фундаментально, щоб змінити місто, потрібно видалити старий. Наприклад, перебуваючи в Нью-Йорку, у вас за замовчуванням стоїть Москва. Вам потрібно спочатку видалити Москву, а потім підключити Нью-Йорк.

Windows 10 також не стала оригінальною. Програма включається в стандартних настройках. Для початку роботи вона пропонує пройти авторизацію: вказати місто і ім'я. Сервіс дуже функціональний, дозволяє дивитися погоду кожну годину. Для зміни міста необхідно вибрати в налаштуваннях ваш. Також порадувала настройка «Вибране», куди можна занести всі потрібні міста. Можна додати в меню швидкого запуску.

Можна додати в меню швидкого запуску

Як встановити годинник

Дуже корисні сервіси годин, що дозволяють показувати час на дисплеї комп'ютера. Розробники випустили мільйони дизайнів і типів відображення. Можна встановити годинник на робочий стіл у вигляді цифрового відображення, а можна і вигляді стандартних настінних годинників. Кольорову гаму випустили різноманітну на будь-який смак і під будь-які шпалери . Ці програми ви можете скачати для всіх версій операційної системи. У Windows 7 функція годинник звично знаходиться в сервісі «Гаджети».

Після поновлення сімки деякі користувачі залишилися незадоволені нововведеннями, вважаючи за краще користуватися звичними програмами Після поновлення сімки деякі користувачі залишилися незадоволені нововведеннями, вважаючи за краще користуватися звичними програмами. У Windows 8 прибрали такий корисний і звичний набір інструментів як «Гаджети» . Для них розробники створили додаток, з можливістю адаптувати Windows 8 і 10 під попередню сьому.

Утиліта 8GadgetPack, дозволяє повернути панель «Гаджети» в нові випуски Вінди. Також вона пропонує повернення понад 50 панелей і програм з Windows 7.

Існує безліч альтернативних додатків, наприклад, Desktop Gadget, приблизно з тим же функціоналом. Для 10-ки все так же, як і для восьмої версії. Викачуємо сподобався віджет, встановлюємо його на операційну систему і отримуємо годинник на видному місці.

вибір календарів

З сімкою все зрозуміло. Ця функція, як і інші основні, знаходиться в гаджет. Крім того, різноманітність дизайнів і функціональності доповнень, які ви можете знайти в інтернеті, не можна описати в двох словах. Вбудований в операційну систему, має ряд обмежень у порівнянні з календарями від сторонніх розробників. Встановити календар на робочий стіл, можна звичайним способом:

  • Права кнопка миші на вільній зоні робочого столу
  • У вікні тиснемо на вкладку гаджети
  • вибираємо календар

ПОРАДА. У версіях 8 і 10 потрібно просто завантажити додаток на комп'ютер і запустити його. Програми віджети мають більш широким функціоналом ніж стандартний календар. Безліч планерів, напоминалок і інших корисних примочок відсувають стандартний калькулятор на задній план.

великий калькулятор

Калькулятор не став винятком, установка на дисплей в «сімці» відбувається через меню гаджети, там він називається Big Calc. Традиційний алгоритм дій, ви отримуєте калькулятор, величезних розмірів, на весь дисплей. У наступних випусках Віндовс калькулятор можна встановити в меню швидкого запуску. Для цього потрібно відкрити меню Пуск , Знайти потрібну програму і додати її в меню швидкого запуску, натисканням на праву кнопку мишки.

УВАГА. Якщо вам потрібен саме віджет, то мільйони утиліт від сторонніх розробників помістять програму на екран. Нагадаємо про адаптацію однією версією під іншу через утиліту.

Програм на сьогоднішній день тисячі. Ті, які, як вважають творці «Вікна», зжили себе, отримали нове життя в додатках, створених програмістами. Це робиться для швидкості завантаження.

Операційка стала швидше запускатися, тому що в ній залишилися тільки необхідні для роботи речі. Саме за це все похвалили Windows 8, а улюблені примочки можна знайти в інтернеті.

Але як встановити подібний віджет на свій робочий стіл?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача