Статьи

Як встановити гаджети для Windows 8

  1. Програма Desktop Gadgets
  2. утиліти 8GadgetPack

Багато з нас знають, що у всесвітньо популярною «операційки» Windows 8 просто не наявні улюблені нами гаджети для робочого столу Багато з нас знають, що у всесвітньо популярною «операційки» Windows 8 просто не наявні улюблені нами гаджети для робочого столу. Однак, дане зовсім не вважається не розв'язуються, тому як гаджети, якісь «по дефолту» йдуть в системі Windows 7, дозволено вільно встановити і на ту ж Windows 8.

Здійснюється це за сприяння утиліт «Desktop Gadgets» або «8GadgetPack». Далі ви зможете вивчити детальну інструкцію про те, як це зробити.

Програма Desktop Gadgets

Насамперед, закачайте саму утиліту «Desktop gadgets installer» і запустіть її. Ви побачите стартове вікно програми, в яке слід клікнути на кнопочку «Далі».

Ви побачите стартове вікно програми, в яке слід клікнути на кнопочку «Далі»

Майстер установки Windows Desktop Gadgets встановить цю програму на ваш комп'ютер

Інсталяційна програма автоматично встановлює ту чи іншу мову вашої операційної системи плюс використовує його для Sidebar. Це гаджетовская утиліта підтримує всі існуючі для Windows 8 мови, тому ви зможете встановити Sidebar рідною для себе мовою. Якщо автоматично обраний мову вам далеко не підходить, ви зможете обрати його самі. Згодом підбору мови натискайте на кнопочку «Далі».

Вибір компонентів при установці програми Windows Desktop Gadgets

Слід почекати, поки процес інсталяції буде закінчено, після чого вже ви зумієте користуватися гаджетами для Windows 8.

Інтерфейс програми Windows Desktop Gadgets дозволяє здійснювати пошук гаджетів, зокрема в Інтернеті

Також, програма Desktop gadgets відновить наступні функції:

утиліти 8GadgetPack

Крім того, для цієї мети також можна використовувати додаток 8GadgetPack, яке є таким собі патчем, поновлювані стандартні файли і елементи, створені компанією Microsoft для Windows 7. Слідом за встановленням цієї утиліти, в систему повернеться можливість застосування типової панелі «Гаджети», яку при потребі дозволено викликати з того ж контекстного меню на робочому столі (натискаємо праву кнопку мишки).

Слідом за встановленням цієї утиліти, в систему повернеться можливість застосування типової панелі «Гаджети», яку при потребі дозволено викликати з того ж контекстного меню на робочому столі (натискаємо праву кнопку мишки)

Утиліта 8GadgetPack також уможливлює використання гаджетів на Windows 8 / 8.1

Увага! Дана утиліта поки ще не сумісна з Windows 8.1 Preview.

До того ж повертається функція запуску настановних файлів в форматі «* .gadget». Отже, ви зумієте скачати і поставити будь-який гаджет з мережі.

Крім самої програми, пакет включає в себе 50 різних відомих гаджетів, в тому числі панель 7 Sidebar, яка імітує таку в Windows Vista.

Додаткову інформацію по темі можете подивитися тут:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача