Статьи

Як додати курси валют і погоду на робочий стіл Windows XP

Курс долара в Україні скаче кожен день і навіть протягом дня. Думаю, знайдуться люди (і серед них - моя подруга Юля), бажаючі бачити новий шлях валюти (а можна заодно і погоду) на своєму робочому столі.

У разі, якщо у вас Vista - існують гаджети для бічної панелі, наприклад: Курси валют України з графіками історії , Курси валют України , GisMeteo.Vista та інші.

Але як бути, якщо у вас Windows XP? Розповідаю (на прохання Юлі) ...

У Windows XP є така штука як Active Desktop ( "активний робочий стіл"). Уявіть, що на desktop можна "покласти" маленьке віконце браузера, в якому якась цікава для вас інформація. Представили? Ось це і є Active Desktop, який, якщо я не помиляюся, з'явився ще в Windows 98.

Отже, як же додати інформери на робочий стіл? По кроках:

 1. Знаходимо потрібні нам інформери, отримуємо для них коди. Наприклад, для курсів валют: http://finance.i.ua/informers/
 2. Створюємо текстовий файл, називаємо його desktop.htm (наприклад) і кладемо в папку C: \ Documents and Settings \ User (тут User - ваш логін в Windows; можна вибрати і іншу папку, головне - щоб файл не заважав і щоб ви його по помилково не видалили).
 3. У цей файл вносимо спочатку такий код:
  <Html>
  <Head> <meta http-equiv = "refresh" content = "3600" /> </ head>
  <Body>
  Цей заголовок говорить про те, що потрібно оновлювати інформацію кожні 3600 секунд (тобто кожну годину).
 4. Нижче, в цьому ж файлі - всі отримані коди, для зручності - кожен з нового рядка. Зберігаємо файл.
 5. Правою кнопкою миші по вільному місцю робочого столу, вибираємо "Властивості". На другій вкладці натискаємо "Налаштування робочого столу ...":
  Курс долара в Україні скаче кожен день і навіть протягом дня
 6. У вікні, на другій вкладці натискаємо кнопку "Створити ...":
 7. У вікні натискаємо "Огляд" і вибираємо файл, створений на кроці 2, натискаємо кнопку "OK" у всіх відкритих вікнах, відкритих на кроці 3-5, на робочому столі з'явиться приблизно таке:
 8. При наведенні миші над верхньою межею з'явився блоку з'явиться невелика "шапка", за котроие блок можна тягати по робочому столу; змінити розмір блоку можна потягнувши мишею за край блоку, в результаті можна домогтися прийнятного для вас виду блоку, наприклад:
 9. Після того просто клацніть мишею по будь-якого вікна - "шапка" блоку зникне. При бажанні можна закріпити цю позицію блоку - треба включити опцію "Закріпити елементи робочого столу" (див. Скріншот на кроці 4).
 10. Якщо ви знаєте HTML - можна відредагувати створений вами HTM-файл, наприклад, задати колір фону. Після цього не забудьте оновити робочий стіл (права кнопка, в меню пункт "Оновити").

Якщо інформер потрібно оновити терміново, прямо зараз - клацніть мишею по вільному простору робочого столу і натисніть F5, або в меню по правій кнопці - "Оновити". При цьому перемалюють робочий стіл, а з ним - і інформери.

Доповнено: За курсами валют і погодою можна також стежити за допомогою Web Slices (веб-фрагментів) браузера Internet Explorer 8 .

Але як бути, якщо у вас Windows XP?
Представили?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.