Статьи

Як грати на DVD без завантаження DVD-декодування

  1. Частина 1. Основна інформація про декодере DVD
  2. Частина 2. Безпосередньо декодувати файли DVD без додаткового DVD-декодера

«Я помістив відеофайл на свій комп'ютер з DVD-диска. Це 32-протокол, файл MPEG-2 з 1.6GB. Він відкривається на програвачі Windows Media, але відтворюється тільки звук. Немає зображення. якась допомога? Будь-яка допомога буде оцінена ».

Оскільки операційна система Microsoft Windows надає тільки відеодекодер MPEG-1, тому програвач Windows Media не може відтворювати файли MPEG-2. Тому проблему, з якою стикається цей користувач, можна вирішити, встановивши підключається DVD-декодер. Але весь процес буде трохи складним. І ця стаття написана, щоб розповісти вам, як відтворювати DVD навіть без завантаження DVD-рекодера.

ЗМІСТ

Частина 1. Основна інформація про декодере DVD

Ви можете запитати, що таке DVD-декодер. Фактично, він майже дорівнює підключається програмному забезпеченню, яке допомагає декодувати файли DVD в форматі MPEG-2. На жаль, Windows Media Player не підтримує формат MPEG-2 замість формату MPEG-1 навіть в Windows 10. Тому в Windows Media Player можна додати таке програмне забезпечення для розширення його функціональності. Вони упаковані з вбудованим програвачем, який може читати файли DVD в форматі MPEG-2 і 5.1-канальні файли Dolby Digital. Крім того, ці програми також підтримують різні можливості VGA-карт. У них є настройка, що дозволяє синхронізувати звук з відео.

Однак, щоб з'ясувати, чи успішно встановлено декодер DVD на вашому комп'ютері під керуванням Windows XP / 7 / 8.1 / 10, і якщо він повністю сумісний з вашим програвачем Windows Media, вам необхідно використовувати деякі утиліти для перевірки декодера Windows DVD. Більш того, існує безліч проблем з сумісністю між програвачем і DVD-декодерами. Крім того, деякі з цих декодерів навіть не досить безпечні, несучи вірус, який може пошкодити вашу комп'ютерну систему.

Тоді ви можете запитати «Чи можу я просто відтворювати DVD-диски без завантаження і установки DVD-декодера на моєму комп'ютері?», На щастя, відповідь ТАК. Замість установки DVD-декодера на вашому комп'ютері ви можете отримати допомогу від конвертера DVD, який дозволяє вам безпосередньо декодуючими ваші фільми DVD в звичайний формат, наприклад MP4 і збережіть ці конвертовані фільми в папку свого локального комп'ютера, щоб ви могли успішно переглядати ваші файли DVD. Перейдіть до другої частини для деталей.

Частина 2. Безпосередньо декодувати файли DVD без додаткового DVD-декодера

TuneFab DVD Ripper це додаткове програмне забезпечення, яке спеціалізується на копіюванні DVD-файлів в інші формати відео, що відповідають вашим цифрових пристроїв. Для вас є більше форматів відео 300. Вам не потрібно турбуватися про те, скільки часу буде потрібно, щоб конвертувати DVD-фільм, оскільки швидкість конвертації 6x зробить перетворення максимально швидким, не дозволяючи економити ваш дорогоцінний час. Більш того, ви можете редагувати фільми DVD за допомогою деяких спеціальних ефектів, таких як настройки 3D. Давайте почнемо вивчати, як декодувати файли DVD без додаткового DVD-декодера.

Крок 1. Завантажити та встановити TuneFab DVD Ripper

Натисніть кнопку «Спробуйте безкоштовно», щоб завантажити пробну версію, яка підходить для вашої системи, що працює на комп'ютері. Дотримуйтесь інструкцій по установці TuneFab DVD Ripper. Безкоштовна пробна версія дозволяє конвертувати тільки до 5 хвилин, але ви можете перервати цю межу, купивши повну версію.

Крок 2. Відкрити TuneFab DVD Ripper

Коли установка завершена, відкрийте TuneFab DVD Ripper на вашому комп'ютері.

Крок 3. Завантаження файлів DVD

Перед завантаженням ваших DVD-файлів переконайтеся, що ви вставили свій DVD-диск в DVD-привід на комп'ютері. Натисніть «Завантажити диск», щоб додати вміст вашого DVD-диска. Крім того, файли IFO і вміст в папці DVD також можуть бути виявлені.

Крок 4. Відрегулюйте налаштування виводу

Натисніть «Налаштування» для отримання додаткових налаштувань виведення, тут ви можете налаштувати параметри відео, налаштування звуку або настройки 3D.

Натисніть «Налаштування» для отримання додаткових налаштувань виведення, тут ви можете налаштувати параметри відео, налаштування звуку або настройки 3D

Крок 5. Виберіть формат виведення

Після завантаження ваших DVD-фільмів клацніть спливаюче меню в розділі «Профіль». Для вас є більш формати 300. Виберіть один формат, який ви хочете.

Крок 6. Зміна вихідний папки

Натисніть «Огляд», щоб вибрати папку зберігання, в яку ви хочете зберегти перетворені відео, а не за замовчуванням.

Натисніть «Огляд», щоб вибрати папку зберігання, в яку ви хочете зберегти перетворені відео, а не за замовчуванням

Крок 7. Почати перетворення

Після того, як ви виконали всі налаштування, натисніть «Конвертувати», і програма скопіює DVD у відео з обраного формату виведення, який ви вибрали відразу. Перетворення буде завершено протягом декількох хвилин.

Підводячи підсумок, з TuneFab DVD Ripper , Вам більше не знадобиться додатковий підключається DVD-декодер, який може поставити ваш комп'ютер під вірусну атаку. Тільки один конвертер може допомогти вам копіювати фільми DVD в цифровий формат, який може бути розпізнаний Windows Media Player. Функція відеомонтажу всередині зробить ваші відео яскравими і привабливими. Якщо вам все ще потрібна додаткова допомога в цій резолюції, будь ласка, залиште коментар нижче, щоб повідомити нам, ми відповімо вам як можна швидше.

Чи була ця інформація корисна? ТА НІ

Кась допомога?
Чи була ця інформація корисна?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.