Статьи

Як подарувати дитині квартиру

Умови дарування житла дитині

Як подарувати дитині квартиру Матичак Тетяна https://cdn.segodnya.ua/img/article/3051/66_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3051/66_tn.jpg 2012-06-06T18: 29: 25 + 03: 00 Політика Опікунська рада повинна призначити представника неповнолітньої дитини.

"Добрий день," Юрлікбез "! Хочу подарувати квартиру своєму малолітньому синові. Його батько позбавлений батьківських прав і знаходиться в місцях позбавлення волі. В опікунській раді сказали, що дозвіл дадуть, але не можуть зробити бабусю представником дитини, яка прийме від його імені подарунок . Як бути?" - Анастасія.

Консультує Ольга Ускова, начальник відділу судового врегулювання корпорації UBG:

"Ви дійсно можете скористатися рекомендацією, яку вам дали. У опікунській раді вам порекомендували оформити угоду за дорученням через бабусю для того, щоб уникнути в договорі дарування ситуації, в якій ви одночасно будете підписувати договір з двох сторін - як власник і з боку вашого сина як єдиний законний його представник.

Справа в тому, що Цивільний кодекс України чітко встановлює (ч. 1 ст. 242), що батьки є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей. З огляду на, що батько позбавлений батьківських прав, єдиним законним представником сина є саме ви. Тому в опікунській раді вам правильно пояснили, що бабуся не є законним представником вашого сина, тому не може від його імені виступати стороною угоди.

[Money1]

Для того щоб уникнути проблем в даній ситуації, бажано, щоб від вашого імені при оформленні угоди виступало третя особа на підставі довіреності (бабуся цілком може ним бути). При цьому в довіреності раджу чітко обмежити права представника, точно вказати ПІБ дитини, який буде приймати дар, і інші умови угоди ".

Питання надсилайте на адресу: [email protected]

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як бути?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то