Статьи

Як включити режим «Максимальна продуктивність» в Windows 10

 1. Як включити схему електроживлення «Максимальна продуктивність» в Windows 10 за допомогою PowerShell
 2. Примітка
 3. Примітка
 4. Як видалити схему електроживлення «Максимальна продуктивність»

Ви можете використовувати схему електроживлення «Максимальна продуктивність» на будь-якої версії Windows 10. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як включити нову схему управління живленням

У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як включити нову схему управління живленням

З виходом Windows 10 April 2018 Update , Microsoft додала в систему нову схему управління живленням під назвою «Максимальна продуктивність». Вона дозволяє добитися найвищих показників продуктивності в Windows 10 .

Схема управління живленням «Максимальна продуктивність» - нова політика, заснована на схемі «Висока продуктивність», але пропонує розширені оптимізації, зокрема зниження мікрозадержек. Крім того, дана схема мінімізує пригальмовування і до максимальної межі збільшує швидкодію.

Єдине застереження полягає в тому, що дана схема електроживлення призначена тільки для систем Windows 10 Pro for Workstations . Однак, при бажанні ви можете включити нову схему на будь-якому комп'ютері під керуванням Windows 10 версій 1803 , 1809 і 1903 - для цього потрібно буде використовувати інструмент командного рядка PowerCFG.

Як включити схему електроживлення «Максимальна продуктивність» в Windows 10 за допомогою PowerShell

Якщо ви хочете включити схему «Максимальна продуктивність» на вашому пристрої, і ви не використовуєте Windows 10 Pro for Workstations, то виконайте наступні кроки.

Примітка

Важливо: дана схема управління живленням доступна тільки в Windows 10 версії 1803 і вище. Для того, щоб дізнатися версію вашої системи введіть команду winver в стартове меню, натисніть Enter і ознайомтеся з інформацією в діалоговому вікні.

 • Відкрийте стартове меню.
 • Введіть запит PowerShell в пошуку Windows, виберіть самий верхній результат, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».
 • Введіть наступну команду, щоб включити режим «Максимальна продуктивність» в панелі управління і натисніть Enter:

powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

 • Перезавантажте ПК.
 • Відкрийте Панель управління (введіть запит Панель управління в пошуку Windows).
 • Виберіть категорію «Обладнання і звук> Електроживлення».
 • У секції «Додаткові схеми» виберіть опцію «Максимальна продуктивність».

У секції «Додаткові схеми» виберіть опцію «Максимальна продуктивність»

Після виконання даних кроків ви можете протестувати нову схему електроживлення і подивитися, чи є які-небудь поліпшення продуктивності при виконанні ресурсоємних завдань.

Примітка

Зверніть увагу, що схема управління живленням «Максимальна продуктивність» недоступна, якщо пристрій не підключений до мережевого харчування і працює від акумулятора.

Як видалити схему електроживлення «Максимальна продуктивність»

Щоб відключити режим «Максимальна продуктивність», запустіть консоль Windows PowerShell від імені адміністратора і виконайте наступну команду:

powercfg -restoredefaultschemes

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача