Статьи

Як зробити оригінальну етикетку в Фотошоп

Хочете оригінально привітати рідних? Зробіть подарунок своїми руками. Необов'язково вкладати великі кошти, головне - вкласти душу. Наприклад, для батька чи дідуся можна цікаво оформити банку чаю або кави. Виберіть бляшану або скляну рівну баночку і наклейте авторську етикетку. Можна використовувати фотографію іменинника, значущі слова або дати. Такий подарунок завжди буде бажаним і неповторним.

Створення подарункової етикетки в графічних редакторах

У проекті використані два редактора - Xara і Photoshop. Справа в тому, що в кожній програмі свої сильні сторони. Xara Xtreme Pro ідеальна для роботи з текстом і вектором, Photoshop CS 6 сильний при обробці растрових об'єктів. Тому барвистий фон створений в одній програмі, а текстове оформлення - в інший.

Монтуємо фон в Фотошоп

Для початку виміряйте банку і накресліть розгортку етикетки. Припустимо, наш розмір 33 на 8,5 см. Створимо документ за цими параметрами. Зверніть увагу: дозвіл зображення 300 dpi. Якщо зробити більше пікселів, документ буде неповоротким, якщо менше - якість картинки впаде.

Якщо зробити більше пікселів, документ буде неповоротким, якщо менше - якість картинки впаде

Розділіть зображення на кілька сегментів. Придивіться будь банку розчинного напою: швидше за все, етикетка поділена на частини. На одних ділянках крупно зображена назва, товарний знак. На інших дається розгорнутий опис продукту. У цьому проекті наклейка поділена на чотири чергуються частини для тексту та картинки з назвою. Як зробити розмітка:

 • створити новий шар (меню Шари - Новий - Шар);
 • за допомогою інструменту прямокутного область виділити прямокутник і залити потрібним кольором;
 • повторити операції необхідну кількість разів.

Так як кольорові прямокутники знаходяться в різних шарах, їх ширину можна поправити при необхідності (використовуючи Трансформацію).

Прикрасьте розгортку градієнтами і тематичними зображеннями

У нашому проекті використані сині тони і фрагмент картини Айвазовського. Щоб зробити градієнт тільки на необхідному ділянці, потрібно натиснути Ctrl і клінуть мишкою по іконці шару (в нашому випадку кликнули Layer 2 copy 2). Активувалося виділення об'єкта. Створюємо новий шар, при цьому створене виділення переходить на цей шар (у нас Layer 7). Викликаємо Редактор градієнтів (інструмент Градієнт) і створюємо градієнт в виділеної області. У нашому випадку використаний синьо - жовтий шаблон, в якому для середнього кольору обраний більш блідого відтінку.

У нашому випадку використаний синьо - жовтий шаблон, в якому для середнього кольору обраний більш блідого відтінку

Вставте фрагменти фотографій або картин. За допомогою інструменту прямокутного область виділіть сподобалися частини зображення, скопіюйте (Ctrl + V) і вставте в розгортку (Ctrl + C).

За допомогою інструменту прямокутного область виділіть сподобалися частини зображення, скопіюйте (Ctrl + V) і вставте в розгортку (Ctrl + C)

Прикрасьте фон на ваш смак, додайте вантажні деталі або інші значущі об'єкти. Наприклад, знайдіть намальований старовинний сувій печаткою. Помістіть фрагмент малюнка на розгортку. Використовуючи інструмент Ластик зробіть плавний перехід від краю свитка до тла. Краще використовувати Ластик з м'яким краєм і досить великого розміру.

Краще використовувати Ластик з м'яким краєм і досить великого розміру

Щоб продовжити роботу, збережіть зображення у форматі PNG. Відкрийте отриманий файл в програмі Xara.

Додавання тексту і векторних елементів

Декоративні лінії. Розмежувати зони етикетки можна кольоровими смужками.

 1. Інструментом Rectangle Tool (Прямокутник) розгорніть дві вертикальні смуги - широку і вузьку.
 2. Офарбуйте будь-яким кольором (одним клацанням на палітрі в нижній частині робочого столу).
 3. Скопіюйте смуги ((Ctrl + V, Ctrl + C) і встановіть на кордонах різнокольорових ділянок етикетки.

Скопіюйте смуги ((Ctrl + V, Ctrl + C) і встановіть на кордонах різнокольорових ділянок етикетки

оформлення назви

Активуйте Text Tool і наберіть потрібні тексти. Присвоїти необхідний стиль назвою можна одним клацанням в галереї шрифтів.

У нашому варіанті назва кави вписано в червоний шестикутник і вигнуте по поверхні фігури. Такий «логотип» створений в такий спосіб.

1.Создать прямокутник, залили кольором.

 1. Активували Mould Tool (Прес форма), перетворили наш прямокутник в трапецію.
 2. Продублювали отриману фігуру (Ctrl + V, Ctrl + C) і відбили по вертикалі. Для відображення об'єктів по вертикалі і горизонталі в рядку стану є спеціальний значок (два трикутника, один пофарбований, інший прозорий).
 3. Поєднали отримані фігури. Вирівняли за допомогою Object Alignment (Вирівнювання Об'єктів). Знайти Вирівнювання можна в меню Arrange (Організувати).
 4. Згрупували об'єкти (Ctrl + G).
 5. Помістили назву на отриману фігуру. Щоб вписати текст у форму, знову застосували Mould Tool використовуючи Elliptical envelope (Еліптичний конверт). До отриманої композиції можна додати обведення, тінь та інші прикраси.

До отриманої композиції можна додати обведення, тінь та інші прикраси

Таким чином, розцвічуючи і деформуючи текст, експериментуючи з заливками і прозорістю, створюючи нові векторні форми, прикрасьте вашу етикетку.

Таким чином, розцвічуючи і деформуючи текст, експериментуючи з заливками і прозорістю, створюючи нові векторні форми, прикрасьте вашу етикетку

Логотипи. В Xara легко створити простий логотип або товарний знак. У нашому проекті при створенні сімейного логотипу використано готовий векторний малюнок земної кулі. Розмістити написи по дузі можна наступним чином:

 • витягніть горизонтальну лінію, використовуючи інструмент олівець на панелі інструментів;
 • відразу ж активувати інструмент Текст і поставте курсор на початок лінії;
 • надрукуйте потрібний текст (слідкуйте, щоб букви «приєдналися» до лінії, інакше текст не буде згинатися);
 • активуйте Shape Editor Tool (Форма редактора) - це наступна за олівцем кнопка на панелі інструментів;
 • деформуйте лінію з текстом вгору або вниз.

витягніть горизонтальну лінію, використовуючи інструмент олівець на панелі інструментів;  відразу ж активувати інструмент Текст і поставте курсор на початок лінії;  надрукуйте потрібний текст (слідкуйте, щоб букви «приєдналися» до лінії, інакше текст не буде згинатися);  активуйте Shape Editor Tool (Форма редактора) - це наступна за олівцем кнопка на панелі інструментів;  деформуйте лінію з текстом вгору або вниз

Готовий макет роздрукуйте і наклейте на банку. Найбільш відповідний варіант - самоклеящаяся папір з подальшим холодним ламінуванням.

Найбільш відповідний варіант - самоклеящаяся папір з подальшим холодним ламінуванням

Такий подарунок буде і оригінальним, і пам'ятним. Радуйте своїх близьких частіше!

Хочете оригінально привітати рідних?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача