Статьи

Як збільшити кеш в Опері?

Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то напевно знаєте, що з деяких пір він почав базуватися на движку Chromiuim, в результаті чого останні версії браузера істотно відрізняються від попередніх

Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то напевно знаєте, що з деяких пір він почав базуватися на движку Chromiuim, в результаті чого останні версії браузера істотно відрізняються від попередніх. Наприклад, починаючи з двадцятих версій і по найостаннішу просто так розмір кешу ви змінити не зможете, хоча в ранніх версіях це було легко зробити за допомогою налаштувань. Тому сьогодні я розповім про те, як збільшити кеш для нових версій Опери.

Нагадую, що кеш браузера - це своєрідне сховище для файлів, де зберігаються зображення, картинки і навіть дані веб-перегляду сайтах. Кеш використовується для того, що б кожен раз не завантажувати все інформацію з сайту, використовуючи вже наявні дані. Зрозуміло, якщо користувач колись уже заходив на вказану статтю. Це дозволяє в рази швидше завантажувати сторінки веб-сайтів.

Тепер переходимо до збільшення кеш-пам'яті. У цьому випадку нам не знадобиться навіть запускати оперу . Знайдіть значок браузера на робочому столі, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».

Знайдіть значок браузера на робочому столі, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості»

Відкриється невелике вікно властивостей програми. Виберіть вкладку «Ярлик».

Виберіть вкладку «Ярлик»

Тепер діємо акуратно. Ось вам рядок, яку ви повинні будете додати в поле «Об'єкт» після основного запису (виділено стрілкою на скріншоті):

--disk-cache-dir = "D: \ CacheChrome" --disk-cache-size = 3073741824

Зверніть свою увагу, що в даному випадку кеш зберігається на диск D, але ви можете замінити його на інший диск, підставивши його букву в запис. Другий момент - це обсяг пам'яті кеша. В даному випадку size = 3073741824 - це 3 Гб в байтах. Наприклад, якщо вам потрібен обсяг кеш-пам'яті в 1 Гб, то потрібно підставити цифру 1073741824. Загалом, нічого складного, хоча через настройки браузера зробити це було простіше.

Отже, додаєте запис і ось що у вас виходить:

Після закінчення процесу натисніть кнопку ОК для збереження даних.

Будуть питання - звертайтеся.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то