Статьи

Як очистити кеш і куки в опері - інструкція

 1. зміст:
 2. Кукі в браузері Opera - як джерело можливих проблем
 3. Інструкція по очищенню кеша і куків в Опера

Вітаю Вітаю!

Принцип роботи браузера Opera аналогічний іншим браузерам, що означає, що у нього є всі ті базові елементи, що і у інших. Він рівно також використовує в своїй роботі кеш, а також куки.

Ці складові необхідні браузеру для правильної роботи, але в той же час з-за них можуть відбуватися і збої, а також інші неприємності. Давайте розглянемо їх докладніше.

зміст:

Кеш в браузері Opera - як працює і чому можуть бути проблеми

Принцип роботи кеша в браузері Опера влаштований просто - в нього складуються всі ті елементи, з яких складаються відкриваються сторінки. Розміри цих елементів часто невеликі, але їх накопичується безліч, що в кінцевому підсумку уповільнює роботу самого браузера, тому що при кожному відкритті тієї чи іншої сторінки, браузеру доводиться звертатися до кешу і перевіряти на наявність тих даних, що були туди поміщені раніше. Якщо база компактна, що запити відбуваються моментально, але якщо масив величезний, то для його обробки потрібен час, що негативно впливає на продуктивність браузера.

Також кешуватися можуть і вельми великі елементи - потокове відео і аудіо. В цьому випадку кеш починає розростатися й займати пристойне місце на диску. Це, звичайно, не так страшно, якщо його багато, але якщо ви використовуєте SSD, розміри яких поки вельми скромні, то забране кешем вільне місце може бути вельми помітним.

Варто сказати, що очищення кеша може також вирішити проблему з некоректно відображаються сайтами.

Так що кеш необхідно чистити, це дозволить вашому браузеру Opera працювати з максимальною ефективністю і швидкістю.

Кукі в браузері Opera - як джерело можливих проблем

Кукі використовують практично всі сайти. Без них було б неможливе авторизація на сайтах, інтерактивна взаємодія з відвідувачем і т.п.

Але база, в якій зберігаються куки, не позбавлена ​​недоліків. У ній також може відбутися збій - можуть бути збережені куки з некоректними значеннями і параметрами, що в кінцевому підсумку призведе до того, що ви не зможете авторизуватися на улюблених сайтах, не працюватимуть коректно деякі елементи сайту і т.п.

У даній ситуації допоможе очищення всіх збережених куків.

Інструкція по очищенню кеша і куків в Опера

 1. Щоб здійснити очистку всього кеша і куків, слід натиснути на кнопку меню браузера Опера. Вона знаходиться в лівому верхньому кутку інтерфейсу браузера.
 2. Після натискання на неї буде виведено меню. У ньому зверніться до пункту Історія -> Очистити історію відвідувань.

  Очистити історію відвідувань

 3. Буде відкрито невелике вікно, в якому слід вибрати часовий діапазон Весь час і в обов'язковому порядку встановити галочки у пунктів Файли cookie .. і Кешовані зображення ..., інші галочки можна встановити за бажанням.

  Для старту процесу очищення слід натиснути на кнопку Видалити дані.

 4. Відмінно. Кукі і кеш в браузері Opera очищений.

До речі, якщо вам не потрібно видалити всі куки, а тільки на певному сайті, то в основному вікні очищення необхідно зняти відповідний пункт, щоб очистити тільки кеш, а після необхідно ознайомитися з матеріалом «Як видалити кукіси (cookies) для певного сайту з браузера» .

На цьому завдання виконане, тепер ваш браузер Opera знову швидкий і коректно відриває, відображає і авторізовиваться на бажаних сайтах.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).