Статьи

Як безкоштовно завантажити і встановити браузер Opera для Windows

  1. Викачуємо браузер Опера для Windows 8/7 / XP / Vista Завантажуємо встановлений в системі браузер....
  2. Налаштування російської версії Opera
  3. Рейтинг браузерів 2016

Викачуємо браузер Опера для Windows 8/7 / XP / Vista

Завантажуємо встановлений в системі браузер. У Windows за замовчуванням інстальований Internet Explorer. Щоб завантажити безкоштовно Opera останньої версії йдемо на сайт виробника http://opera.com. Натискаємо блакитну кнопку «Безкоштовне завантаження для Windows» і завантажуємо на свій комп'ютер інсталяційний файл Opera.

Натискаємо блакитну кнопку «Безкоштовне завантаження для Windows» і завантажуємо на свій комп'ютер інсталяційний файл Opera

Малюнок 1. Сторінка завантаження браузера Opera

Існують версії браузера для різних пристроїв і платформ. Сайт визначає мову і тип операційної системи і автоматично пропонує потрібну версію. Наприклад, якщо ваша операційна система Windows 7, то щоб завантажити Opera для Windows 7 не потрібно нічого вибирати додатково, до завантаження пропонується версія для цієї ОС.

Але якщо вибір хибний, то ви можете зробити його вручну. Вибір платформи знаходиться в самому верху вікна. Вибираємо «Комп'ютер», потім "Windows" і приступаємо до завантаження. Російська версія Opera не існує, оскільки інсталяційний файл містить всі мови, передбачені розробниками. Але якщо у вас, наприклад, англомовна операційна система, а ви хочете користуватися російською версією сайту Opera, то мову необхідно змінити вручну. Посилання на вибір мови розташована внизу вікна.

Посилання на вибір мови розташована внизу вікна

Малюнок 2. Зміна мови сайту Opera

Встановлюємо безкоштовний браузер Опера в Windows

Отже, ми завантажили безкоштовно Opera і приступаємо до установки. Може з'явитися попередження системи безпеки. Для продовження установки потрібно натиснути «Виконати».

Для продовження установки потрібно натиснути «Виконати»

Малюнок 3. Попередження системи безпеки Windows

Після нетривалої розпакування отримуємо перший установчий екран. Можна вибрати «Прийняти і оновити» і безкоштовний браузер Опера буде встановлено автоматично.

Малюнок 4. Натисніть «Прийняти і встановити» щоб встановити Опера безкоштовно

Налаштування російської версії Opera

Але якщо потрібно змінити налаштування, тоді натискаємо кнопку «Налаштування».
Налаштувань небагато:

  • мова
  • вибір користувача
  • папка установки
  • місця розміщення ярликів
  • установка Опери як браузера за замовчуванням

Малюнок 5. Налаштування параметрів установки браузера Opera

Мова інсталятор визначає за мовою вашої операційної системи. Якщо вам потрібно іншу мову, то виберіть його зі списку.

Вкладка «Вибір користувача» дозволяє не тільки вибрати для кого потрібно встановити Opera на комп'ютер - для всіх користувачів комп'ютера або тільки для поточного, але і задати спосіб установки безкоштовної Опери - повна або портативна. У разі портативної установки всі файли записуються в одну папку і в систему не вносяться ніякі зміни.

Підтверджуємо внесені зміни натисканням кнопки «Прийняти і встановити» і далі установка проводиться автоматично. Після закінчення інсталяції Opera завантажується і показує екран з привітанням.

Малюнок 6. Браузер opera встановлений на комп'ютер

Якщо при установці ви зняли галочку з пункту «Використовувати Opera як браузер за замовчуванням», а потім вирішили зробити Оперу основним браузером на вашому комп'ютері або інший браузер відібрав асоціацію, то виправити це можна в налаштуваннях Опери. Йдемо в меню: «Налаштування» - «Загальні настройки» - «Програми» і там встановлюємо галочку у пункту «Перевіряти, що Opera - браузер за замовчуванням». Наступного разу при запуску браузер запитає, чи бажаєте ви зробити Opera браузером за замовчуванням, і потрібно буде натиснути кнопку «Так».

Малюнок 7. Призначення Opera браузером за замовчуванням

Рейтинг браузерів 2016

1. Google Chrome - 32,81%;
2. Opera - 23,84%;
3. Firefox - 19,24%;
4. Microsoft Internet Explorer - 8,62%;
5. яндекс.браузер 6,17%.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).