Статьи

Як включити Bluetooth на ноутбуці Windows 8.1

  1. Шукаємо пристрою Bluetooth
  2. перевіряємо драйвера

У цій статті ми розповімо і покажемо, як включити Bluetooth на ноутбуці Windows 8.1. Тому що це досить часта проблема, ноутбуки не мають спеціального вимикача і не зрозуміло, як це зробити через налаштування. Нова операційна система одна з найпростіших у використанні і навіть має вбудоване управління для бездротового зв'язку. Але незважаючи на це, люди, які вперше зіткнулися з «вісімкою», зазнають труднощів при спробі включити Bluetooth.

Дуже часто, на ноутбуках є фізичний вмикач даної функції, або необхідно скористатися поєднанням гарячих клавіш. Одне і теж поєднання функціональної клавіші «Fn» з кнопкою, яка відповідає за включення бездротового зв'язку, може одночасно активувати і Wi-Fi.

Тільки ось підключившись до Wi-Fi відразу почнеться автоматичний пошук пристроїв в радіусі дії адаптера. Але такого немає при включенні Bluetooth, включаємо його - і нічого не відбувається. Це багатьох може поставити в глухий кут. Але не варто лякатися, потрібно просто лише зробити пару кліків, і Ви зможете встановити зв'язок з іншим пристроєм.

Крім включення використовуючи спеціальні клавіші, функцію Bluetooth можна активувати через настройки в самій системі. Наведіть курсор миші у верхній правий кут і у відкривається меню натисніть на кнопочку параметрів. У наступному меню виберіть пункт Змін параметрів комп'ютера. В параметрах шукаємо настройки для бездротової мережі «Wireless». Крім включення використовуючи спеціальні клавіші, функцію Bluetooth можна активувати через настройки в самій системі

У наступній вкладці знайдіть розділ з бездротовими пристроями. Біля пункту Bluetooth виберіть пункт «включений».

Біля пункту Bluetooth виберіть пункт «включений»

Тепер ця функція активована. Переходимо до наступного кроку.

Шукаємо пристрою Bluetooth

Bluetooth працює, тепер знайдемо пристрій, до якого можна підключитися. Знову відкрийте розділ Зміни параметрів комп'ютера. Але тепер вибираємо пункт «Комп'ютер і пристрої». Відкриваємо вкладку, що відповідає за Bluetooth. На ній так само можна виконувати вмикання і вимикання даного модуля. Тут же комп'ютер виконує пошук всіх доступних пристроїв, в радіусі дії і відображає їх.

Залишається тільки вибрати потрібний пристрій, зі списку виявлених, і слідувати тим підказкам, що з'являються. Якщо телефон, або планшет не відображається в даному списку, то переконаєтеся, що на ньому так само включена дана технологія. У деяких випадках, потрібно ще активувати параметр, який відповідає за стан видимості пристрою змінюватиметься.

Якщо виникли труднощі, наприклад, нічого не запрацювало, або немає такого пункту в параметрах, то швидше за все немає потрібного драйвера, або поточний працює не коректно.

перевіряємо драйвера

зазвичай, Windows 8.1 автоматично встановлює всі драйвера, але таке не завжди трапляється. Переконайтеся, що у Вас на комп'ютері є драйвера для даного пристрою. Перевірити це можна через диспетчера пристроїв. Одночасно натисніть клавіші клавіатури Win + R і в віконці введіть mmc devmgmt.msc, потім натиснути клавішу «Enter».

Відкриється той самий Диспетчер пристроїв. Знайдіть в ньому пункт з Мережними адаптерами і розгорніть його. Якщо, серед списку пристроїв, відсутні пристрої Bluetooth, то значить драйвера для нього в системі немає. Драйвер можна встановити з диска, який був з ноутбуком при покупці. Крім того, його можна завантажити з офіційного інтернет ресурсу виробника даного ПК. Коли драйвер буде встановлений, для підключення виконуєте ті ж дії, що були описані вище. Рекомендую використовувати додаткові утиліти для управління з'єднаннями і бездротовими адаптерами.

Ця невелика стаття добігає кінця. Тепер Ви зможете не тільки включити бездротової адаптер Bluetooth і зробити підключення до свого телефону і планшета, але і знаєте, як перевірити драйвер для потрібного пристрою. Як бачите, все не так вже й складно.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то