Статьи

Як включити Bluetooth на ноутбуці Lenovo

  1. Як встановити або перевстановити драйвера на Bluetooth: Відео
  2. Налаштування бездротового зв'язку

), Вказати точну модель свого пристрою і завантажити потрібні драйвера. Все дуже просто.

Все дуже просто

Після скачування встановіть програми на комп'ютер і перезавантажте його. Варто відзначити, що якщо у вас немає диска з програмним забезпеченням для вашого ноутбука, то рекомендується завантажити потрібні програми з сайту і зберегти їх на вінчестері або на флешці. Таким чином, у вас завжди буде до них доступ.

Установка пройшла успішно, тепер можна розібрати, як включити Блютуз модуль на ноутбуці від компанії Леново.

Як встановити або перевстановити драйвера на Bluetooth: Відео

Активація бездротової мережі на Laptop

На деяких моделях ноутбуків від компанії Lenovo передбачена спеціальна кнопка. Вона знаходиться поза клавіатурного блоку і позначена значком Bluetooth. Якщо у вас така є, то вам потрібно просто натиснути на неї для включення або відключення адаптера.

Але, в переважній більшості випадків, кнопка для активації бездротового зв'язку розташовується на клавіатурі і поєднана з функціональною клавішею F5. Більш того, як правило, при натисканні на неї ви включите не тільки Bluetooth, але і Wi-Fi. При цьому варто пам'ятати, що звичайне натискання на неї нічого не дасть. Вам потрібно натиснути клавішу Fn, і утримуючи її натиснути на F5. Іншими словами, для активації модуля бездротового зв'язку використовується комбінація клавіш Fn + F5.

При цьому на екрані з'явиться меню, в якому ви можете вибрати який саме модуль включити - Wi-Fi або Bluetooth. Також можна активувати відразу обидва засоби зв'язку.

Налаштування бездротового зв'язку

Після того, як ви включили модуль можна переходити до його налаштуванні. Тут все елементарно. Відразу ж варто відзначити, що більшість параметрів вже внесені, вам залишається тільки користуватися зв'язком в своїх цілях. Але, для того, щоб ваш ПК було видно іншим пристроям, наприклад, планшетів, смартфонів і так далі, потрібно включити виявлення.

Як налаштувати Bluetooth на ноутбуці Lenovo? Тут уже все залежить не від виробника комп'ютера, а від операційної системи і драйверів. Але, як правило, все робиться однаково. Після установки програмного забезпечення в системному треї з'являється значок Bluetooth. Натисніть на нього правою кнопкою мишки. В меню оберіть пункт «Відкрити параметри».

В меню оберіть пункт «Відкрити параметри»

У вікні, нас цікавить дві вкладки:

  • Параметри.
  • Спільне використання.

У першій поставте галочку в рядку «Дозволити пристроям знаходити цей комп'ютер». У другій - потрібно поставити маркер в пункті «Дозволити віддаленим пристроям пошук, відправку та отримання файлів». Тут же трохи нижче можна вказати шлях до папки, в якій будуть зберігатися прийняті файли.

Працюю приватним комп'ютерним майстром. Професійно займаюся ремонтом комп'ютерів більше 12 років, як любитель з 90-х років.
Два роки пропрацював керівником сервісного центру, що спеціалізується на підключенні абонентів до інтернету та комп'ютерної допомоги.

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Як налаштувати Bluetooth на ноутбуці Lenovo?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача