Статьи

Як вирішити проблеми з Bluetooth на iPhone 8 і iPhone X

 1. # 1. Встановіть останнє оновлення iOS
 2. # 2. Вимкніть Bluetooth і зробіть примусову перезавантаження
 3. # 3. забудьте пристрій
 4. # 4. Скиньте налаштування мережі
 5. # 5. Відновитеся і налаштуйте iPhone заново
 6. # 6. Зверніться до фахівця

iPhone X став одним з 25 кращих винаходів 2017 року , Але, як і з іншими моделями iPhone, з ним теж іноді виникають проблеми. Серед них є проблеми, що стосуються Bluetooth , На iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus

Деякі користувачі не можуть підключити свій смартфон до Bluetooth-аксесуарів, а іноді iPhone відключається від пристроїв сам по собі, особливо від аудіосистем в автомобілях.

Насамперед потрібно впевнитися, що проблема в смартфоні, а не в самому аксесуарі. Спробуйте підключити його до Mac, ПК або іншого пристрою і перевірте, чи працює аксесуар.

Якщо проблема все-таки в вашому iPhone, спробуйте вирішити її способами, що вказані нижче.

# 1. Встановіть останнє оновлення iOS

Якщо ви до цих пір цього не зробили, тоді поновіть свій iPhone X, iPhone 8 або iPhone 8 Plus до останньої версії iOS. У деяких випадках баги і помилки можна виправити простим оновленням.

# 2. Вимкніть Bluetooth і зробіть примусову перезавантаження

 • Вимкніть Bluetooth через Установки> Bluetooth за допомогою перемикача.
 • Примусово перезавантажити свій iPhone. На iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus спосіб примусового перезавантаження змінився. Наступні дії нижче:
  • Швидко натисніть і відпустіть кнопку Збільшення гучності.
  • Швидко натисніть і відпустіть кнопку Зменшення гучності.
  • Затисніть Бічну кнопку (Sleep / Wake), поки не з'явиться логотип Apple.

Затисніть Бічну кнопку (Sleep / Wake), поки не з'явиться логотип Apple

 • Після цього знову увімкніть Bluetooth через Пункт управління або Установки> Bluetooth.

Спробуйте ще раз підключити аксесуар. Якщо не виходить, спробуйте наступне рішення.

# 3. забудьте пристрій

Якщо не спрацював попередній спосіб, спробуйте забути всі підключені пристрої, а потім підключити їх заново.

 • Відкрийте вкладку Налаштування та зайдіть в секцію Bluetooth.
 • Натисніть на значок «i» поруч з назвою пристрою, з яким виникають проблеми.
 • Натисніть «Забути пристрій» і підтвердіть свою дію.
 • Тепер спробуйте підключити його заново.

# 4. Скиньте налаштування мережі

Також можна спробувати скинути налаштування мережі. Ця дія скине і всі налаштування Wi-Fi, так що доведеться підключатися до мереж і налаштовувати VPN заново.

 • Відкрийте Налаштування, зайдіть в Основні> Скидання.
 • Натисніть Скинути налаштування мережі.
 • Потрібно буде ввести пароль.
 • Після цього підтвердіть свою дію.

Ваш iPhone перезавантажиться. Коли він включиться, спробуйте ще раз підключити до нього пристрій.

# 5. Відновитеся і налаштуйте iPhone заново

Це не найкраще рішення, але, якщо не допомогло жодне з попередніх, доведеться звернутися до нього. Потрібно відновити свій iPhone через iTunes і налаштувати його заново. Це зітре всі ваші налаштування, які, можливо, були причиною проблеми. Детальніше про це в інструкції нижче.

Як ввести iPhone X в режим відновлення (DFU)

Як ввести iPhone 8 або iPhone 8 Plus в режим відновлення (DFU)

# 6. Зверніться до фахівця

Якщо вам не допомогло жодне з рішень, перерахованих вище, то потрібно звертатися до фахівця. Можливо, проблема в деталях вашого смартфона.

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Пишу новини, інструкції, порівняння, огляди і переклади статей із зарубіжних видань. Поєдную хобі і роботу, є прихильником техніки Apple, а також цікавлюся останніми новинами в світі технологій.

Вища освіта за фахом «міжмовних комунікації і журналістика».

дивіться схоже

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).