Статьи

Як підключити планшет або телефон до ПК через Bluetooth

  1. Чому б не використати кабель?
  2. як підключитися
  3. Як передавати файли

Більшість сучасних комп'ютерів і телефонів мають вбудований Bluetooth-модуль. Бездротовий, швидкий і надійний, а головне - зручний для підключення пристроїв між собою і передачі даних між ними.

Чому б не використати кабель?

На перший погляд, підключення через USB може здатися швидше і простіше. Однак самого кабелю в потрібний момент може під рукою не виявитися, або ж на вашому ПК елементарно не виявиться вільного порту для підключення. Особливо це стосується компактних ноутбуків, де найчастіше виробники залишають лише два USB-порту. Крім того, не завжди хочеться викладати на стіл мобільний пристрій, коли ви знаходитесь в публічному місці.

Якою б не була причина, по якій вам незручно використовувати дротове підключення, Bluetooth прийде на виручку. Використовувати його просто. А один раз налаштувавши з'єднання, в подальшому воно може використовуватися за замовчуванням. Це буде зручно, якщо ви часто перекидають файли між ПК і планшетом / телефоном.

як підключитися

Для підключення пристроїв, Bluetooth на кожному з них повинен бути включений. Це логічно. У більшості Android-пристроїв бездротового модуль включається через швидке меню, що опускається зверху екрану. Якщо його там немає, або якщо ви користуєтеся iOs, то включити Bluetooth необхідно через Налаштування. Після включення відповідний значок повинен з'явитися в області сповіщень.

Для Windows 7 перейдіть через меню Пуск, виберіть «Пристрої та принтери» і натисніть на «Додати пристрій». Дочекайтеся поки операційна система виявить ваш мобільний пристрій і натисніть «Далі».

Для Windows 10 через пошук наберіть Bluetooth і перейдіть за посиланням «Параметри Bluetooth» (аналогічну вкладку можна знайти в самих Параметрах Windows). Якщо бездротовий модуль відключений, то тут його якраз можна включити. При включеному Bluetooth автоматично проводиться пошук знаходяться поблизу пристроїв. Коли ваш телефон / планшет знайдений, просто виберіть його зі списку і натисніть на кнопку «З'єднати».

Дотримуйтесь інструкцій на вашому ПК або смартфоні. Частіше за все потрібно просто ввести або підтвердити пін-код. Один раз виконавши це, пристрої надалі самі зможуть підключатися один до одного. Це легко.

З'єднання залишиться активним, поки включений модуль Bluetooth, або ж поки ви вручну НЕ розірвете з'єднання, не вимкнете один з пристроїв або НЕ рознесе їх в просторі досить далеко. Bluetooth працює на невеликій відстані, тому ПК і смартфон повинні перебувати на дистанції до 10 метрів.

Як передавати файли

Створивши бездротове підключення, можна передавати файли. Щоб перекинути щось з мобільного пристрою на ПК, просто виділіть відповідні файли і використовуйте опцію «Поділитися». Як варіант для «шаринга» виберіть значок Bluetooth, потім вкажіть свій ПК як пристрій, куди ви хочете відправити файли. Windows може запросити відповідне підтвердження, тоді просто підтвердіть передачу і вкажіть папку для збереження.

Для передачі з комп'ютера на смартфон відкрийте Провідник, знайдіть потрібні файли, виділіть їх і через контекстне меню виберіть пункт «Відправити» - «Пристрій Bluetooth».

Для передачі з комп'ютера на смартфон відкрийте Провідник, знайдіть потрібні файли, виділіть їх і через контекстне меню виберіть пункт «Відправити» - «Пристрій Bluetooth»

У вас повинно відкритися вікно, в якому ви зможете вибрати бажане пристрій з усіх доступних. Мобільний пристрій також може запросити підтвердження на отримання даних. Передавати таким чином можна будь-яку кількість файлів.

Оцініть запис


Чому б не використати кабель?
Чому б не використати кабель?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.