Статьи

Як підключити бездротові Bluetooth навушники до iPhone або iPad

  1. Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?

Bluetooth навушники, це класна і універсальна річ. А якщо ви зайшли на цю сторінку, то у вас швидше за все вже є бездротові навушники, і ви оцінили наскільки просто ними користуватися. Я якось все відкладав покупку Bluetooth навушників, але все ж вирішив придбати їх для прослуховування музики з усього iPhone. А тепер використовую їх ще і з iPad, ноутбуком, і навіть з телевізором 🙂

Не знаю, наскільки актуальною і корисною буде ця стаття, але вирішив докладно розповісти і показати, як підключити Bluetooth навушники до iPhone, або до iPad. Простіше кажучи, до пристроїв на iOS. Там все дуже просто і зрозуміло. Але в деяких випадках можуть виникнути проблеми. Сподіваюся, що моя інструкція допоможе вам швиденько підключити свої навушники до телефону, або планшету і насолоджуватися музикою. До речі, якщо у вас навушники з мікрофоном, то ви так само зможете відповідати через них на дзвінки зі свого iPhone. Це дуже зручно.

У мене навушники JBL E45BT і на них є кнопки, за допомогою яких можна збільшувати, або зменшувати гучність, перемикати треки (натисканням і утримуванням кнопок регулювання гучності), а так само відповідати на дзвінки і завершувати їх. І ще одна приємна дрібниця, яка чекала мене після підключення навушників до iPhone, це відображення рівня заряду навушників в віджети на iPhone. Не знаю, чи працює ця функція з усіма навушниками, але штука зручна.

І так, у нас є iPhone або iPad і Bluetooth навушники, і нам потрібно їх поєднати. У мене це JBL E45BT, iPhone 6 і iPad mini. У вас же можуть бути інші пристрої, порядок підключення практично не буде відрізняться навіть на iPhone 8 🙂

Спочатку потрібно включити наші навушники і перевести їх в режим підключення до нового пристрою. Щоб навушники були доступні для пошуку. Увімкніть харчування, і подивіться, блимає синій індикатор. Він повинен саме блимати. Якщо немає, то потрібно натиснути окрему кнопку (із позначкою Bluetooth), або натиснути і потримати кнопку включення гарнітури.

Важливо: індикатор повинен блимати синім кольором.

Важливо: індикатор повинен блимати синім кольором

Далі робимо так:

  • Беремо наш iPhone або iPad і заходимо в налаштування.
  • Переходимо в розділ «Bluetooth».
  • Включаємо Блютуз і в списку виявлені пристроїв вибираємо свої Bluetooth навушники.
  • Бачимо біля навушників статус «Підключено», і іконку біля рівня заряду батареї.

Все, підключилися. Скріншот для наочності.

Якщо натиснути на іконку «i» навпроти навушників, то можна відключиться від них, або взагалі видалити «Забути це пристрій».

А ось цей самий віджет «Елементи живлення», який у мене автоматично з'являється після підключення навушників, і відображає їх рівень заряду батареї.

Надалі досить включити харчування навушників і Bluetooth на своєму iOS пристрої, і все підключиться автоматично.

Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?

На жаль, і таке іноді буває. Щось нове і 100% робоче я навряд чи пораджу, але кілька рекомендацій все таки напишу.

  • Насамперед переконайтеся, що ваші навушники включені і доступні для пошуку і підключення до інших пристроїв. На різних навушниках це робиться по-різному, але індикатор «Bluetooth» повинен блимати синім кольором. Чи не горіти, а саме блимати. Це режим найчастіше активується окремою кнопкою на самих навушниках, або утримуванням кнопки включення живлення.
  • Вимкніть Блютуз на iPhone і оберіть нову. Можливо, після цього навушники з'явиться у списку доступних для підключення.
  • Поставте навушники поруч з телефоном, або планшетом.
  • Якщо нічого не допомагає, то потрібно шукати винуватця. Для цього потрібно підключити до вашого iPhone якесь інше Bluetooth-пристрій, або підключити навушники до іншого телефону, планшету, ноутбука і т. Д.
  • Можна так само спробувати перезавантажити свій мобільний пристрій.

Якщо ви знаєте інші рішення цієї проблеми, або я щось упустив, то напишіть про це в коментарях. Буду вдячний!

Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?
Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).