Статьи

Як підключити Android до комп'ютера через Bluetooth

  1. попередня підготовка
  2. покроковий алгоритм
  3. Використання вбудованих функцій
  4. Використання сторонніх програм

Android - функціональна система, яка надає користувачам безліч можливостей
Android - функціональна система, яка надає користувачам безліч можливостей. Про деякі з них не знають навіть люди, які багато років використовують операційну оболонку. У представленій статті ми детально розглянемо питання, як підключити Android-пристрій до ПК через Bluetooth і розшарити на комп'ютері доступ до інтернету через мобільний пристрій.

попередня підготовка

Перед тим як робити всі маніпуляції, потрібно прийняти стандартні підготовчі заходи.

В першу чергу необхідно почистити операційну систему від вірусів. Для цього можна скористатися стандартною антивірусною програмою.

Те ж саме треба зробити і з мобільним пристроєм. Якщо на гаджет ще не встановлено антивірус, можна скористатися одним із запропонованих в варіантів. Запропоновано як платні, так і безкоштовні версії програм. На телефоні і планшеті, крім цього, повинна бути встановлена ​​остання версія операційної оболонки. В ідеалі вона повинна бути не нижче 4.
Тепер безпосередньо розглянемо питання, як виходити в інтернет на ПК через мобільний телефон з Bluetooth.

покроковий алгоритм

Існує кілька способів, як використовувати Bluetooth, щоб зробити з телефону або планшета точку доступу. Детально опишемо кожен з них.

Використання вбудованих функцій

Перший спосіб організувати роздачу інтернету по Bluetooth з ПК на Android - використовувати вбудовані інструменти ОС. Хоча в останні роки і з'явилася величезна кількість різних варіацій прошивки, програми, що поставляються в стоці, практично скрізь однакові.
Спочатку необхідно зайти в налаштування

там вибрати пункт «Ще» або «More», якщо використовується англомовна версія оболонки, далі, активувати 4 вкладку знизу.

в російськомовній версії вона називається «Хот-спот», в англомовній - «Hot-Spot», також зустрічаються варіанти «Модем і точка доступу» або «Mobile AP». З'явиться меню, в якому буде 3 вкладки:

  • Перша вкладка дозволяє організувати доступ через Wi-Fi. Активується мобільний інтернет і Wi-Fi модуль. Після цього комп'ютер бачить телефон або планшет як точку доступу.
  • Друга вкладка - Bluetooth. Вона нам і потрібна.

    Вона нам і потрібна

  • Третя вкладка - організація інтернет-доступу через USB-кабель.

Тут важливо врахувати один момент. Щоб підключити інтернет через телефон, останній сам повинен бути підключений до глобальної мережі. Так як Wi-Fi є не скрізь, то варто подбати про те, щоб на рахунку телефону була необхідна сума. Це дозволить вам організувати вихід в інтернет на комп'ютері через мобільний телефон з Bluetooth незалежно від місця розташування і наявності Wi-Fi.
Після активації радиомодуля на мобільному пристрої настає через комп'ютера. Для цього на ньому також повинен бути встановлений радімодуль Bluetooth. На більшості моделей сучасних ноутбуків і нетбуків навіть початкового цінового сегмента такий модуль вже став стандартом, але якщо його немає, дуже просто знайти таку деталь в будь-якому магазині.
Спочатку необхідно з'єднати обидва пристрої. На комп'ютері в треї треба активувати значок Bluetooth і натиснути «Додати пристрій» або «Add device», після того як знаходити будуть показані варіанти, один з яких - підключається телефон або планшет. Крім цього, на телефоні, планшеті або смартфоні треба включити режим виявлення, щоб ПК «побачив» гаджет. Далі на мобільному пристрої залишається тільки натиснути кнопку підтвердження.
Наступний етап - зайти в «Панель управління» або «Control panel»

в англомовній версії, і знайти там «Пристрої та принтери» або «Devices and printers». У цьому меню буде і гаджет, який додали.

Далі треба натиснути на нього і вибрати пункти «Підключитися через, Пряме підключення» або «Connect using, Direct connection».

Далі треба натиснути на нього і вибрати пункти «Підключитися через, Пряме підключення» або «Connect using, Direct connection»

після встановлення з'єднання можна буде використовувати інтернет.

Використання сторонніх програм

Другий спосіб, як підключити комп'ютер до інтернету на телефоні через Bluetooth - спеціальна програма. Освоїти її не складе труднощів навіть для початківців користувачів. Після завантаження та установки треба запустити додаток і активувати пункт «Activate bluetooth mode», наступні дії будуть такими ж, як і в першому випадку.
Заради істини слід зазначити, що програма далеко не завжди працює коректно і часто, щоб підключитися, доводиться пробувати кілька разів.
Таким чином, ми розглянули питання, як підключити інтернет від телефону до комп'ютера через Bluetooth. Іноді ще пробують підключити телефон до інтернету через Bluetooth ПК, однак це безглуздо, адже набагато простіше для такої процедури використовувати, наприклад, Wi-Fi.

Як підключити Android до комп'ютера через Bluetooth: Відео

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача