Статьи

Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

  1. Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

Нехай рекламу і називають двигуном прогресу, на деяких сайтах її занадто багато. Особливо ж дратують спливаючі рекламні повідомлення, всіма силами намагаються відправити користувача на іншу вкладку або зовсім на сторінку додатка в App Store. Розібратися раз і назавжди з рекламою в Safari на iPhone і iPad можуть допомогти спеціальні блокувальники реклами, про встановлення яких мова і піде в цій інструкції.

Банери в Мережі при серфінгу мобільним браузером Safari можна поділити на три умовні типи:

  • Прийнятні - звичайні рекламні банери, що не відрізняються ніякими витівками. Просто дивляться на користувача з бічних панелей сайту, обурення викликають лише у самих нестерпних до реклами людей
  • Дратівливі - спливаючі повідомлення при переході на сайт або сторінку, які найчастіше навіть при закритті переводять користувача на рекламовану сторінку.
  • Шкідливі - блокують Safari банери, які вимагають для розблокування перевести певну суму грошей зломщикові. Наштовхнутися на подібні банери не дуже легко, але куди тільки тих, хто не заводить адресний рядок.

З будь-яким з типом рекламних банерів після виходу iOS 9 допомагають розібратися спеціальні блокувальники реклами. Розглянемо процес завантаження і установки одного з них.

Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

Крок 1. Перейдіть в App Store і завантажте один з популярних блокувальників реклами в Safari, наприклад, Adguarg
Крок 1 Крок 2. Відкрийте програму Налаштування

Крок 3 Крок 3. Перейдіть в пункт Safari -> Правила блокування контенту

Перейдіть в пункт Safari -> Правила блокування контенту

Крок 4. Активуйте завантажений вами з App Store блокувальник реклами

Активуйте завантажений вами з App Store блокувальник реклами

У більшості випадків, після цього вам буде необхідно запустити програми блокувальника, яке активується і налаштує необхідні параметри. Як тільки установка буде закінчена, ви можете пробувати блокувальник в справі - запустіть Safari і перейдіть на сайт, реклама на якому вас раніше дратувала.

Примітка: майже у всіх блокувальників реклами є параметри, які користувачі можуть змінювати вручну. Налаштовувати можна багато чого: білий список, правила блокування, вибирати доступні фільтри і т.д.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача