Статьи

Як поставити блокування екрану на Андроїд, установка блокування дисплея на Android

 1. Спосіб 1: Графічний ключ
 2. Спосіб 2: PIN-код
 3. Спосіб 3: Пароль
 4. Спосіб 4: Блокування за допомогою додатків
 5. Smart lock screen
 6. SnapLock
 7. ZUI Locker
 8. CM Locker

Чи знаєте ви, що ваш смартфон є надзвичайно вразливим пристроєм? Адже на кожному смартфоні обов'язково знайдуться файли, які користувач хоче надійно зберегти від чужих очей. Це можуть бути фотографії, відеозаписи, особисті нотатки або поштове листування. Якщо смартфон або планшет потрапить не в ті руки, це може принести серйозні неприємності його власнику.

Читайте також: Як знайти втрачений телефон .

Щоб убезпечити свій телефон вже на першому рівні доступу, не заглиблюючись в захист кожної програми або важливою системної папки, можна заблокувати екран. Для цього використовуються налаштування, а також спеціальні програми. У нашій новій навчальній статті ми розглянемо, як поставити блокування екрану на Андроїд, а також підкажемо кілька способів його кастомізації.

Чи знаєте ви, що ваш смартфон є надзвичайно вразливим пристроєм

Намагаючись включити телефон, користувач може зіткнутися з такою проблемою, як зламана кнопка Power, без якої неможливо вийти навіть на екран блокування. Щоб самостійно вирішити цю проблему, читайте матеріал Як включити телефон на Андроїд без кнопки включення .

За допомогою налаштувань Андроїда можна встановити блокування, захищену:

 • графічним ключем
 • PIN-кодом
 • паролем

Розглянемо способи по порядку.

Спосіб 1: Графічний ключ

За замовчуванням, блокування екрану мобільного гаджета знімається за допомогою слайдера. У плані безпеки, даний спосіб абсолютно ненадійний, тому що будь-яка людина, просто провівши пальцем по екрану, отримує доступ до вмісту девайса.

Найпростіший спосіб надійно заблокувати екран - встановити графічний ключ, послідовність з'єднання декількох точок.

Щоб налаштувати ключ, пройдіть наступні кроки:

 • Увійдіть в настройки Андроїд
 • Виберете пункт «Безпека»
 • Натисніть на рядок «Блокування екрану»
 • Натисніть на рядок «Графічний ключ»
 • На поле з 9 точок складіть захисну комбінацію
 • Введіть ключ ще раз для підтвердження
 • Виберете режим відображення повідомлень на екрані блокування

Врахуйте, що у вас буде лише п'ять спроб введення графічного ключа. Якщо ви забули комбінацію, відновити її можна буде через акаунт Google.

Після цього додатково можна налаштувати відображення вводиться ключа. Якщо ви сумніваєтеся в надійності графічного коду, подивіться на кількість комбінацій з точок, які доведеться перебрати того, хто вирішить скористатися вашим гаджетом:

4 точки - +1624 комбінації
5 точок - 7152
6 точок - 26016
7 точок - 72912
8 точок - 140704
9 точок - 140704

У сумі виходить, що графічний ключ містить в собі 389 112 різних комбінацій з'єднання точок. Для того щоб ввести всі можливі комбінації, з розрахунку 1 послідовність точок в секунду, знадобиться майже 106 годин!

Спосіб 2: PIN-код

Якщо ви довіряєте числах більше, ніж малюнків з точок, в цьому ж меню безпеки вашого смартфона або планшета блокування екрану на Андроїд виставляється за допомогою чотиризначного PIN-коду:

 • Пройдіть в настройках до способу блокування
 • Виберете PIN-код
 • Наберіть чотири цифри
 • Введіть код ще раз

У випадку з цифрами, комбінацій виходить менше, ніж при наборі графічного - 10 000 варіантів. І все ж на те, щоб перебрати всі числові поєднання, доведеться витратити чимало часу.

І все ж на те, щоб перебрати всі числові поєднання, доведеться витратити чимало часу

Спосіб 3: Пароль

За кількістю можливих комбінацій, пароль варто віднести до самого надійного способу. У способах блокування натисніть на рядок «Пароль» і введіть послідовно символів. Пароль повинен складатися мінімум з 4, максимум з 17 символів. З огляду на набір за допомогою чисел, математичних символів, кириличних і латинських букв, кількість комбінацій перевалює за кілька мільярдів. Найголовніше - самому не забути хитрий пароль для зняття блокування.

Спосіб 4: Блокування за допомогою додатків

У цифровому магазині Google Play можна завантажити спеціальні програми, за допомогою яких не тільки встановлюється блокування екрану на Андроїд, але і візуально налаштовується сам екран: встановлюються красиві шпалери і додаються потрібні віджети.

Серед програм, які збирають хороші відгуки, а також зручні в управлінні, можна виділити:

 • Smart lock screen
 • SnapLock
 • ZUI Locker
 • CM Locker

Smart lock screen

Версія ОС: Android 4.0 або пізніша
завантажити

0 або пізніша  завантажити

Smart lock screen, який безкоштовно скачується і встановлюється на пристрій Андроїд допоможе користувачеві не тільки захистити свій гаджет, але і кастомизировать екран блокування. В головному меню програми потрібно задати PIN-код з чотирьох символів, який можна в будь-який момент поміняти. Також програма дозволяє:

 • Змінити текст на екрані блокування
 • Задати колір тексту
 • Встановити яскраві і барвисті шпалери з красивими пейзажами, видами нічного неба і міських вогнів.

Як і більшість безкоштовних додатків, Smart lock screen містить вбудовану рекламу, проте в даному випадку розробники програми підійшли до справи дуже грамотно. Щоб не дратувати користувача спливаючими банерами, рекламна кнопка встановлена ​​як пункт меню. Натиснувши на неї, користувач може завантажити додаткове фірмовий додаток: музичний плеєр або інструмент для фотоколажів.

SnapLock

Версія ОС: Android 4.1 або пізніша
завантажити

Розумне застосування для блокування екрану SnapLock допоможе встановити пін-код або графічний ключ на смартфон або планшет. Крім стандартного функціоналу, у програми є ряд цікавих фішок:

 • Функція AppRhythm. Додаток стежить за частотністю запуску програм. Ярлики найбільш часто використовуваних додатків SnapLock виводить на екран блокування
 • Налаштування напрямок свайпа на певну команду
 • Відображення годин. На екран блокування можна вивести віджет з годинником, датою і погодою в декількох шрифтових стилях.
 • Додавання шпалер на екран блокування
 • Висновок всіх повідомлень на один екран.

Додаток не містить рекламу. Мабуть, єдиними його недоліком є ​​відсутність русифікації.

ZUI Locker

Версія ОС: Android 4.1 або пізніша
завантажити

Однак їх думки з приводу блокувальника екрану ZUI Locker розділилися: одні хвалять його за зручну настройку захисту смартфона, інші захоплюються величезною різноманітністю тематичних налаштувань. Блокування екрану можна запрограмувати як на графічний ключ, так і на пароль. А для барвистого оформлення в додатку закладені кілька десятків гарних шпалер і тем.

Окремо хочеться відзначити приємну дизайнерську особливість - при нахилі смартфона картинка, встановлена ​​в якості шпалер, починає плавно зміщуватися.

CM Locker

Версія ОС: Android 4.0 або пізніша
завантажити

0 або пізніша  завантажити

CM Locker - це те саме додаток для блокування екрану, в якому на першому місці стоїть захист гаджета. Програма дозволяє налаштовувати заборона на доступ за допомогою пін-коду і графічного ключа, а на пристроях, які розблоковуються відбитком пальця, допоможе налаштувати модуль сканера.

Користувач може виставити захист не тільки на екран, але і на окремі додатки, наприклад, пошту, месенджери або соцмережі. Якщо хтось спробує зламати пароль або ключ, додаток зробить фото зловмисника і відправить на пошту користувачеві. Також CM Locker можна прив'язати до аккаунту в Facebook. Якщо телефон загубиться, користувач зможе відстежити гаджет, включити сигналізацію або заблокувати мобільник.

До речі, про те, що робити, якщо ваш телефон став об'єктом крадіжки або просто загубився, ви можете прочитати в статті Як знайти втрачений телефон Андроїд .

З візуальних фішок в CM Locker можна відзначити:

 • Інформери про погоду
 • Висновок повідомлень на окремий екран
 • Кнопки камери, ліхтариком і плеєром на екрані блокування
 • Додавання красивих шпалер на блокування

Читайте також: Як перенести контакти з телефону в Google .

Ми розглянули основні способи установки блокування на екрані смартфона Андроїд. А ви часто користуєтеся цією функцією? Розкажіть про це в коментарях до даної статті або на сторінці в офіційній групі компанії Fly Вконтакте .

Наступного разу ми розповімо, як підключити інтернет з телефону на ПК. НЕ пропустіть!

А ви часто користуєтеся цією функцією?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача