Статьи

Як знаходити кращий контент в інтернеті: 7 способів

  1. майндмеппінг
  2. Знаходимо кращий контент в соціальних мережах і аналізуємо конкурентів
  3. Зарубіжні джерела
  4. Новинні ресурси
  5. наукові джерела
  6. Як знаходити кращий візуальний контент

Іноді ідеї для контенту закінчуються, просто нема про що написати. Але контент-план вимагає виходу нових і нових публікацій, і аудиторія чекає. Як знаходити теми для контенту і як знаходити кращий контент в інтернеті - швидко і якісно?

майндмеппінг

Напевно ви часто ловите себе ідеях для контенту, але структурувати їх не вдається. Використовуйте метод майндмеппінга: створення карт дл ваших ідей і планів. Цей спосіб використовується в креативі для розробки нових ідей.

Почніть з ключового поняття - головної теми вашої компанії. Подумайте, що у вас асоціюється з нею, які слова можна вжити разом з ключовим словом. Наприклад, якщо ваш блог про котів, перелік буде виглядати так:

Коти - завести кота - догляд за котом - харчування - дресирування - здоров'я.

Вже щось. Тепер до кожної категорії точно так же додайте нові асоціації. Завести кота: взяти з притулку, купити у заводчика, купити на виставці, взяти у друзів. Вже на цьому рівні отримані ланцюжка можна перетворити в теми для матеріалів: «Як купити кота у заводчика і не нарватися на обман», «Як привчити до сімейного життя притулкового кота».

Але можна не обмежуватися на цьому рівні і продовжити створення асоціацій: чим незвичніше вони будуть, тим більше цікаві і нові теми для записів ви отримаєте.

Актуальні теми в соціальних мережах

Слідкуйте за порядком денним в соціальних мережах. Для цього в деяких з них є спеціальні настройки: наприклад, розділ «Актуальні теми» ВКонтакте або список актуальних хештегів в Twitter. Так ви зможете швидко знайти хорошу ідею контенту для сайту або групи.

Знаходимо кращий контент в соціальних мережах і аналізуємо конкурентів

У вас з конкурентами схожа аудиторія, тому варто оцінити їх контент. Які посади набирають більше реакції, ніж аудиторія ділиться, і які теми викликають більше обговорень.

Для аналізу контенту конкурентів в соціальних мережах використовуйте Popsters . Знайдіть найпопулярніші публікації за потрібний вам період часу. Створюйте свій контент, грунтуючись на цих даних.

Створюйте свій контент, грунтуючись на цих даних

Зарубіжні джерела

На англомовних ресурсах опубліковано дуже багато корисної інформації. Тематичні портали, блоги, дослідження сповнені контенту.

Для пошуку кращого контенту використовуйте Гугл з налаштуванням регіону пошуку або мови ресурсів. Якщо ви не знаєте англійську мову на досить хорошому рівні, не нехтуйте використанням онлайн-перекладачів. Отриманого таким чином тексту точно вистачить для розуміння основної суті інформації. А на її підставі вже можна створювати власний контент.

Це один з кращих варіантів пошуку контенту. Ви можете робити переклади, адаптації або просто використовувати теми із зарубіжних джерел. В рунеті може і зовсім не бути матеріалу по темі, тому ви будете створювати дійсно свіжі для аудиторії тексти.

Зберіть добірку блогів і ресурсів по вашій темі і регулярно моніторьте публікації в них. Так ви зможете оперативно писати про тренди в вашій галузі, раніше ваших конкурентів.

Новинні ресурси

Працюючи з контентом, важливо бути в курсі того, що відбувається. Слідкуйте за популярними новинними ресурсами, навіть не відповідають тематиці вашого блогу. Зверніть увагу, що так ви можете знайти і корисну інформацію по вашій темі, і вони можуть виявитися корисніше вузькотематичного видань: великі новинні портали швидше інших ресурсів роблять переклади і пишуть про термінові події.

наукові джерела

Інформація з наукових джерел може бути складною для переробки, але точно якісної та цікавої. Щоб швидко знайти наукові публікації для контенту, скористайтеся пошуком Google Scholar. Він видає результати на підставі аналізу наукових публікацій.

При виборі джерела для контенту звертайте увагу на цитованість матеріалів і на те, чи є у них рецензії. Ці показники дозволять зрозуміти, якими статтями і авторам можна довіряти, а на які посилатися не варто.

Як знаходити кращий візуальний контент

Для пошуку ілюстрацій до ваших матеріалів, використовуйте безкоштовні фотостоки:

Для пошуку картинок добре підходить Pinterest. Спробуйте не просто вибрати картинку з видачі по вашому запиту, а подивитися схожі зображення, які соціальна мережа запропонує сама. Дуже часто кращі ілюстрації знаходяться там.

Дуже часто кращі ілюстрації знаходяться там

Як управляти зібраними матеріалами

Працювати з великою кількістю інформаційних потоків непросто. Щоб упорядкувати всі новини і статті, які корисні для вас, використовуйте спеціальні інструменти:

Evernote і Pocket зберігають посилання матеріали, є розширення для браузера і мобільний додаток.

https://iflow.com створить тематичні потоки, які легко відстежувати.

https://gimmebar.com/ допоможе швидко скопіювати і зберегти будь-який контент: нотатки, посилання і тримати в порядку зібрані матеріали.

Цікаві статті на близьку тему:

Як знаходити теми для контенту і як знаходити кращий контент в інтернеті - швидко і якісно?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача