Статьи

Як завести блог на Яндекс.Дзен і почати заробляти

 1. Як створити і розкрутити свій канал
 2. Поради щодо створення контенту
 3. Як заробляти на Яндекс.Дзен
 4. Переваги і недоліки заробітку на Яндекс.Дзен
 5. Цікаві факти
 6. висновок

Зміст статті:

В рунеті недавно з'явився новий сервіс, який називається Дзен. Про нього багато говорили і говорять зараз, особливо в колах, де поширений заробіток в інтернеті . Так що таке Яндекс Дзен простими словами?

Це блоговая платформа, на якій можна завести свій канал і почати публікувати статті та наративи. В Яндекс Дзен є оплата за перегляди. Тобто блогер починає публікувати статті, а якщо вони цікаві, то він отримує за це гроші.

У цій статті ви дізнаєтеся, як завести блог на Яндекс Дзен, як його розкрутити, який контент публікувати, скільки Яндекс Дзен платить за 1000 переглядів і так далі.

Як створити і розкрутити свій канал

Як створити і розкрутити свій канал

Перед створенням каналу належить зареєструватися або увійти в свій аккаунт на Яндексі. Коли з реєстрацією поштової скриньки буде покінчено, треба буде перейти в платформу для видавців. Вона знаходиться за посиланням https://zen.yandex.ru/media - на головній сторінці сервісу https://zen.yandex.ru це посилання знайти не можна. Потрібно клікнути на кнопку «Увійти», а потім клацнути кнопку «Яндекс». Так аккаунт причепиться до поштової скриньки.

Створення каналу завершено, але тепер рекомендується налаштувати його. Для цього необхідно бути на своїй сторінці і натиснути на іконку з буквою «Я». Зліва з'явиться меню, в якому можна змінити:

 • аватар;
 • назва;
 • опис;
 • посилання на соціальні мережі;
 • контактну інформацію.

Також в цьому меню можна вказати сайт, якщо він прив'язаний до аккаунту системи, і додати метрику. Для цього доведеться створити лічильник в метриці і потім вибрати його в налаштуваннях.

На цьому реєстрація закінчується і з'являється питання, як розкрутити канал в Яндекс Дзен. Плюс платформи в тому, що всі публікації відображаються в стрічці користувачів. І чим більше часу він читає стрічку, тим цікавіше для нього будуть публікації, тому що алгоритм відбирає статті, схожі на ті, що сподобалися користувачеві.

Поки розробники не афішують, як працює в Яндекс Дзен просування. Тому складно сказати напевно, як збільшити покази в Яндекс Дзен. Але можна додати в опис блогу тематичні слова, щоб алгоритм швидше знайшов аудиторію, яка буде цікавитися опублікованими контентом.

Також до всіх матеріалів можна прописувати теги. Теги в Яндекс Дзен з'явилися відносно недавно. Але вже можна помітити, що вони працюють.

Здебільшого в Яндекс Дзен розкрутка не потрібна. Тому що весь контент, навіть з молодих блогів, відображається в стрічці. І новачки можуть в перший же день отримати кілька десятків тисяч показів. Їм потрібно тільки зацікавити читача, щоб він переглянув статтю і захопити якісним або цікавим контентом, щоб він його дочитав.

Відкриття інтернет-магазину від А до Я: покрокова інструкція та практичні рекомендації

Деяких цікавить в Яндекс Дзен, чому немає показів в стрічці. Тут є два варіанти:

 1. Це робота алгоритмів, які поки погано працюють. Навіть на відомих каналах деякі публікації отримують багато переглядів, поки інші просідають.
 2. Просування каналу Яндекс Дзен було з порушенням правил. Якщо правила були порушені, адміністрація може прибрати канал з стрічки.

Причому правила дійсно суворі. Наприклад, не можна використовувати клікбейт (затягають заголовки і картинка, які не відповідають змісту статті), порнографію, насильство і так далі. З повним переліком можна ознайомитися на сторінці каналу. Там автоматично з'являються чернетки з правилами, умовами заробітку і так далі.

Поради щодо створення контенту

Тепер пора придумувати контент для Яндекс Дзен. Тут рекомендації такі ж, як і до будь-якого іншого контенту - він повинен бути цікавим і корисним. Для початку треба вибрати, про що писати в Яндекс Дзен.

У цьому дуже допомагають звіти самого майданчика. Так були опубліковані популярні теми в Яндекс Дзен:

 1. Суспільство.
 2. Хоббі та професії.
 3. Їжа.
 4. Подорожі.
 5. Зірки.
 6. Фінанси.
 7. Наука та освіта.
 8. Автомобілі.
 9. Історія.
 10. Література.
 11. Кіно і музика.
 12. Здоров'я.
 13. Діти.
 14. Інтернет технології.
 15. Спорт.
 16. Поради і покупки.
 17. Психологія.
 18. Тварини.
 19. Відносини.

Це ті теми для Яндекс Дзен, якими захоплюються люди. Велика частина ніш ще не зайнята, тому можна спробувати писати про щось з цього списку. І краще постаратися вибрати тематику з початку списку, тому що інші не особливо затребувані.

Тепер треба розібратися, як написати статтю в Яндекс Дзен. Для цього необхідно зайти на свій канал і натиснути іконку «+». У випадаючому списку клікнути на пункт «Стаття» або «Наратив». Далі буде показана докладна інструкція, як працювати з оформленням.

Коли питання, як писати статті в Яндекс Дзен вирішиться, з'являється інший. Де брати картинки для Яндекс Дзен. Їх можна робити самостійно або шукати на сайтах зі стічними фотографіями. А можна просто брати їх з пошукових систем.

Головне, щоб вони не були занадто великими, інакше вони будуть довго грузиться. Також зображення з високою роздільною здатністю погано відображаються в тілі статті для Яндекс Дзен, а щоб їх добре розгледіти, доведеться на неї натиснути. Але таке краще уникати, тому що користувачам лінь здійснювати додаткові дії.

Як заробляти на Яндекс.Дзен

Дзен

Багатьом здається дивним, що можна отримувати гроші за перегляди. Тому необхідно розібратися, за що платить Яндекс Дзен. Гроші платять за показ реклами в їх статтях. Приблизний заробіток - від 40 до 180 рублів за 1000 переглядів.

Але для того, щоб отримувати заробіток на Яндекс Дзен, потрібно набрати 7000 дочітиваній довше 40 секунд за останні 7 днів. Після цього з'являється можливість вибрати спосіб монетизації: простий (реклама додається в запису автоматично) або складніше (через РСЯ). Обидва способи досить гарні, але якщо бажання є тільки на створення контенту, то краще вибрати перший.

Як захиститися від піратського Майнінг криптовалюта? Яндекс розповість

Але це не все, що потрібно знати про те, скільки можна заробити на Яндекс Дзен. Тому що щоб почати отримувати з Яндекс Дзен доходи, потрібно вказати свої паспортні дані, ІПН і СНІЛС. Компанія буде відправляти 13% від суми в податкову і буде виплачувати страхові внески.

Отримати з Яндекс Дзен заробіток в інтернеті можна на гаманець цієї ж компанії або PayPal. Робити це можна 1 раз на добу.

Також можна рекламувати щось безпосередньо. Але цей спосіб підходить тільки успішним блогерам.

Переваги і недоліки заробітку на Яндекс.Дзен

У такого способу заробітку є свої переваги і недоліки, тому потрібно спочатку з ними ознайомитися, щоб вирішити, чи потрібно цим займатися.

Позитивні риси:

 • Не потрібно самостійно просувати контент. Система дає простір для самореалізації, а всі проблеми з просуванням бере на себе.
 • Багато вільних ніш. Ще не все тематики встигли окупувати, тому можна легко пробитися в який-небудь тематиці.
 • Наявність наративів. Можна створювати короткі матеріали, щоб залучити користувачів на свій канал чи на інший ресурс.
 • Страхові внески . Підключаючи монетизацію, користувач починає отримувати страхові внески, що є ще одним значним плюсом.
 • Є кілька способів монетизації. Блогер може вибирати, як йому заробляти.
 • На початку року можна отримати довідку 2-ПДФО. Доступно фізичним особам. Довідка дається за минулий рік.
Як боротися з Яндекс і Mail.Group на ринку онлайн агрегаторів?

Негативні риси:

 • Податки. Це мінус для тих, хто не хоче віддавати частину своїх грошей. Для законослухняних громадян це скоріше плюс, тому що не буде ніяких проблем з законом.
 • Є поріг в 7000 дочітиваній. Якщо гроші потрібні тут і зараз, то краще вибрати щось інше. Але для тих, хто шукає довгострокову перспективу, це відмінний спосіб заробітку.
 • Сервіс ще молодий. Поки принципи роботи алгоритмів залишаються невідомими. Також невідомо, як довго буде працювати сама майданчик - її можуть закрити, а можуть продовжити займатися його підтримкою.
 • Обмежений функціонал по оформленню. Можливості по оформленню статей досить мізерні, тому особливо не розгуляєшся.

Цікаві факти

Є кілька пізнавальних фактів про цю платформу, які корисно дізнатися.

 1. Дзен - одна зі шкіл буддизму. Його прихильники прагнуть домогтися прозріння в спогляданні власної природи.
 2. Більше 50% аудиторії сервісу старше 40 років, а всього сервісом користуються близько 50 мільйонів чоловік щодня.
 3. Сервіс в черговий раз довів, що найбільше інформації в інтернеті споживають саме з мобільних пристроїв. Зокрема - новини.
 4. Реклама в Яндекс.Дзен має велике охоплення цільової аудиторії !

висновок

Нехай це і молодий проект, який ще допрацьовується, він вже став досить популярним, щоб привернути до себе уваги. Його можна використовувати як для заробітку, так і для самореалізації - для цього даються можливості в оформленні статей і наративів. Ще планують додати відео, які можна буде переглядати прямо на головній сторінці. Але поки цього не сталося, є й інші аспекти, гідні вивчення.

Так що таке Яндекс Дзен простими словами?
Як захиститися від піратського Майнінг криптовалюта?
Group на ринку онлайн агрегаторів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача