Статьи

Як завантажити весь сайт на комп'ютер: програми, сервіси, скрипт

 1. Онлайн-сервіси
 2. Програма WinHTTrack WebSite Copier
 3. скрипт DollySites
 4. Offline Explorer
 5. Які є обмеження у копій

Зазвичай я зберігаю важливі веб-сторінки за допомогою функції «Файл -> Зберегти як» в будь-якому браузері, або гарячі клавіші «Ctrl + S» Зазвичай я зберігаю важливі веб-сторінки за допомогою функції «Файл -> Зберегти як» в будь-якому браузері, або гарячі клавіші «Ctrl + S». Але особливо цікаві сайти хочеться скачати до себе на диск повністю. При цьому відчуваю себе хом'яком, який тягне все до себе, але все одно треба 🙂

Ну що ж, скопіювати сайт цілком це вже давно не проблема, треба лише вибрати відповідний для себе спосіб. А їх три:

 • Відкривати кожну сторінку і зберігати на диск
 • Використовувати онлайн-сервіси
 • Користуватися спеціальними програмами

А тепер докладніше про останні два способи.

Онлайн-сервіси

Як нескладно здогадатися з назви - це спеціальні сайти, за допомогою яких можна скачати інші сайти з інтернету. Перевага даного підходу в тому, що не потрібно встановлювати додаткових програм, і, відповідно, не важливо яка операційна система встановлена. Начебто все класно - вставив ім'я сайту, натиснув скачати, і отримуєш готовий архів. Але на ділі все виявилося не настільки райдужним.

Недолік сервісів в тому, що їх мало, а ті що є, працюють так собі, або просять грошей. Особисто у мене жодного разу не виходило завантажити навіть утворять єдиний сайт. Сервіси показували процес завантаження і зависали. Але тим не менш, список додаю:

 • WebSiteDownloader - дозволяє, нібито, вивантажити сайт в архіві, англомовний
 • R-Tools - платний з тарифною сіткою. На момент написання працював погано, https не підтримується, скачав сайт відкрився криво. Проект розвивається, є демо на 25 сторінок.

Загалом у мене склалося враження, що ці послуги або глючат, або вантажать не зовсім те, що хотілося б, або годяться тільки для маленьких сайтик.

Програма WinHTTrack WebSite Copier

Все саме нормальне - платне, але є варіанти. Безкоштовне рішення - програма WinHTTrack WebSite Copier. Хоча це ненашенскій продукт, російську мову є, його потрібно вибрати після установки програми.

завантажити WinHTTrack

Ви можете подивитися відео або читати далі цю статтю:

Користуватися програмою досить легко, нам в цьому допоможе «майстер». Після запуску програми відображається дерево папок і файлів зліва, і запрошення майстра праворуч. Дерево потрібно тільки для того щоб відкрити раніше збережений проект. Натискаємо «Далі» щоб почати новий проект або відновити перервану закачування:

Натискаємо «Далі» щоб почати новий проект або відновити перервану закачування:

Вводимо будь-яку назву і шлях для збереження сайту. Шлях за замовчуванням «C: \ Мої Web Сайти» краще поміняти на «C: \ Downloads»:

Шлях за замовчуванням «C: \ Мої Web Сайти» краще поміняти на «C: \ Downloads»:

На третьому етапі необхідно ввести домен. Для прикладу, я буду завантажувати свій сайт it-like.ru. Тип проекту можна вибрати «Завантажити сайт (и)», якщо це новий проект, або «Продовжити перервану завантаження», якщо потрібно докачать сайт. Варіант «Оновити існуючу закачування» корисний для тих, хто вже має копію сайту, але хоче її оновити до останньої.

Варіант «Оновити існуючу закачування» корисний для тих, хто вже має копію сайту, але хоче її оновити до останньої

Тут же можна задати додаткові параметри, які можуть скоротити час завантаження. За замовчуванням можна нічого не міняти, програма і так відпрацює нормально. Але все ж рекомендую звернути увагу на деякі параметри:

 • Фільтри. Ви можете обмежити тип файлів для закачування. Наприклад, заборонити або дозволити завантаження відео або архівів (ZIP, RAR, CAB). За замовчуванням включені картинки png, jpg, gif, файли стилів css і скрипти js.
 • Обмеження. Задайте максимальну глибину сканування сайту. Глибина - це кількість переходів по посиланнях зі стартової сторінки. Наприклад, якщо стартовою є головна сторінка сайту, а глибина дорівнює 2, то програма завантажить перший рівень, тобто головну сторінку, і сторінки на які є посилання з головної, і все. Якщо задати глибину 3, то будуть Завантажено глибші сторінки. Оптимальним є 3-4 рівня.
 • Лінки. Поставте галочку «Отримати спочатку HTML файли!», Це дозволить спочатку викачати основний текстовий контент сайту, а потім вже зображень та інших файлів.

Йдемо далі. На четвертому кроці можна дозволити автоматично встановлювати інтернет-з'єднання і розривати його після закінчення закачування. Також можна виставити автоматичне виключення комп'ютера, після закінчення роботи (галочка «Shutdown PC when finished»).

Натискаємо "Готово" і йдемо за чашкою кави, поки WinHTTrack WebSite Copier працює за нас.

Готовий сайт можна відкрити двома способами.

 • з папки, в яку зберігали проект, клікнувши по файлу index.html. В цьому випадку відкриється сторінка зі списком усіх проектів. Потрібно вибрати цікавий.
 • з папки з ім'ям самого проекту, клікнувши по файлу index.html. У цьому випадку відразу відкриється сайт.

скрипт DollySites

Я особисто користуюся платним скриптом, але щоб його встановити потрібний хостинг і трохи досвіду. Але зате скрипт працює дуже добре, все скопійовані мною сайти відкривалися один-в-один як в оригіналі. цьому скрипту присвячена окрема стаття . Я його використовую для створення копій Лендінзі, але працює він з будь-якими, навіть самими великими сайтами.

Offline Explorer

Платна програма-комбайн, є демо. З явних відмінностей від WinHTTrack:

 • вбудований Web-browser і Web сервер для локального предпросмотра;
 • розпізнає і завантажує посилання з HTML файлів, Java- і VB- скриптів, класів Java, Macromedia Flash (SFW), CSS, XML / XSL / DTD, TOC, PDF, M3U, AAM, RealMedia (SMIL, RAM, RPM) і MS NetShow Channel (.NSC) файлів;
 • пошук по завантажених сайтів;
 • експорт в різні формати (в т.ч. для запису сайтів на CD);
 • видалення скриптів зі сторінок web.archive.org.

Завантажити Offline Explorer

Інтерфейс здасться більш заморочений, але нічого складного в ньому немає. Запускаємо майстер:

Запускаємо майстер:

Вибираємо один з 12 шаблонів:

Вибираємо один з 12 шаблонів:

Наприклад, шаблон «Download only one page with images and scripts» заточений для завантаження тільки однієї сторінки. Якщо не знаєте який вибрати, то нехай буде «Default Template». Далі вводимо потрібний сайт, будь-яку назву проекту і шлях до папки на диску:

Далі вводимо потрібний сайт, будь-яку назву проекту і шлях до папки на диску:

Натискаємо «Далі» і виходимо з майстра. Має розпочатися процес скачування, але якщо нічого не відбувається, тоді ткніте кнопку «Продовжити»

Має розпочатися процес скачування, але якщо нічого не відбувається, тоді ткніте кнопку «Продовжити»

По закінченню завантаження прийде повідомлення на робочий стіл.

З платних, ще можете спробувати колись легендарну програму Teleport Pro (англійською), але по-моєму за неї просять набагато більше, ніж вона коштує, та й застаріла вже.

Які є обмеження у копій

Хочу внести ясність, що скопійований проект, навіть якщо він точь-в-точь буде виглядати як оригінал, це не означає що будуть працювати всі функції. Чи не буде працювати функціонал, який виконується на сервері, тобто різні калькулятори, опитування, підбір за параметрами - працювати не будуть 99%. Якщо функціонал реалізований за допомогою Javascript, то буде працювати.

Але .php скрипти завантажити з сервера НЕМОЖЛИВО, взагалі НІЯК. Також не працюватимуть форми зворотного зв'язку і подачі заявок без ручних доробок, до речі DollySites робить це. Врахуйте, що деякі сайти мають захист від скачування, і в такому випадку ви отримаєте порожню сторінку або повідомлення про помилку.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.