Статьи

Як заробляти на блозі про подорожі. Список партнерських програм

 1. Туристичні партнерські програми
 2. Стандартні способи заробітку на блозі
 3. Інтернет магазин
 4. Заробіток на наданні послуг
 5. Пряма співпраця в якості аффіліатов
 6. Висновки
 7. 10 порад блогерам-початківцям
 8. Секрети заробітку на блозі

Сьогодні у нас нестандартна стаття, так як в ній мова піде не про наших чудових подорожах, а про можливості заробітку на блозі. Ця тема завжди актуальна для тих, хто веде свій блог або тільки збирається завести. Нашому сайту майже 6 років, за цей час я випробував десятки варіантів монетизації тревел блогу і зміг виділити, на мій погляд, найкращі з них.

Нашому сайту майже 6 років, за цей час я випробував десятки варіантів монетизації тревел блогу і зміг виділити, на мій погляд, найкращі з них

Заробляти на блозі про подорожі можна різними способами. Частина з них підходить для більшості сайтів інших тематик, а деякі варіанти працюють тільки на туристичних блогах. Далі перераховую основні можливості заробітку на блозі про туризм:

 • Туристичні партнерські програми
 • контекстна реклама
 • Рекламні пости
 • Банери, строчка Nolix, продаж посилань
 • власні послуги
 • Інтернет-магазини супутніх товарів
 • Пряма співпраця в якості аффіліатов

Для нашого сайту кращі способи заробітку на тревел трафіку на сьогоднішній день - туристичні партнерки, контекстна реклама і рекламні пости. Інші варіанти або ще не розвивали або вони просто не пішли на цьому блозі. Далі я докладніше розповім про кожному способі зарабока і про наш досвід роботи з ними.

Туристичні партнерські програми

1

Авіаквитки
Мабуть, найпопулярніший тип заробітку на тревел-блогах - партнерська програма по авіаквитках.

Дійсно, раз блог про подорожі, то чому б не розмістити на ньому віджет з пошуку авіаквитків? І читачам зручно і вам добре. Комісія за бронювання нараховується не за рахунок покупця, а за рахунок агентства з продажу квитків. До того ж, можна самому купувати квитки за своєю партнерської посиланням. Ми завжди так робимо. Ось кілька партнерських програм по авіаквитках:

 • Авіасейлс - найпопулярніша партнерка, використовується на 90% тревел-блогів. Висновок від 500 руб на Яндекс.Деньги або Webmoney. Cookies 30 днів.
 • Скайсканнер - менш популярна партнерська програма через складну схеми заробітку і жахливої ​​адмінки. Заробіток нижче, ніж в інших системах через те, що комісія за переходи, а не за броні. Висновок від 1500 руб на Яндекс.Деньги, Webmoney або карту Payoneer. Кукис на 30 днів. Перед тим, як вивести гроші, вас можуть забанити, сказавши, що ви собі накручували кліки. Так що партнерську програму Скайсканер не рекомендую.
 • Kupibilet - хороша комісія - 2% від вартості авіаквитків. Висновок 2 рази в тиждень від 100 руб на Webmoney.
 • Бурук - відносно новий пошуковик авіаквитків. Висновок від 100 руб на Яндекс.Деньги або Webmoney. Приємний доброзичливий інтерфейс. Кукіси тримаються 30 днів.

Ми працюємо з партнерською програмою Авіасейлс (Travelpayouts), так як самі користуємося цим сайтом і умови виведення грошей нормальні. До того ж, реклама в ЗМІ сприяє впізнаваності бренду серед відвідувачів.

Заробіток на Авіасейлс
Заробіток на Авіасейлс

З недоліків таких партнерок - комісії мінімальні. Часом просто смішно, що хтось купує по вашому посиланню квитки за 50 тис рублів, а нараховується за це всього 300 руб З недоліків таких партнерок - комісії мінімальні Багато блогерів спеціально виставляють скріни з десятитисячним заробітками, щоб побільше людей реєструвалося в партнерській програмі по їх ссилочку. А насправді заробітки будуть дуже скромні, особливо перший час. Щоб нормально заробляти на авіаквитках, потрібен цільовий трафік. Причому, трафік по дорогим напрямки, інакше може бути таке, як на наступному скріншоті:

Скільки можна заробити з продажу 17 авіаквитків
Скільки можна заробити з продажу 17 авіаквитків. А вам слабо?

2

Готелі
Не менш важливий в подорожах момент - бронювання готелів.

Заробити на партнерках з бронювання готелів можна дуже добре. Але, не на всіх блогах таке спрацює. Щоб бронювали, потрібні статті з добірками готелів. Винагорода за бронювання виплачується після того, як постоялець з'їжджає. Кілька партнерських програм по готелям:

 • Hotellok (Travelpayouts) - партнерка від Авіасейлс. Головна перевага - все заробітки від готелів і авіаквитків накопичуються на одному загальному рахунку. Демократична сума виводу - від 500 руб (а не від 100 євро, як на букінг). Cookies 30 днів.
 • Booking.com - партнерська програма Букинг. Можна заробити пристойну суму, якщо у вас хороший трафік по готелях. Засмучує тільки, що куки зберігаються всього 1 день, тобто, якщо відвідувач перейшов на Букинг і не забронював відразу, то ви нічого не заробляєте. А ще дуже багато скасованих бронею. Партнери Booking.com як відбувається виведення грошей - виплата автоматично, як накопичиться мінімальна сума 100 євро. Виплата в третю п'ятницю місяця, але іноді на Пейпел можуть і трохи пізніше виплату зробити. Вивести гроші в партнерській програмі Booking можна на банківський рахунок або на гаманець Paypal. Якщо блог молодий, то замовлень буде мало і щоб не чекати дуже довго, коли накопичиться 100 євро, можна підключитися до букінг через Admitad

  Якщо блог молодий, то замовлень буде мало і щоб не чекати дуже довго, коли накопичиться 100 євро, можна підключитися до букінг через Admitad

 • Booking в Admitad - раніше платили 10 євро за кожну бронь, але з літа 2016 перейшли на таку ж систему комісії, як і головна партнерка букінг - 4% від вартості бронювання. Партнери Букинг кому в Адмітад підійде вам, якщо ви не хочете чекати півроку, коли накопичиться 100 євро, так як у вас ще поки не дуже багато бронювань. Виплати від 10 євро на Вебмані.
 • Виплати від 10 євро на Вебмані

 • RoomGuru (hotelscombined) - партнерська програма Румгуру платить не за бронювання, а за переходи на сайти зі свого пошукача. Мінімальна сума виводу 100 $, виводити можна раз на місяць на Paypal. Про Румгуру в мережі багато поганих відгуків, тому що вони можуть забанити вас в будь-який момент без виплати винагороди і без пояснення причин. Офіційна причина таких банів - типу, трафік генерував мало бронювань. Цю партнерку поки не тестами. Може бути, в високий сезон спробуємо.
 • Agoda - популярний сайт бронювання готелів. Особисто мені зараз зручніше працювати з Агод не безпосередньо, а через мережу партнерських програм Admitad

Для нас оптимальною по готелям є партнерка букінг.

3

Партнерська програма AirBnb [ЗАРАЗ НЕ ПРАЦЮЄ]
Оренда житла за кордоном: кімнати, квартири, будинки, вілли.

Як такий, партнерської програми AirBnb, щоб працювати з ними безпосередньо немає. До недавнього часу єдиною можливістю працювати з Аірбнб було розміщення банера з купоном на 25 $. Якщо по вашому посиланню хтось зареєструвався, а потім забронював собі житло на якусь певну суму, то вам і йому нараховуються 25 баксів. Але гроші з Ейр бі анд бі ніяк не можна вивести, їх можна витратити тільки на бронювання житла на самому ж AirBnb. Напевно, комусь зручно, але ми, наприклад, жодного разу не бронювали через цей сайт.

З лютого 2015 року Airbnb додали в партнерську програму Travelpayouts. Щоб взяти участь в партнерці, реєструєтеся в системі Travelpayouts, далі натискаєте Кампанії -> Все -> AirBnb. Всі умови по виплатах, як і в Авіасейлс. Гроші накопичуються на загальному рахунку, що дуже зручно. Партнерська програма AirBnb показує відмінні результати на нашому блозі. Періодично проходять серії бронювань, комісії складають від 300-500 до 3000-5000 руб і вище за 1 бронювання!

З весни 2016 року партнерка Airbnb відключена З весни 2016 року партнерка Airbnb відключена  C Airbnb поки залишається тільки збирати «бонуси на подорожі»
C Airbnb поки залишається тільки збирати «бонуси на подорожі». Для цього треба зареєструватися на сайті і в особистому кабінеті знайти такий розділ і звідти скопіювати посилання-запрошення. Ось наша посилання - www.airbnb.ru/c/5ef305

Скільки можна заробляти на партнерці AirBnb з блогу

Скільки можна заробляти на партнерці AirBnb з блогу

4

Туристичні страховки
Ще один непоганий інструмент, що дозволяє заробити на travel-блозі.

 • Cherehapa - зараз використовуємо партнерку Черехапа. Для роботи з ними треба підписати договір і вислати копію звичайною поштою. Заробіток 10% від вартості страховки. Виводити грошики можна раз на місяць на банківську карту після 15 числа. Щоб замовити висновок, треба написати на е-маил [email protected], що хочете виплату. Обмежень на суму немає. Також з партнеркою Черехапа можна працювати через особистий кабінет в Travelpayouts.
 • Також з партнеркою Черехапа можна працювати через особистий кабінет в Travelpayouts

 • Travelpayouts - через цю партнерську програму можна також працювати зі страховками. На сьогоднішній день доступні компанії Черехапа і Інтуй Тревел. Якщо блог молодий і стабільних покупок немає, то зручніше користуватися Travelpayouts, а якщо у вас серйозний трафік, то вигідніше працювати безпосередньо. переваги:
  1) всі гроші накопичуються на єдиному рахунку, там же, де і авіаквитки з готелями.
  3) мінімальна сума для виводу: 500 руб.
  2) не потрібно підписувати паперовий договір і пересилати акти.
 • Tripinsurance - партнерська програма за медичними страховками для подорожей від компанії «Альянс». Заробіток 25% від вартості страховки! Договір не потрібен. Виплати на Вебмані, Яндекс гроші, банківську карту або р / с юр особи.
 • Ліберті Страхування. Для себе спочатку ми вибрали партнерку Ліберті, так як про цю страхової компанії багато позитивних відгуків від туристів. Заробити можна 15% від страховки. Висновок раз на місяць будь-якої суми на карту Юникредит банку. Якщо карти цього банку немає, вони самі зроблять. Головний недолік - кожен місяць потрібно відсилати звичайною поштою акти, інакше винагорода не нараховується. Якщо живете в Росії, це не проблема, але для мандрівників це велика незручність. Трохи пізніше ми з Сергієм домовилися, що будемо відсилати скан-копії актів по електронній пошті. Щоб зареєструватися, надішліть запит на пошту: [email protected] . Вам надішлють договір і анкету, які треба роздрукувати і відправити звичайною поштою, а скан паспорта електронкою.
 • Порівняй ру - нова партнерська програма по страховці для блогів про подорожі. Заробіток 20% від вартості страховки. Зареєструватися можна також в Тревелпейаутс.

Зареєструватися можна також в Тревелпейаутс

5

Трансфери і таксі
Список партнерських програм з трансферів.

 • Ківі таксі - партнерська програма таксі і трансфери з мінімальною сумою виведення 3000 руб на електронні гаманці. Договір підписувати не потрібно. Для розміщення на сайті є пристойні адаптивні віджети, банери або посилання. Партнери таксі для блогу може заробляти пристойні суми, тільки якщо у вас цільовий трафік. Тобто, робіть статті з ключовими словами таксі, трансфери і тп, а не просто «як дістатися».

  Тобто, робіть статті з ключовими словами таксі, трансфери і тп, а не просто «як дістатися»

 • Travelpayouts - реєструєтеся в партнерці Тревелпейаутс, потім натискаєте Компанії -> Все. Знаходьте Kiwi taxi або Intui travel. Це партнерки по трансферах. Всі переваги роботи з цієї програми ті ж. Якщо у вас хороший трафік з трансферів, то можна спробувати працювати з цими компаніями безпосередньо.
 • Intui Travel - ще одна партнерка по трансферах. У порівнянні з попередньою, менш зручний інтерфейс, більш складні посилання і довше працює пошук. Виплати від 1500 руб на електронні гаманці. Договір підписувати не потрібно.

6

Оренда авто
На нашому блозі поки активно не розвиваємо цей напрямок.

 • Travelpayouts - зареєструвавшись в цій партнерській програмі, в меню дивіться Компанії -> Все. Далі знаходите Economybookings.com, Rentalcars.com або MyRentacar.me - це рекламні кампанії по оренді авто за кордоном. Вибираєте найбільш зручну для себе і працюєте.

7

ЖД квитки
Партнерська програма з продажу залізничних квитків

 • Tutu.ru (Admitad) - реєструєтеся в цій партнерці. Потім натискаєте в меню Програми, зліва в пошук вбиваєте tutu, заходите і натискаєте Підключитися. Винагорода за покупку ж / д квитка - 117 руб. Якщо у вас блог про подорожі по Росії і країнам СНД, то чому б не збільшити прибуток з сайту за допомогою даного інструменту, пропонуючи читачам купувати залізничні квитки. Сайт Туту ру впізнаваний, довіру відвідувачів до нього є.

8

Автобуси, літаки та поїзди
Партнери по Азіатському регіону

 • 12go Asia - зручний сервіс з пошуку квитків. З інструментів - посилання і віджети. Виплати на Пейпел проводять у міру накопичення суми 300 тайських бат. Курс бата 1THB = 2 руб. З одного автобусного квитка заробіток в середньому 20-50 бат. Партнери 12 го Азія є в Travelpayouts, також можна працювати безпосередньо, умови, на кшталт, однакові.

  Партнери 12 го Азія є в Travelpayouts, також можна працювати безпосередньо, умови, на кшталт, однакові

9

інфопродукти
Курси і тренінги по самостійним подорожам

 • Як переїхати і влаштуватися в Таїланді - [ЗАРАЗ НЕ ПРАЦЮЄ]. Це був платний курс для тих, хто збирається в Таїланд на ПМЖ або на зимівлю. Продажі будуть залежати від вашого красномовства, необхідно переконати відвідувача купити курс. Прибутковість 30-50%. Виплати раз на місяць на PayPal, Webmoney або Yandex-гроші. Також цей курс доступний в Travelpayouts в розділі кампанії.
 • Я Живу в Таїланді - платний відеокурс від авторів блогу Travel-mylife. Курс цікавий тим, хто плануєте поїхати на зимівлю в Таїланд або переїхати на ПМЖ. Ви заробляєте 50% з продажу цього курсу! На сьогоднішній день це 965 руб !!

Стандартні способи заробітку на блозі

Монетизувати блог про подорожі можна і звичайними способами заробітку на блогах. Чому б і ні, туристичний блог нічим не гірше якогось seo-блогу. Чим вище і якісніше відвідуваність, тим більше дохід.

10

контекстна реклама
Не рекомендується ставити на молоді блоги до 6-8 місяців, а краще до року.

 • Google Adsense - найпопулярніша і прибуткова контекстна реклама. Вимог до сайту немає, крім забороненого контенту. Незручна система виплат від 100 $, потрібна ідентифікація через систему грошових переказів Рапіда. Можуть забанити назавжди без пояснення причин.
 • Яндекс Директ - друга за популярністю система. Заробіток приблизно в 2 рази нижче, ніж в Адсенс. Висновок від 3000 руб на Яндекс.Деньги. Вимоги до сайту: не менше 500 відвідувачів на добу. Як правило, приймають не з першого разу, наступного разу відправити заявку можна тільки через місяць. Нас прийняли з третього.
 • Бігун - раніше була хороша система, зараз зіпсувалася. Рекламу показують нерелевантні і нетаргетірованную. Тобто на блозі про подорожі можуть рекламуватися якісь автозапчастини. Вимоги до сайту: від 100 відвідувачів, але зате можна використовувати на безкоштовному хостингу від 500 відвідувачів. Відгуки в інтернеті тільки погані, виплати затримують місяцями. Мінімальна сума 1500 руб на Яндекс Гроші. У нас стояла місяці 3-4, так і не накопичилися гроші. Загалом, жерсть, не раджу.
 • Magna [ЗАРАЗ НЕ ПРАЦЮЄ] - альтернатива більш відомим системам. Виплати від 10 руб. Мінімальна відвідуваність блогу: 1000 чіл. Оголошення виглядають як в Яндекс Директ. Я якось ставив їх оголошення на кілька днів, накликали 100 руб. Потім вирішив протести виведення коштів, гроші перерахували на Вебмані, але з затримкою в півтора місяці.
 • Advertur - Щось середнє між банерами і контекстною рекламою. Оплата за покази і за кліки. З 1000 показів приблизно 5 руб. Ціна кліка 3-10 руб. Висновок на електронні гаманці.

11

тизери
Інструмент заробітку на сайтах на показі реклами

 • TeaserNet - одна з найвідоміших тізерок. Кажуть, саме в Тізернет найбільші заробітки з усіх тизерних мереж. Заробіток буде залежати від відвідуваності і розташування банерів. На скріншоті нижче приблизний розрахунок заробітку від 1000 відвідувачів.

  На скріншоті нижче приблизний розрахунок заробітку від 1000 відвідувачів

12

банери
Ви можете продавати банери на блозі самостійно або автоматизовано

 • Advertur - оплата за покази, чим вище відвідуваність, тим більше прибуток. Пасивна реклама, можна поставити код банера в те місце, де не клацають на контекст. Недоліком системи є те, що банер може довго завантажуватися (3-4 сек), доведеться налаштувати асинхронну завантаження. Виплати раз на місяць будь-якої суми на Вебмані, Яндекс, Ківі і Пейпел. Скільки можна заробити? З відвідуваністю 1000 чоловік на добу 300-400 грн на місяць. З посещалкой 2 тис - 700-800 грн на місяць. З посещалкой 3 тис уникав - понад 1500 грн на місяць.

  З посещалкой 3 тис уникав - понад 1500 грн на місяць

 • Rotaban - найвідоміший сервіс продажу банерів. Реєструєтеся, додаєте свій сайт, встановлюєте ціни, розміщуєте коди на сайті. Щоб визначитися з ціною, подивіться, скільки коштують банери на схожих сайтах. Мінімальна сума виводу 100 руб на Вебмані.

13

посилання
Продаж посилань також практикується на блогах туристичної тематики

Ми спочатку вирішили, що продавати посилання і постові з цього блогу не будемо. Однак, більшість блогерів на цьому теж заробляють якусь копійчину. Продавати поодинокі посилання можна самому при особистому листуванні, а щоб поставити продажу на потік, потрібно зареєструватися на наступних сервісах:

 • гогетлінкс
 • ротапост
 • Sape

Щоб заробляти на продажі посилань, необхідний ТИЦ 10 або вище

14

Рекламні статті
Хороший вид заробітку на блозі - розміщення платних постів від рекламодавців

До вас звертається рекламодавець з пропозицією розмістити за гроші якусь статтю з посиланням на свій сайт. Ви або погоджуєтеся чи ні. Зазвичай рекламодавці рідко потрапляють до вас на блог, тому треба або самому шукати їх і пропонувати розміститися або зареєструватися на сервісі Блогун.

 • Blogun - реєструєтеся, призначаєте ціни і чекаєте замовлень. Вимоги до сайту: ТИЦ 10 і вище. Виводимо денюжку на Вебмані з комісією 15%.

15

рекламна рядок
Я якось розміщував на тиждень рядок нолікс, у нас не пішла. Думаю, все залежить від блогу і відвідувачів.

 • Nolix - після реєстрації копіюєте код і розміщуєте через шаблони на блозі. Можуть виникнути складнощі при адаптації до свого шаблоном. Потім встановлюєте ціну, наприклад 1 $ за 1000 показів. Оплата нараховується за покупку оголошень ваших користувачів. Висновок від 20 $ на Вебмані.

16

партнерка хостингу
У себе не використовуємо, але багато блогери ставлять реферальную посилання хостингу в підвалі сайту і щось з неї заробляють

 • Макхост - Заробляті можна до 40% від платежів тих, хто зареєструється по Вашому ПОСИЛАННЯ. Гроші можна Виводити на Вебмані від 1500 руб або на оплату послуг.
 • Timeweb - 40% від платежів рефералів, можна Виводити на Вебмані, нужно укладаті договір в паперовий виде.
 • Beget - 40% від платежів рефералів, але щоб брати участь в партнерській програмі, потрібно самому купувати у них хостинг. Вивести кошти можна або на розрахунковий рахунок або використовувати на оплату свого хостингу.

Інтернет магазин

Заробляти на блозі про подорожі можна за допомогою інтернет-магазинів супутніх товарів. Все залежить від вашого блогу. Наприклад, на блогах про гірських походах відмінно піде туристичне спорядження, рюкзаки, намети. На блозі про життє в Таїланді можна пропонувати товари магазину тайської косметики. Також можна спробувати рекламувати всякі гаджети, необхідні в подорожах. Приклади таких магазинів:

 • Admitad - в цій партнерці зібрані десятки різних інтернет-магазинів. Просто вибираєте найбільш підходящий вашій тематиці і рекламуєте.

Заробіток на наданні послуг

Багато блогерів-мандрівники заробляють за допомогою свого блогу, надаючи різні послуги читачам. Наприклад, складають маршрути, допомагають купити авіаквитки або знайти житло. Можна проводити платні скайп-консультації, де в режимі живої бесіди ви відповідаєте на всі питання. Звичайно, можна і самому знайти будь-яку інформацію в інтернеті, але комусь простіше замовити платну консультацію у знаючих людей, щоб не витрачати свій час. Також, якщо ви живете довгий час в якійсь одній країні, то чому б не проводити екскурсії для читачів? Наприклад, наші друзі в Паттайя так і роблять, їм добре і читачі задоволені.

 • Переваги: ​​такий вид заробітку краще, ніж робота в офісі
 • Недоліки: забирає багато часу, для проведення скайп-консультацій потрібен нормальний інтернет, можуть не оплатити консультацію (вимагайте 100% передоплату)

Пряма співпраця в якості аффіліатов

Ще один вигідний спосіб монетизації блогу туристичної спрямованості. Суть в тому, що ви домовляєтеся в листуванні або документально з якоюсь компанією або приватними особами, які надають послуги туристам. Ви на своєму блозі рекламуєте їх послуги або пишіть, що, наприклад, ви можете оформити візу самостійно, а щоб уникнути нервування, можемо порадити вам звернутися в одну компанію, де вас «за ручку» всюди проведуть і все буде чудово. Таким чином, ви отримуєте контакти зацікавленої людини і передаєте в ту фірму, з якою домовилися співпрацювати. Якщо ця людина скористається їхніми послугами, фірма перерахує вам відсоток.

 • Переваги: ​​пасивний дохід з блогу, мінімум зусиль.
 • Недоліки та ризики: фірма може не заплатити, збрехавши, що клієнт не зацікавився. Фірма може кинути ту людину, що негативно позначиться на вас, адже ви порадили звернутися в компанію, де його розвели.

Висновки

Мабуть, на цьому буду закінчувати. Як бачите, заробити на блозі про подорожі можна не гірше, ніж на сайті будь-який інший тематики. Особливо, якщо підійти до питання монетизації блогу з розумом і на повному серйозі. Вважається, що якщо хочеш заробляти на блозі, ставитися до нього потрібно, як до бізнесу. Головне тут, навчитися поєднувати приємне з корисним - писати статті для душі і заробляти. У блогерів рідко таке виходить, зазвичай або одне або інше. Мало хто може писати статті довідкового характеру з ключовими словами, так і читачам таке не цікаво. Ну щось потрібно придумувати, інакше заробітків з блогу не бачити.

10 порад блогерам-початківцям

Як правило, більшість туристичних блогів заробляють мало або зовсім нічого, тому що пишуть не оптимізовані статті і мають купу технічних помилок на сайті. В результаті чого, статей багато, а відвідуваність 100-200 чоловік, і прибутку вистачає лише на хостинг. Ось 10 простих порад, як виправляти ситуацію:

 1. Оптимізуйте всі старі і нові пости за допомогою ключових слів. Дуже прикро, що в топах пошукових систем висять не наші докладні огляди з авторськими фото, а оптимізовані статті туристичних порталів, які писалися копирайтерами, жодного разу не бували в країні. Для підбору ключових слів використовуйте wordstat.yandex.ru
 2. Чи не морочитися збільшенням ТИЦ і PR. Якщо не збираєтеся продавати посилання з блогу, то взагалі забудьте про ТИЦ, від нього толку немає ніякого, сам виросте з часом.
 3. Не замовляйте ніяких прогонів по каталогам і самі не реєструйте свій сайт в каталогах для отримання посилання. За це під фільтри свій блог заженете. Можна зареєструватися тільки в декількох основних каталогах: яндекс, ДМОЗ, мейл, Рамблер.
 4. Виправте всі технічні помилки: в першу чергу позбудьтеся від дублів replytocom. Коли я вичистив ці дублі, за місяць відвідуваність збільшилася в 3 рази!
 5. Прискорте блог плагіном Hyper Cache. Тільки почітатйте, як правильно його налаштувати.
 6. Зменшуйте фотографії перед завантаженням до статті. Зробіть розмір фото по ширині контенту, а не 2048 × 1536. До того ж, в Фотошопі натискайте не "Зберегти як», а «Зберегти для Web і пристроїв». Виставте там стиск 55-60. Все це зменшить розмір фото і прискорить роботу блогу.
 7. Не ставте контекстну рекламу на молодий блог і не продавайте посилання. Хоча б до 6-8 місяців.
 8. Якщо використовуєте плагін WP-NoExternalLinks - скоріше видаляйте, поки не отримали бан за масовий редирект.
 9. Заведіть і ідентифікуйте електронні гаманці Яндекс Гроші і Webmoney. Я ідентифікував Яндекс через Евросеть, а в Вебмані отримав формальний атестат через грошові перекази Юністрім.
 10. Подбайте про своїх читачів, збільшуйте передплатну базу, стимулюйте коментування. Все це покращує поведінкові фактори, які зараз стають важливіше seo-оптимізації.

Секрети заробітку на блозі

Раджу також пройти платний відео-курс Кібер-Блоггер, якщо ви хочете навчитися добре заробляти на блозі. В курсі все по поличках розписано. Курс коштує грошей, але ця інвестиція окупиться за рахунок блогу в перші ж місяці.

Увага! Тільки до нового року ви можете купити даний курс зі знижкою 50%! Просто введіть промо-код NEW-YEAR

Купити курс зі знижкою

Якщо ви хочете брати участь в партнерській програмі цього відео курсу, то зареєструватися можна тут, але врахуйте, що на туристичних блогах швидше за все від неї не буде ефекту. Краще використовуйте на тематичних сайтах.

Статтю буду періодично доповнювати і оновлювати, як з'явиться щось нове. Буду вдячний, якщо поділитеся в коментарях своїм досвідом заробітку на блозі про подорожі, що у вас добре працює, що не дуже. Може, про щось я не згадав?

До речі, не написав про партнерки по екскурсіях, але ми їх не використовуємо, тому що не дуже зрозуміло, хто взагалі купує це, коли на місці завжди можна взяти будь-які екскурсії і коштувати вони будуть дешевше.

Також не писав про партнерки по покупці путівок, тому що я сумніваюся, що в нинішній ситуації хтось стане купувати путівку через інтернет в маловідомій компанії.

Дійсно, раз блог про подорожі, то чому б не розмістити на ньому віджет з пошуку авіаквитків?
А вам слабо?
Скільки можна заробити?
Також, якщо ви живете довгий час в якійсь одній країні, то чому б не проводити екскурсії для читачів?
Може, про щось я не згадав?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача