Статьи

Як заробити на своєму блозі без вкладень новачкові з нуля: основні способи монетизації сайту

  1. Як заробити на своєму блозі без вкладень новачкові з нуля: способи
  2. Реклама
  3. продаж посилань
  4. Партнерські програми
  5. висновок

Для мого блогу вже більше року

Для мого блогу вже більше року. Навіть не віриться, що час так швидко пролетів. Не завжди вистачає часу шукати нову інформацію і ділитися своїм досвідом з моїми улюбленими читачами. Каюсь. Хоча розумію, що могла б давно розкрутити цей сайт і заробляти на ньому чималі гроші. Але, дійсно, навіщо мені це, коли можна працювати на замовників (сарказм і самокритика).

Як заробити на своєму блозі без вкладень новачкові з нуля: способи

Способів монетизації сайтів дуже багато, не всі вони перевірені особистої мною, але не сказати про них я не можу. Я не буду сильно заглиблюватися в цифри та інше. Просто дам корисну інформацію, а за деталями можете звернутися до мене, залишивши коментар.

Реклама

Вона може бути контекстної, тизерної, банерної та ще всякою іншою Вона може бути контекстної, тизерної, банерної та ще всякою іншою. Зараз все так стрімко розвивається в Мережі, що я не встигаю стежити за новими тенденціями. На рекламі можна непогано заробляти. Щоб розмістити контекстну, потрібно зареєструватися в Яндекс.Директ і / або Google AdSense . З правилами сервісів ви зможете ознайомитися самостійно, пройшовши по посиланнях.

Скільки можна заробити на сайті за допомогою контекстної реклами? Складно дати однозначну відповідь на це питання. Просто це залежить від відвідуваності. Та й то не кожен же користувач буде кликати по посиланнях. На цьому сайті немає реклами, але на інших моїх є. При відвідуваності 500 осіб на добу в місяць можна отримувати 3-5 тисяч рублів. Це з AdSense. Яндексом не користуюся, так як там багато проблем з оформленням, а мені це невигідно, але знаю, що умови там привабливі і заробіток вище.

З тізерній все ще краще. У далекому 2011 році я створила жіночий сайт. Відвідуваність ніяк не хотіла рости. Я вирішила, що хоча б з невеликого трафіку треба хоч щось отримати, і розмістила тізерку «Ледікеш». При відвідуваності 60 осіб на добу я заробила 80 рублів за день. І тут Яндекс відправив мій сайт під фільтр на спокій. Чому, з чого, як - відповіді на ці питання я так, природно, і не отримала.

Ось популярні тизерну мережі:

  • TeaserNet. Заснований в 2008 році. Зарекомендував себе з кращого боку. Про цю тізерке я читала позитивні відгуки. Є, звичайно, і негативні, але куди вже без них? Платить від 10 копійок за клік.
  • MediaVenus. Дуже хвалять цю мережу. Платять добре - від 50 копійок за клік.
  • LadyCash. Тізерка для сайтів жіночої тематики. Заснована в 2010 році. Платить від 40 копійок за клік.
  • Ttarget. Працює з 2002 року! Заробити на ній можна непогано: платить мінімум рубль за клік.

Банерна реклама розміщується на певний час. Це як з вивісками в реалі. Є місце, за нього рекламодавець і платить. Коштувати це може як 200 рублів, так і 200 000 рублів. Тут все залежить від популярності ресурсу.

Взагалі, якщо ваш трафік складає хоча 500 чоловік, на рекламі можна спокійно мати пасивних 10 000 рублів на місяць.

продаж посилань

Правда, цим способом не користуються ті, хто створює контент для людей Правда, цим способом не користуються ті, хто створює контент для людей. Вже давно я не бачила на якісних сайтах куплені посилання. Але якщо ви все ж таки зважитеся використовувати цей спосіб монетизації, зможете отримувати непогані гроші, якщо, звичайно, ваш ресурс не забанити Яндекс. Він дуже не любить, коли посилальна маса нарощується штучним шляхом.

Вартість одного посилання залежить від ТиЦ вашого сайту. Чим він вищий, тим більше заробіток. А щоб наростити його, потрібно, щоб на ваш сайт посилалися якісні майданчики. А це, знову ж таки, вкладення. Краще спрямувати всі сили, час і гроші на поліпшення поведінкових факторів, а саме наповнювати ресурс якісним, корисним і цікавим контентом, грамотно оптимізованим (ні в якому разі не спамити і не вставляти криві ключі).

Продавати і купувати вічні посилання можна на Gogetlinks. Є ще Miralinks. Чи не чув про цю біржі тільки ледачий. Якщо ви таким і є, поясню: на Міралінкс рекламодавці надають вебмастерам статті з посиланнями на свій сайт. Те ж, що і у випадку з Гоугетлінкс, тільки власнику майданчика ще й текст в руки безкоштовно потрапляє.

Партнерські програми

Тут все простіше Тут все простіше. Розміщуєте посилання на партнерські продукти, отримуєте відсоток з кожного продажу. Уявімо, що у мене є авторський курс про те, як працювати копірайтером. Щоб його купували, недостатньо лише розміщувати рекламу. Потрібно підключити партнерську програму. Той, хто знайде покупця, отримає від мене, наприклад, 10 відсотків від вартості курсу.

Або візьму в приклад біржі копірайтингу. Там за кожного реферала дається 5% від його майбутнього заробітку. Точніше, з нього-то нічого не віднімають. Гроші беруться з комісії системи. Ось Etxt бере 5% з виконавця і 5% з замовника від суми замовлення. Якщо останній коштує 200 рублів, з кожного - по 10 рублів в кишеню біржі. Ось з цих грошей 25% (тобто 2.5 рубля) біржа і віддає як вознаграженіе.

Партнерські мережі я не буду перераховувати, тому що не користуюся ними. Співпрацюю тільки з біржами контенту. Мені якось не хочеться рекомендувати продукти, які я не пробувала. Але це не говорить про те, що ви цього не зможете робити.

висновок

Можна продавати через сайт якісь продукти, навчати чогось і робити багато чого іншого. Вищеописані способи є перевіреними не одним вебмайстром і приносять непоганий дохід.

Читайте також:

Скільки можна заробити на сайті за допомогою контекстної реклами?
Є, звичайно, і негативні, але куди вже без них?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то