Статьи

Як заробити на партнерках: 3 стратегії

Вітаю Вас, шановний читачу! Тема отримання доходу на партнерських програмах одна з найпопулярніших на сьогоднішній день, і в цій статті я вирішив поділитися 3-ма стратегіями, як заробити на партнерках, а також визначити найоптимальнішу і ефективну модель.

як заробити на партнерках,

З чого все почалося ... Складаючи список цілей на 2018 рік, один із пріоритетних напрямків було - наповнення блогу цікавими і корисними статтями. Але про що писати? Хто, як не мої читачі зможуть мені це підказати!

В одному зі своїх листів я попросив передплатників відповісти лише на одне питання: що їм цікаво найбільше? За результатами опитування в абсолютні лідери вибрався варіант «Заробіток на партнерських програмах».

Не став відкладати цю тему в довгий ящик і вирішив відразу ж провести вебінар, тим більше що давненько не проводив подібних зустрічей в онлайні з відповідями на питання і цінним і корисним контентом.

В результаті більше 3-х годин розбирали різні питання, що стосуються і партнерок і заробітку в інтернеті в цілому! Було дуже жарко і нереально круто! За що окреме спасибі всім, хто був присутній на вебінарі! Ссилочку на повну версію вебінару викладу в кінці статті, і також тут буде невелика частина.

У підсумку вирішили проводити такі онлайн-зустрічі як мінімум раз на місяць, а може і частіше, на яких я буду продовжувати ділитися корисною інформацією та своїм досвідом. Вебінари будуть безкоштовні, і присутніми зможе абсолютно будь-який бажаючий!

Так ось, одним з найцікавіших питань став розбір 3-х стратегій заробітку на партнерках.

Відразу зазначу, що в цій статті я коротко розкажу про всіх трьох, а в наступних випусках будемо вже по кісточках розбирати кожен з усіма їхніми плюсами і мінусами.

Отже, 3 стратегії заробітку на партнерках:

  1. свої ресурси
  2. платний трафік
  3. створення своєї платформи

Я не буду зараз розписувати в усіх подробицях кожен варіант, як заробити на партнерках, а розміщу невеликий уривок з того самого вебінару.

У наступних статтях обов'язково розповім про кожен спосіб окремо, детально і з прикладами, а зараз подивіться ось це відео:

У цьому короткому відео я розібрав лише одне питання з більш десяти, які були заявлені на вебінарі. Подивитися його повну версію Ви зможете ось тут: дивитися вебінар «Заробіток на партнерках в 2018 році» .

До речі, в відео я кілька разів згадував про те, що найоптимальніший спосіб роботи з партнерками - створення своєї платформи. І один з головних компонентів своєї платформи - це повноцінний сайт.

Про те, як створити свій сайт, налаштувати його і підготувати до монетизації ми розповідаємо в нашій безкоштовної онлайн-школі «Я Блогер» . Всього за 3 заняття Ви створите свій блог в Інтернеті і дізнаєтеся не менше 5-ти способів отримання доходу, а найрішучіші зможуть заробити ще в процесі навчання (всі інструменти ми даємо вже в перший день).

На сьогодні у мене все. Але попереду ще багато цікавого, так що стежте за розсилкою, підписуйтесь на мій Телеграм-канал , Щоб бути в курсі останніх новин.

Як завжди буду радий Вашій зворотного зв'язку в коментарях до статті: Ваша думка, пропозиції та побажання, а також питання, на які Ви хочете отримати відповіді.

З повагою, Дмитро Воробйов

Спасибі, що поділилися статтею в соціальних мережах!

Але про що писати?
В одному зі своїх листів я попросив передплатників відповісти лише на одне питання: що їм цікаво найбільше?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.