Статьи

Як заробити на партнерках: 3 стратегії

Вітаю Вас, шановний читачу! Тема отримання доходу на партнерських програмах одна з найпопулярніших на сьогоднішній день, і в цій статті я вирішив поділитися 3-ма стратегіями, як заробити на партнерках, а також визначити найоптимальнішу і ефективну модель.

як заробити на партнерках,

З чого все почалося ... Складаючи список цілей на 2018 рік, один із пріоритетних напрямків було - наповнення блогу цікавими і корисними статтями. Але про що писати? Хто, як не мої читачі зможуть мені це підказати!

В одному зі своїх листів я попросив передплатників відповісти лише на одне питання: що їм цікаво найбільше? За результатами опитування в абсолютні лідери вибрався варіант «Заробіток на партнерських програмах».

Не став відкладати цю тему в довгий ящик і вирішив відразу ж провести вебінар, тим більше що давненько не проводив подібних зустрічей в онлайні з відповідями на питання і цінним і корисним контентом.

В результаті більше 3-х годин розбирали різні питання, що стосуються і партнерок і заробітку в інтернеті в цілому! Було дуже жарко і нереально круто! За що окреме спасибі всім, хто був присутній на вебінарі! Ссилочку на повну версію вебінару викладу в кінці статті, і також тут буде невелика частина.

У підсумку вирішили проводити такі онлайн-зустрічі як мінімум раз на місяць, а може і частіше, на яких я буду продовжувати ділитися корисною інформацією та своїм досвідом. Вебінари будуть безкоштовні, і присутніми зможе абсолютно будь-який бажаючий!

Так ось, одним з найцікавіших питань став розбір 3-х стратегій заробітку на партнерках.

Відразу зазначу, що в цій статті я коротко розкажу про всіх трьох, а в наступних випусках будемо вже по кісточках розбирати кожен з усіма їхніми плюсами і мінусами.

Отже, 3 стратегії заробітку на партнерках:

  1. свої ресурси
  2. платний трафік
  3. створення своєї платформи

Я не буду зараз розписувати в усіх подробицях кожен варіант, як заробити на партнерках, а розміщу невеликий уривок з того самого вебінару.

У наступних статтях обов'язково розповім про кожен спосіб окремо, детально і з прикладами, а зараз подивіться ось це відео:

У цьому короткому відео я розібрав лише одне питання з більш десяти, які були заявлені на вебінарі. Подивитися його повну версію Ви зможете ось тут: дивитися вебінар «Заробіток на партнерках в 2018 році» .

До речі, в відео я кілька разів згадував про те, що найоптимальніший спосіб роботи з партнерками - створення своєї платформи. І один з головних компонентів своєї платформи - це повноцінний сайт.

Про те, як створити свій сайт, налаштувати його і підготувати до монетизації ми розповідаємо в нашій безкоштовної онлайн-школі «Я Блогер» . Всього за 3 заняття Ви створите свій блог в Інтернеті і дізнаєтеся не менше 5-ти способів отримання доходу, а найрішучіші зможуть заробити ще в процесі навчання (всі інструменти ми даємо вже в перший день).

На сьогодні у мене все. Але попереду ще багато цікавого, так що стежте за розсилкою, підписуйтесь на мій Телеграм-канал , Щоб бути в курсі останніх новин.

Як завжди буду радий Вашій зворотного зв'язку в коментарях до статті: Ваша думка, пропозиції та побажання, а також питання, на які Ви хочете отримати відповіді.

З повагою, Дмитро Воробйов

Спасибі, що поділилися статтею в соціальних мережах!

Але про що писати?
В одному зі своїх листів я попросив передплатників відповісти лише на одне питання: що їм цікаво найбільше?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача