Статьи

Як вставити відео на сайт з YouTube

  1. Як вставити відео з YouTube на сайт WordPress
  2. Вставка відео YouTube на сайт Вордпресс до статті
  3. Як додати відео на сайт в сайдбар
  4. Вставляємо відео з YouTube на сайти Google

У цьому покроковому уроці я покажу, як вставити відео на сайт з YouTube У цьому покроковому уроці я покажу, як вставити відео на сайт з YouTube. Чому саме з нього? Та тому що на сьогоднішній день це найпопулярніший відеохостинг, який займає 3 місце за відвідуваністю серед всіх сайтів у світі. Тут Ви можете знайти готові відеоролики на будь-яку тему і потім додати відео на сторінку свого блогу.

При бажанні, можна зробити свій ролик, завантажити його на сервіс і потім так само вбудувати відео з YouTube на свій сайт або блог. Причому все це абсолютно безкоштовно. Буде потрібно тільки зареєструватися на відеохостингу, якщо у Вас ще немає облікового запису в Google і створити свій канал. Але про це якось іншим разом.

Навіщо взагалі додавати відео на сайт? Думаю, все вже помітили, що майже всі популярні блогери часто вставляють відео з YouTube або інших сервісів в кінці своїх статей. Причому часто ці ролики носять розважальний характер і не мають прямого відношення до теми поста. Так навіщо ж тоді? Все дуже просто:

  • По-перше, використання різних видів контенту (текст, картинки, графіки, відео) робить блог цікавіше для відвідувача.
  • По-друге, таким способом нас "змушують" залишатися на сторінці блогу довше, тим самим покращуючи поведінкові фактори на своєму сайті.

Дещо про вплив поведінкових факторів на результати пошукової видачі я писав тут . Прочитайте цю статтю обов'язково.

Так як я веду свій блог на движку WordPress, то подальші дії покажу на прикладі саме цієї CMS. Думаю, в інших випадках все відбувається аналогічно.

Для вставки відео на блог WordPress з різних місць для розміщення відеофайлів існує безліч плагінів. Але, якщо можна обійтися без них, то краще так і зробити. Адже кожен новий плагін, це зайве навантаження на сервер. А для пошукових роботів швидкість завантаження сайту має величезне значення. Тому зробимо вставку відео YouTube на сайт Вордпресс без плагінів. Тим більше що це зовсім не складно. Отже, приступимо.

Як вставити відео з YouTube на сайт WordPress

Для початку переходимо на сайт www.youtube.com і вибираємо відеоролик, який встановимо на свій блог. Під ним буде кілька кнопок. Натискаємо спочатку "Поділитися", а на вкладці тиснемо "Згенерувати HTML-код".

Увага! Обов'язково для блогів на Вордпресс встановлюємо галочку "Використовувати старий код вбудовування". Якщо цього не зробити, то код вбудовування буде починатися з тега <iframe>, з яким WordPress працює не коректно. В цьому випадку, якщо після вставки коду в режимі HTML, Вам знадобитися перейти в візуальний редактор, код буде порушений і його доведеться вставляти і зберігати знову в режимі HTML.

Зазвичай я встановлюю галочку "Схожі відео після завершення перегляду", хоча це не обов'язково. Багато хто боїться, що відвідувач перейде на сайт сервісу для перегляду інших роликів. Пункти "Використовувати HTTPS" і "Включити режим підвищеної конфіденційності" я не відзначаю.

Далі вибираємо розмір, з яким будемо вставляти відео на сторінку сайту. Можна вибрати один із стандартних розмірів або встановити свій, ввівши потрібні значення у відповідні поля.

Після всіх налаштувань копіюємо код для вбудовування відео з Ютуб на сайт в буфер обміну.

Після всіх налаштувань копіюємо код для вбудовування відео з Ютуб на сайт в буфер обміну

Вставка відео YouTube на сайт Вордпресс до статті

Відкриваємо редактор WordPress в режимі HTML і вставляємо код відео з Ютуб в потрібне місце. За замовчуванням плеєр буде вирівняний по лівому краю. Щоб його красиво встановити по центру статті, робимо висновок отриманий код в тег <center>, як показано на малюнку.

Натискаємо кнопку "Оновити" і переходимо на сторінку блога, щоб подивитися результат.

Як додати відео на сайт в сайдбар

Крім вставки відео в статтю, можна точно також встановити його в сайдбар.

Відкриваємо в адмінці блогу вкладку "Зовнішній вигляд" - "Віджети". Вибираємо зліва віджет "Текст" і перетягуємо його направо в потрібний сайдбар. Залежно від шаблону у Вас може бути можливість вставити відео на сайт як в бічні сайдбарі, а й в Footer.

Залежно від шаблону у Вас може бути можливість вставити відео на сайт як в бічні сайдбарі, а й в Footer

Увага! Копіюючи код відео на сайті www.youtube.com для вставки в сайдбар, не забудьте зменшити розмір плеєра.

Наприклад, для свого блога blogibiznes.ru я встановлюю ширину 260 px, а висота 162 px визначається автоматично. Якщо ви хочете змінити пропорції картинки, то можна прописати необхідні значення width і height вручну прямо в коді. Зверніть увагу, що зробити це треба в двох місцях.

Ну, ось і все справи. Звичайно, тут все дуже просто, але по собі знаю, що іноді новачків це ставить в тупик. Багато встановлюють плагіни, навантажуючи свій блог. А навіщо, якщо можна легко обійтися без них?

Сподіваюся тепер зрозуміло, як вставити відео з YouTube на сайт або блог WordPress. До речі, подібним чином, можна додати відео не тільки з сайту www.youtube.com, але і з інших подібних сервісів. Наприклад, з rutube.ru.

Вставляємо відео з YouTube на сайти Google

Сам я не користуюся безкоштовними сайтами Google, але ось у одного з читачів виникла проблема з встраиванием коду відео. Справа в тому, що старий код вбудовування некоректно відображався в різних браузерах, а новий код через iframe вставлявся нормально, але не можна було змінити розмір плеєра.

Відповідь в коментарях дав інший читач під ніком kaktus, за що йому окреме спасибі, а я вирішив додати його до статті, так як коментарі не всі читають.

Отже, щоб була можливість змінювати розмір відео при вставці коду на сайти Google і взагалі не було проблем, треба перед копіюванням коду встановити галочку "Використовувати HTTPS" (дивіться малюнок вище). Просто Гугл використовує на своїх сайтах передачу даних з шифруванням по протоколу HTTPS. Ось так все просто виявляється.

Існує ще можливість установки відео на блог, завантажуючи відеофайл прямо на свій хостинг. В цьому випадку у Вас буде можливість налаштовувати зовнішній вигляд плеєра на свій смак, створювати плейлисти і ін. Наприклад, можна скористатися послугами конструктора плеєрів на сайті uppod.ru. Ще один плюс цього методу в тому, що Ви позбудетеся від настирливої ​​реклами для розміщення відеофайлів. Але є і істотний мінус - файли можуть бути великих розмірів, а Ваш хостинг все-таки не гумовий.

Який спосіб вибрати для установки відеороликів на блог, вирішувати Вам. Я особисто використовую для цього сервіс Ютуб. І не тільки тому, що це просто. Розкрутка сайту за допомогою відео на YouTube - це безкоштовний і ефективний спосіб. Але це тема окремої статті і не однієї. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб не пропустити. До зустрічі!

Чому саме з нього?
Навіщо взагалі додавати відео на сайт?
Так навіщо ж тоді?
А навіщо, якщо можна легко обійтися без них?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.