Статьи

Як встановити плагін на wordpress? Способи установки!

  1. Як встановити плагін wordpress
  2. 1. Установка плагіна за допомогою панелі управління хостингом.
  3. 2. Установка плагіна за допомогою ftp - клієнта filezilla.
  4. 3. Установка плагіна через адміністративну панель.
  5. Переможці кросворду на blogiseo.ru №9

Всім привіт!

Сьогодні пост буде присвячений в основному новачкам в блогосфері, і в ньому ми розглянемо, як встановити плагін на wordpress? Я тут подумав, що мій блог відвідують не тільки просунуті блогери, а й хлопці, які тільки створили або незабаром збираються створити свій сайт.

І щоб їх не обділяти корисною інформацією, я вирішив написати цю статтю. У ній я розповім про всі відомі мені способи установки плагіна на wordpress з докладним описом і скриншотами . І в подальшому, коли буду писати пост про будь-якої корисний плагін, мені не доведеться заново описувати його установку, досить буде дати посилання на цю статтю.

Давайте для початку розберемо, що взагалі таке модуль? Раз вас почали цікавити такі питання, то ви напевно вже знаєте про те, що для різних блог-платформ існують теми оформлення або їх ще називають шаблони? Так ось плагін - це програмне додаток шаблону вашого ресурсу. Я сподіваюся, ви розумієте, що всі шаблони різні і в один шаблон не представляється можливим запхати всі функції, та вони й ні до чого. Ось для цих цілей і розробляються різного роду доповнення.

Кожен з них по-своєму унікальний і відповідає за додаткову функцію вашого шаблону. Для розуміння наведу кілька прикладів. Модулі All in One SEO Pack і Google XML Sitemaps призначені для поліпшення індексації та пошукової оптимізації ресурсу. Comment redirect і subscribe to comments допомагають поліпшити коментованому блогу. Wp-syntax надає привабливість зовнішнього вигляду блогу за рахунок вставки красивих кодів.

Насправді прикладів може бути дуже багато, але не будемо заглиблюватися, цього буде достатньо. Модулі однозначно потрібні, без деяких з них просто не обійтися! АЛЕ ... і перестаратися з ними теж не варто, так як кожен з них дає певне навантаження на блог, що може привести до зниження швидкості завантаження всього ресурсу в цілому, а це погано позначиться на його просуванні.

Якщо є можливість, то краще замінити їх на звичайний код. Про це я вже писав цілу статтю і всім хто з нею не знайомий раджу почитати . А ми переходимо безпосередньо до розгляду теми нашої статті, установка плагінів wordpress.

Як встановити плагін wordpress

Для наочності і більш детального розуміння буду показувати все на конкретному прикладі. За основу давайте візьмемо tac theme authenticity checker (TAC) . Всі інші доповнення встановлюються аналогічно, єдине, деякі з них мають свої настройки, але про них в цій статті писати немає сенсу. Налаштування кожного конкретного плагіна будуть розглядатися в окремих постах, присвячених тільки їм. Отже, будемо вважати, що ви його скачали, приступаємо до установки.

1. Установка плагіна за допомогою панелі управління хостингом.

Для установки вам буде потрібно зайти в панель управління хостингом вашого ресурсу в папку, де знаходяться всі плагіни. Залежно від хостингу шлях до папки буде наступним: httpdocs або public_html / wp-content / plugins і натиснути на посилання «Завантажити файл»:

Так виглядає панель управління мого хостера. У вас вона може відрізнятися за зовнішнім виглядом, але всі основні функції на всіх нормальних хостингах схожі. Я користуюся хостингом «Макхост» і мене він повністю влаштовує! Як-небудь напишу окремий пост на цю тему, не пропустіть,. Йдемо далі.

Вказуємо шлях до плагіна і тиснемо «Закачати»:

Вказуємо шлях до плагіна і тиснемо «Закачати»:

Після закачування архів з плагіном відобразиться в панелі управління хостингом в папці plugins. Вам буде потрібно розпакувати його, після чого сам архів можна видалити, щоб він не займав зайве місце на хостингу. Для цього поставте галочку навпроти архіву і натисніть «Видалити»:

Для цього поставте галочку навпроти архіву і натисніть «Видалити»:

Далі переходимо в адміністративну панель / Модулі, знаходимо тільки що завантажений і тиснемо «Активувати»:

Далі переходимо в адміністративну панель / Модулі, знаходимо тільки що завантажений і тиснемо «Активувати»:

Після активації він почне функціонувати! Але знову ж таки не забувайте, що деякі з них вимагають окремих налаштувань! Описаний метод установки не найзручніший, але все ж варто про нього знати.

2. Установка плагіна за допомогою ftp - клієнта filezilla.

Як встановити плагін wordpress за допомогою filezilla? Цей спосіб більш зручніше попереднього, але все ж я вважаю за краще завантажувати їх через адміністративну панель. Про це способі ми поговоримо в наступному пункті, а поки розглянемо завантаження через ftp - клієнт . Отже, підключаємося до свого хостингу за допомогою filezilla. І переходимо в папку plugins, тим самим шляхом, що і в першому пункті.

І тепер вам просто потрібно перетягнути папку з плагіном з того місця вашого ПК (персонального комп'ютера), куди ви його скачали, в відкриту папку plugins вашого ftp - клієнта:

І тепер вам просто потрібно перетягнути папку з плагіном з того місця вашого ПК (персонального комп'ютера), куди ви його скачали, в відкриту папку plugins вашого ftp - клієнта:

Але тут є один нюанс. Перед тим, як перетягнути плагін в відповідне вікно ftp - клієнта, його необхідно розпакувати. Причому врахуйте, що файли можуть бути заархівовані в кілька папок. Вам потрібна остання папка, в якій зберігаються всі файли, її і потрібно буде завантажити на хостинг. Далі, так само як і в першому пункті, переходимо в адміністративну панель і активуємо його!

3. Установка плагіна через адміністративну панель.

Ну а тепер розглянемо останній і самий зручний, на мій погляд, спосіб установки, через адміністративну панель вашого ресурсу. Чому найзручніший? Та тому що не потрібно нічого розпакувати, видаляти і т.д. А робиться все набагато простіше.

Переходимо в адміністративну панель / Модулі та тиснемо в самому верху на посилання «Додати новий». Перед вами відкриється наступне вікно:

Перед вами відкриється наступне вікно:

Тут ви можете переглянути плагіни по найпопулярнішим мітках, переглянути весь каталог доповнень wordpress, скористатися пошуком і багато іншого. Розібратися в цьому вікні не складе труднощів, все написано зрозумілою російською мовою. Але давайте все-таки розберемо, як встановити плагін на сайт.

Все робиться дуже просто. Тиснемо на посилання "Завантажити", вказуємо шлях до архіву з плагіном і натискаємо «Встановити»:

У цьому вікні натискаємо «Активувати»:

Усе! Плагін встановлений і активований! Як бачите, мінімум рухів, максимум ефекту. Ось за це я і користуюся саме цим способом установки плагінів wordpress. А яким способом будете користуватися ви, вирішувати тільки вам. Сподіваюся, мій пост буде для вас корисний. І тепер ви теж знаєте, як встановити плагін wordpress.

Переможці кросворду на blogiseo.ru №9

Ну а тепер настав час підвести підсумки минулого кросворду .
Вітаю всіх хлопців, молодці! Але хотілося б задати питання одному з переможців, причому 4-х кратному, і всі чотири раз перше місце! Михайло, як ??? Як вам вдається так швидко розгадувати кросворди ??? Для інших читачів мого блогу поясню. Ось уже четвертий кросворд поспіль Михайло розгадує його першим!

І якби ж то першим, але ви не уявляєте, за який час він це робить? Варто мені тільки опублікувати черговий кросворд, через максимум 5 хвилин, я отримую на нього правильну відповідь від Михайла! Я не перебільшую, це насправді так. Я не знаю, як ви це робите Михайло, але я в шоці!

Таке відчуття, що Михайло - це ходяча енциклопедія! Він просто сидить і чекає, коли я опублікую черговий кросворд, а потім в лічені хвилини розправляється з ним не залишивши жодного шансу посісти перше місце іншим учасникам! Загалом, я не знаю, як у вас це виходить, але це щось! Дуже хотілося б дізнатися секрет вашого успіху Михайло і напевно не тільки мені ...

Загалом, чекаю гаманці всіх переможців, для перерахування винагород! І на цій заключній ноті я з усіма прощаюся, побачимося в нових постах!

Як вам стаття? Може бути я, щось пропустив? Чекаю ваших коментарів, особливо секрет Михайла Як вам стаття !

З повагою, Микола Коротков

Давайте для початку розберемо, що взагалі таке модуль?
Раз вас почали цікавити такі питання, то ви напевно вже знаєте про те, що для різних блог-платформ існують теми оформлення або їх ще називають шаблони?
Як встановити плагін wordpress за допомогою filezilla?
Чому найзручніший?
Михайло, як ?
Як вам вдається так швидко розгадувати кросворди ?
І якби ж то першим, але ви не уявляєте, за який час він це робить?
Як вам стаття?
Може бути я, щось пропустив?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача