Статьи

Як встановити кнопки поділитися whatsapp, pocket, evernote, facebook, vkontakte

Добрий день, шановні читачі нашого блогу!

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами прикольним сервісом, який може вам допомогти в просуванні свого бізнесу в інтернеті.

Ні для кого не секрет, що 21 століття - це століття соціальних мереж. Соцмережі так глибоко увійшли в наше життя, що перше, що ми робимо, прокинувшись з ранку, навіть перед тим як сходити в туалет - перевіряємо свою стрічку в соцмережі (а деякі з нас в декількох соцмережах).

Тому дуже важливо наявність соціальної складової на вашому сайті, особливо якщо ви ведете активну діяльність в інтернеті: ведете блог, робите акції, рекламуєтеся, робите email-розсилки і т.п.

В принципі ми самі це розуміли, і як тільки «оживили» свій блог відразу поставили кнопки «Поділитися в соцмережах» найпопулярніших мереж (Вконтакте, Facebook, Google+, Twitter). Але після того, як пройшло достатньо часу, ми помітили, що навіть для нас самих буває потрібно поділитися і в інших мережах і часом навіть в месенджерах. А такої можливості у нас не було. А що говорити про зручність для вас, наших читачів. І ми вирішили, що так не піде!

Якщо вже щось робити, так робити потрібно якомога краще і зручніше для користувачів. Тому ми почали пошук сервісу, який би задовольняв всім нашим і призначеним для користувача інтересам. Критерії були наступні:

  • наявність найпопулярніших соцмереж у СНД;
  • наявність месенджерів, особливо Whatsapp;
  • наявність сервісів для відкладеного читання (Pocket і Evernote);
  • легкість установки;
  • і нарешті, наявність безкоштовного або досить дешевого пакета (тому що блог все таки частина нашого малобюджетного маркетингу і ціна тут важлива).

І ми знайшли ідеальний сервіс, який задовольняв всім нашим вимогам - www.addthis.com .

Сервіс відразу кинувся в очі своєю простотою, великою базою соцмереж і наявністю безкоштовного пакету. І ось тепер ви бачите оновлені кнопки «Поділитися» з самими необхідними сервісами, які допоможуть вам ще зручніше користуватися нашим блогом.

І ось тепер ви бачите оновлені кнопки «Поділитися» з самими необхідними сервісами, які допоможуть вам ще зручніше користуватися нашим блогом

Сподіваємося, що сервіс, який ми знайшли для себе, допоможе і вам стати ближче до своїх читачів.

І не забувайте поділитися! 😉

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача