Статьи

Як виправити збій Shockwave Flash в Google Chrome (вирішено) 💻

  1. Коротка екскурсія в суть проблеми
  2. Як виправити збій Shockwave Flash в два кліка
  3. Видалення і переустановка Adobe Flash Player
  4. Як відключити апаратне прискорення Flash Player
  5. Що можна ще спробувати?

Google Chrome обійшов своїх конкурентів і виявився на першому місці в рейтингу браузерів Google Chrome обійшов своїх конкурентів і виявився на першому місці в рейтингу браузерів. Все це весело, але Google ніяк не хоче вирішити наболілі проблеми свого дітища .

Досить неприємно капость, яка трапляється в самий невідповідний момент, особливо коли відкрита купа вкладок і немає ні найменшого бажання перезапускати браузер. Вашим мукам настав кінець!

Коротка екскурсія в суть проблеми

Чому знову Chrome? Що ж в ньому не так? Насправді, ніякої проблеми немає, якщо використовувати тільки Google Chrome (може розробники таким хитрим способом хотіли позбутися конкурентів?). Але багато хто використовує відразу кілька браузерів для різних цілей . Наприклад, я використовую паралельно браузер Opera, зрідка Internet Explorer і Mozilla Firefox.

Спочатку Google Chrome був для багатьох привабливий вбудованим flash-плеєром, який працював «за замовчуванням», тобто не було потрібно встановлювати додаткових плагінів. Але в інших браузерах такої «фішки» не було і доводилося встановлювати Adobe Flash Player окремо.

І виходить така каша: Google Chrome підключає при запуску відразу всі плагіни: і свій, і встановлені в системі, причому всіх версій які знайде. От халепа ... При цьому з'являється помилка: «Shockwave Flash has crashed Google Chrome» і спливає напис з попередженням

У поточних версіях хрому розробники вже усунули проблему, а стаття писалася на версії 22.0.1229.94.

Як виправити збій Shockwave Flash в два кліка

Ви можете подивитися відео або читати докладну статтю

Що ж, нам не звикати, робимо все ручками, благо це зовсім не складно. Для вирішення проблеми ми просто відключимо зайві модулі Shockwave Flash, залишивши всього один. Для цього нам треба пройти в настроїти модулі. Це можна зробити через меню або просто вставити в адресний рядок браузера текст: chrome: // plugins

Щоб потрапити туди через меню треба пройти в.

Розкриваємо плюсик «Детальніше» праворуч блоку Flash і тепер ми бачимо на екрані приблизно таку картину

Розкриваємо плюсик «Детальніше» праворуч блоку Flash і тепер ми бачимо на екрані приблизно таку картину

Може бути два і більше використовуваних модулів Shockwave Flash різних версій. Один з них буде вбудований в Google Chrome, а решта системні. Визначити це просто: якщо шлях файлів модуля починається на «C: \ Windows \ ...», то це окремо встановлений в систему плагін, а якщо «C: \ Users \ ...», то це вбудований в хром. Як видно на зображенні вони різних версій. Це тому що вбудований модуль оновлюється тільки разом з програмою, а зовнішній оновлюється самостійно, причому досить часто.

Нам треба відключити всі зайві модулі і залишити тільки один. Для цього натискаємо «Відключити» на кожному зайвому модулі. Рекомендую для початку спробувати відключити зовнішні модулі, перезапустити хром і поспостерігати за поведінкою браузера. Якщо не вдалося виправити збій, то спробуйте зробити навпаки, тобто включити зовнішній модуль останньої версії і відключити внутрішній.

UPDATE 14.05.2015: Після оновлення до версії 42, перестали підтримуватися деякі старі розширення, в тому числі і зовнішній плеєр. Тому, щоб все запрацювало потрібно або включити вбудований модуль, або зробити за інструкцією . А саме: ввести в адресний рядок: chrome: // flags / # enable-npapi і натиснути «Включити» для розширень NPAPI.

Видалення і переустановка Adobe Flash Player

Якщо попереднім способом перемогти проблему не вдається, то спробуйте зовсім видалити зовнішній модуль Adobe Flash Player . Для цього закрийте всі браузери, зайдіть в в Windows 7/10 і видаліть Adobe Flash Player Plugin.

Якщо він все-таки потрібен для інших браузерів, то після видалення знову встановіть його останню версію з сайту Adobe https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=ru . Потім знову спробуйте поперемінно використовувати різні модулі.

Як відключити апаратне прискорення Flash Player

Ще однією з можливих проблем через що глючить Flash Player, може бути апаратне прискорення флеша, яке включено за замовчуванням. При цьому відео може відтворюватися з артефактами, а плагін буде подвисать. У деяких випадках відключення апаратного прискорення вирішує цю проблему.

Перший спосіб. Для цього потрібно відкрити будь-який сайт з Flash, натиснути правою кнопкою по будь-якому флеш-елементу і вибрати «Параметри»:

Для цього потрібно відкрити будь-який сайт з Flash, натиснути правою кнопкою по будь-якому флеш-елементу і вибрати «Параметри»:

Далі перейти на першу вкладку і зняти галочку «Включити апаратне прискорення».

Другий спосіб. Полягає в запуску хрому з уже відключеним апаратним прискоренням. Для цього потрібно додати спеціальний параметр до запуску програми: натискаємо на ярлик Google Chrome і вибираємо «Властивості» і на вкладці «Ярлик» переходимо в кінець рядка і додаємо текст: -disable-accelerated-video

Що можна ще спробувати?

Спробуйте видалити і заново встановити Хром. при перевстановлення щоб не загубити свої закладки !

Причиною збою Shockwave Flash може бути «пісочниця» виконання плагінів. Не буду вдаватися в подробиці що це таке, просто якщо нічого не допомогло, то спробуйте додати параметр -disable-flash-sandbox до рядка запуску Хрома.

Для прикладу, якщо додати обидва згаданих мною параметра, то рядок запуску вийде приблизно ось такий:

Сподіваюся у вас все вийшло і дана проблема більше не потурбує. Діліться своїм досвідом нижче в коментарях!

Що ж в ньому не так?
Може розробники таким хитрим способом хотіли позбутися конкурентів?
Com/flashplayer/?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача