Статьи

Як відключити розсилки SMS повідомлень - Netpeak Blog

Сьогодні публікуємо гостьовий пост Дмитра Кудренко, керівника проекту eSputnik (система електронного маркетингу / сервіс email і sms розсилок). Тема статті виявилася дуже актуальною - по-моєму, все отримують час від часу спам, хочуть від нього відписатися, але забувають знайти нарешті цього рішення.

За даними опитування компанії LEAD9 Mobile Marketing, більше 90% абонентів читають рекламні повідомлення, які приходять на телефон. Як правило, якщо СМС отримано від імені бренду, на розсилку якого користувач підписувався - це викликає менше роздратування і відписок, ніж розсилка без дозволу. Спам-розсилки здатні викликати різко негативну реакцію на бренд, а віддача від витрачених грошей буде нульова.

Завдання СМС-маркетингу полягає в тому, щоб не завалювати повідомленнями всіх підряд, а виявити тих, кому це буде цікаво. З email-розсилкою все набагато простіше - в кожному листі є посилання відписатися (по крайней мере, це в правилах хорошого тону - Прим. Ред.), А ось в СМС така можливість є не завжди.

Детальніше читайте в пості «Правила хорошого тону або як зробити ефективну email розсилку» .

При заповненні договору, анкети, опитування і в загальному будь-яких паперів, де ви залишаєте свої контактні дані, практично завжди вказуються умови співпраці і як можна припинити їх. Тому фірми вдаються до різних способів відписки від СМС-розсилки:

1. Відправлення зворотного СМС

Для відписки від рекламних СМС-розсилок найчастіше можна відправити повідомлення на спеціально виділений короткий номер або номер, з якого приходить розсилка, зі словом «СТОП» або кодовою числом.

Тут ще треба пам'ятати, що люди бояться відсилати СМС на короткий номер, тому що він часто буває платним. Особливо добре сегментувати базу по операторам і кожному запропонувати відписатися, відправивши будь-який текст на номер мобільного оператора з тієї ж мережі, що і абонент. Чим простіше спосіб відписатися, тим більше шансів, що ви отримаєте актуальну базу даних.

2. Відписка з сайту компанії, яка робить розсилку.

На сайті компанії достатньо заповнити коротку форму, вказавши номер телефону, на який приходять небажані СМС.

«Спортмастер» просить ввести код підтвердження, отриманий на телефон, щоб користувач відписався особисто. Тут же можна відразу відмовитися від передплати та від email-розсилок. Але все ж, відписка націлена на те, щоб клієнт ще раз обдумав своє рішення. Було б не погано використовувати таку ж двухходовку при підписці.

Було б не погано використовувати таку ж двухходовку при підписці

Можна використовувати форму простіше, не обтяжуючи себе і клієнта додатковою інформацією.

Можна використовувати форму простіше, не обтяжуючи себе і клієнта додатковою інформацією

3. По дзвінку на безкоштовний телефон

В СМС або на сайті вказано безкоштовний телефон, на який можна зателефонувати для відписки.

Відписка по гарячій лінії відбувається через автовідповідач або через диспетчера - так можна дізнатися причини відписки, чого не вистачало розсилці, як зробити її краще і т.д.

4. Посилання відписатися в тексті СМС

Чимало абонентів використовують мобільний інтернет і для них зручніше відразу перейти по посиланню, зазначеної в повідомленні. Таке посилання краще використовувати не в кожної смс, але раз в місяць можна пропонувати людям відписатися. Ви, до речі, будете економити гроші відправляючи повідомлення тільки тим, хто його чекає. При заповненні анкети уважно читайте все і особливо те, що написано дрібним шрифтом, адже ви можете підписатися на отримання реклами від третіх осіб і тоді навряд чи вийде довести свою правоту. Якщо ж ви точно пам'ятаєте, що не підписувалися на дану розсилку, а повідомлення сипляться постійно - це дійсно спам. Краще не відповідати на подібні СМС, а зручним для вас способом позбутися від набридливої ​​розсилки:

Цей сервіс наводить таку статистику:

Виходить, що найчастіше рекламні повідомлення висилають таксі (30,2%), на другому місці - нічні клуби (14,8%), на третьому - фінансові послуги (9,6%). Найменше надходить реклами від магазинів побутової техніки та банків - близько 2%.

Якщо ви дорожите клієнтами і своїм ім'ям, краще ніколи не займатися спам розсилками. Досить неприємно читати на форумах і в соціальних мережах подібні коментарі: Якщо ви дорожите клієнтами і своїм ім'ям, краще ніколи не займатися спам розсилками

Якщо ви займаєтеся розсилками, задумайтеся, чи хочете ви платити за SMS, прочитавши які люди лають вашу компанію. Якщо немає, то подбайте про те, щоб ваші передплатники могли легко відписатися будь-яким з перерахованих способів.

Про те, як поштові клієнти визначають «спамность» вашої розсилки - в новому пості блогу GetResponse .

Думка авторів гостьового поста може не збігатися з позицією редакції і фахівців агентства Netpeak.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача