Статьи

Як вибрати тематику сайту для заробітку, найприбутковіші ніші

Хелло друзі. Сьогодні дуже рано прокинувся (зараз п'ять ранку), заварив фінський кави, додав морозиво, потер кілька часточок шоколаду, тепер сиджу п'ю, смачно.
Хелло друзі

Закортіло написати статтю - наштовхнути новачків на правильний шлях на самому початку інтернет бізнесу. Йтиметься про правильний вибір прибутковою тематики для ваших проектів. Для всіх ледачих в черговий раз повторю: якщо на даний момент у вас працює тільки один проект, негайно відкривайте - ще два!

Один проект для заробітку - нікуди не годиться. На старті обов'язково потрібно починати МІНІМУМ з двох-трьох проектів. Причому на АБСОЛЮТНО РІЗНІ тематики. Кілька проектів дадуть диверсифікацію доходів і ряд інших переваг:

1) Одна з тематик раптово може стати менш актуальною і приносити менше прибутку. Але якщо у вас кілька сайтів різних напрямків, вас це не сильно засмутить;

2) Єдиний сайт може потрапити під фільтри пошукових систем і всі ваші труди підуть корові під хвіст. Однак, якщо у вас буде багато сайтів, це не стане катастрофою і не буде означати кінець вашого інтернет бізнесу;

3) Різноманітність - публікувати статті однієї тематики нудно, я б сказав нудно. Якщо у вас буде кілька сайтів - один про спорт, другий про дівчат, третій про красиві автомобілі, четвертий про пам'ятки і класні місця відпочинку для туристів, п'ятий про пошук роботи - ви зможете писати статті, спираючись на ваше поточне настрій. Якщо ж сайт один, робота над ним часом перетворюється на каторгу, оскільки відсутня різноманітність.

Крім того є ще один неймовірно важливий аргумент. Найчастіше, один з декількох сайтів стає улюбленцем пошукових систем. І починає приносити значно більше трафіку і відповідно прибутку, ніж інші проекти. Ви зможете направити більше сил на його розвиток, і коефіцієнт корисної дії ваших витрачених ресурсів, істотно зросте.

Вибір тематики є найважливішим етапом створення сайту. Я перерахую три основних критерії, які повинні обов'язково розглядатися при виборі тематики для сайту, на якому ви збираєтеся заробляти:

- Тематика повинна бути якомога ближче і цікавіше Вам особисто;
- Тематика НЕ ​​повинна бути конкурентною (пластикові вікна тощо викидаємо в урну);
- Ціна кліка і наявність рекламодавців - чим більше, тим краще.

Недотримання першого пункту означає свідомо безперспективний проект. Потрібно вичавлювати з роботи максимум задоволення. Якщо тематика вам реально цікава, ви зможете публікувати цікаві статті по темі. Якісний контент, це хороші поведінкові фактори для пошукових систем, безліч коментарів від відвідувачів і як наслідок - топ в пошукових системах по хорошим запитам навіть без посилального просування.

По дурості я сам спочатку кидався на супер грошові тематики, де зашкалює ціна за клік (і конкуренція), які мені були абсолютно нецікаві. Починаючи інтернет бізнес, я зробив сайт про комунальну техніку - снігоприбиральні машини, обладнання для стрижки газонів і так далі. Час перебування на сайті у користувачів було в середньому близько 25 секунд, переглядів - 1.1 відвідувач, і майже за пів року жодного коментаря:
По дурості я сам спочатку кидався на супер грошові тематики, де зашкалює ціна за клік (і конкуренція), які мені були абсолютно нецікаві

Та й сам сайт взагалі був даремний по суті. Пізніше, я усвідомив свою помилку і почав робити сайти тільки за тематиками, які мені реально близькі й цікаві, в яких я розбираюся і можу щось корисне дати іншим людям. Ось статистика з адмінки одного з таких свіжих сайтів:
Та й сам сайт взагалі був даремний по суті

Другий сайт має всього 50 статей і майже 2000 коментарів, які приваблюють величезну кількість додаткового трафіку без будь-яких зусиль з мого боку - контент створюється самими користувачами. Причому живий, цікавий і якісний! Саме до цього я вважаю і потрібно прагнути. Писати такі статті, щоб користувач після прочитання не втримався від коментаря. Сайт з 50-ю статтями приносить більше 1000 відвідувачів на добу. Час перебування в середньому близько 4 хвилин, а кількість переглядів на відвідувача = 7.2. Я зміг досягти таких показників тільки завдяки тому, що врахував перший критерій при виборі тематики сайту.

Рекомендую писати або купувати в міру оптимізовані статті , І більше орієнтуватися на людей під час написання. На щільність ключових слів в тексті і інші подібні фактори для пошукових машин, настійно рекомендую не звертати уваги. Скільки пробудуть люди на вашому сайті набагато важливіше якийсь там щільності. Ключова фраза може зустрітися в статті всього один або два рази і бути першою в результатах пошуку навіть за конкурентним, високочастотному запиту. Забудьте про таку галочці на біржах статей, як SEO-копірайтинг. Це ніщо інше, як зайва трата грошей і додаткові проблеми.

Другий критерій вибору теж вкрай важливий. Перед тим як створювати сайт, добре продумайте, про що він буде. Що ви хочете дати своїм майбутнім відвідувачам? Скористайтеся пошуком Google і Яндекс. Якщо існує хоча б кілька реально якісних сайтів, які будуть вашими конкурентами - потрібно вибирати іншу тематику. Звичайно якщо тільки ви не впевнені в тому, що ваш проект буде супер якісний, на голову вище конкурентів. Я наприклад впевнений, що даний сайт приносить людям реальну користь - не дивлячись на сотні інших seo блогів. Веб-майстри просто займаються тим, що ллють воду. Мій дизайн нітрохи не гірше, внутрішня оптимізація більш якісна, а контент корисніше - тому розкрутити блог до пристойної відвідуваності мені буде неважко.

Взагалі, пошукові системи не люблять сайти, які надають з технічної точки зору унікальні тексту, а по суті не несуть в собі нічого нового. Тобто сайти наповнені рерайтом вже існуючих в інтернеті статей. Подібні сайти навіть нерідко потрапляють під фільтр - ні до чого плодити сміття в мережі. Такий підхід може мати успіх лише в тому випадку, якщо інші сайти забиті рекламою і іншим мотлохом, мають низькоякісний дизайн і огидне юзабіліті. Тоді навіть копальні паст (просто копіювання чужих матеріалів) прокотить - ви будете перебувати вище в пошуку, ніж першоджерело (за умови якісного дизайну і хорошого юзабіліті).

Тепер про третій важливий критерій - наявність партнерських програм, рекламодавців і ціна кліка. Перевірити цей критерій можна досить просто. Вбийте в Яндексі основні ключові фрази і подивіться які рекламні оголошення крутяться. Натисніть під будь-яким блоком на кнопочку "Всі оголошення" і перегорніть список рекламодавців. Чим довший список - тим краще. Постарайтеся співвіднести кількість сайтів на дану тематику з кількістю рекламодавців. Чим менше сайтів і більше рекламодавців - тим більше грошей дістанеться Вам. Пошукайте також партнерські програми, на які можна буде успішно зливати трафік по вашій тематиці, якщо такі є, це величезний плюс.

Більш розгорнуто саме про прибуткових і грошових тематиках для сайтів, ви можете прочитати за посиланням нижче зі схожих записів.

P. S: Багато хто скаржиться, що на одну статтю йде цілий день, а то й кілька. Вирішив засікти час. В результаті, на написання даної статті пішло близько півтори години. Разом з підбором тайтла, мета-тегів, завантаженням необхідних скріншотів і фото з кавою P Відкрив вкладку нового запису в 5:18, опублікував в 6:53.

Що ви хочете дати своїм майбутнім відвідувачам?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то