Статьи

Як вибрати і зареєструвати домен для сайту?

Підбір та реєстрація домену дозволить користувачам інтернету знайти ваш сайт на просторах всесвітньої павутини Підбір та реєстрація домену дозволить користувачам інтернету знайти ваш сайт на просторах всесвітньої павутини. Той самий, звичний і зрозумілий кожному адреса сайту - і є його повне доменне ім'я. Воно включає в себе власне ім'я домену та імена всіх батьківських доменів, розділених точками. Наприклад, доменне ім'я мобільної версії соціальної мережі ВКонтакте m.vk.com включає в себе імена доменів першого (com), другого (vk) і третього рівня (m). Домени верхнього рівня з недавніх пір також можна реєструвати вільно, але найчастіше люди цікавляться реєстрацією доменів другого рівня в популярних зонах RU / COM / ORG.

Вартість реєстрації домену помітно відрізняється у різних реєстраторів і реселерів, але і набір послуг, включених у вартість, також не однаковий. Сьогодні можна знайти як преміальні пакети з хостингом, движком сайту (Або конструктором) і його просуванням, так і бюджетні варіанти, що дозволяють швидко зареєструвати потрібний домен менше, ніж за 100 рублів! При цьому найнижча ціна, як правило, означає мінімальний сервіс і відсутність корисних додаткових послуг, але володіти доменом ви зможете точно так же, як і при реєстрації в 5-6 разів дорожче.

Зверніть увагу, що реєстрація домену не забезпечує довічне володіння, її потрібно буде продовжувати. Для доменів в національних зонах RU / SU / РФ перереєстрація проводиться щорічно, в деяких інших зонах продовження необхідно робити раз в 10 років. До тих пір поки власник доменного імені оплачує продовження реєстрації, воно не може бути передано іншій особі. При відсутності оплати за перереєстрацію домен вважається вільним і стає доступний для всіх бажаючих. Вартість продовження може бути як вище, так і нижче ціни первісної реєстрації.

Навіть якщо замовити сайт під ключ і всю роботу по його створенню і розміщенню покласти на підрядників, вибір доменного імені нікому делегувати не вийде.

Не варто розраховувати, що вдасться відразу знайти і зареєструвати вільне доменне ім'я з популярними ключовими словом в потрібній зоні. Більшість таких доменів, а також короткі імена з 2-3 букв давно розпродані, причому беруть участь в цьому не тільки компанії, але і скупники, які розраховують на вдалий продаж домену в майбутньому. Тому краще мати під рукою кілька варіантів, які будуть прямо асоціюватися з тематикою сайту, легко запам'ятовуватися і однозначно сприйматися на слух. Якщо варіанти все ж присутні, то краще зареєструвати відразу кілька імен.

Буває, що і в цьому випадку потрібний домен зайнятий. Тоді рекомендуємо наступні дії:

  • перевірити наявність вільного домену в іншій зоні (su, com, org і ін.);
  • зареєструвати домен третього рівня в популярних міських зонах (spb.ru, msk.ru і ін.). Ця рекомендація актуальна тільки для регіональної тематики сайту;
  • модифікувати ім'я додаванням знаків (тире) і ключових слів (наприклад, kedr-mebel).

Ось ще кілька слушних порад про те, як придумати гарне доменне ім'я і не вбитися , Якщо все відповідні вам домени вже зайняті.

Після реєстрації домен необхідно делегувати на NS-сервер хостинг-провайдера, оскільки за замовчуванням реєстратор делегує домен на свої сервера. Також потрібно розібратися з NS-записами, які вказують, на яких серверах знаходиться домен. Після цього домен отримує статус DELEGATED (делегований). Існують і інші записи: в A-записи прописується IP-адреса сервера, MX вказує на поштовий сервер для домену, а CNAME є єдиним записом для сайтів-дзеркал. Налаштування DNS для домену входить в базовий комплект послуг хостинг-провайдерів і багатьох реєстраторів.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).