Статьи

Як українцям заробити в інтернеті на кліках і своїх знаннях

  1. ГРОШІ НА клік Заробляти на кліках - найпростіший, але і самий низькооплачувана вид заробітку в інтернеті....
  2. ПРОДАЖ СВОЇХ ЗНАНЬ
  3. РАБОТА ПАРТНЕРСЬКИХ ПРОГРАМАХ
  4. СТАТИ копірайтера
  5. Матчастину: ДЕ І ЯК СТВОРИТИ СВІЙ САЙТ АБО БЛОГ
  6. Троль В МЕРЕЖІ ЗАРОБЛЯЮТЬ від 6000 ГРИВЕНЬ
  7. ОСОБИСТИЙ ДОСВІД

ГРОШІ НА клік

Заробляти на кліках - найпростіший, але і самий низькооплачувана вид заробітку в інтернеті. Суть роботи полягає в тому, щоб за гроші виконувати різні «клікові» завдання. Наприклад, вам можуть платити за серфінг сайтів: протягом 30-60 секунд потрібно просто переглядати сторінку рекламодавця. Серед інших завдань - перегляд рекламних листів, голосування, реєстрація на сайтах, лайки в соцмережах, вступ до групи, перегляд відео, завантаження файлу і т. Д. Оплачується така робота дуже скромно. Наприклад, за перегляд сайту платять одну копійку, за більш складні завдання типу реєстрації, голосування - $ 0,05-1.

Щоб знайти таку роботу, потрібно зареєструватися на сайтах, які називають буксами (www.seosprint.net, www.wmmail.ru, www.ipgold.ru, seo-fast.ru, www.profitcentr.com, www.wmzona.com) . Після реєстрації користувач отримує доступ до завдань від рекламодавців, які завдяки його діям розкручують свої сайти.

Після виконання завдання гроші на рахунок (найчастіше це електронний гаманець) нараховуються автоматично. Збільшувати заробіток можна, якщо працювати одночасно на 5-6 буксах. Також можна встановити спеціальні програми - Автокликер (їх можна скачати в інтернеті), які будуть автоматично переглядати сайти замість вас. Ще один варіант збільшення заробітку - залучення рефералів для роботи на буксах, тобто людей, які зареєструються там, перейшовши по т. Н. реферального посиланням з вашим унікальним номером (приклад посилання - www.seosprint.net/?ref=4143903).

Залучати рефералів можна через свій сайт, блог. За залучення нових людей ви отримуєте відсоток від їх роботи. Наприклад, на Wmmail за рефералів першого рівня (тих, хто прийшов по вашому посиланню) користувачу платять 10%, за рефералів другого рівня (хто прийшов по посиланнях рефералів першого рівня) - 5%, третього рівня - 2%, четвертого і п'ятого - 1 %.

ПРОДАЖ ПОСИЛАНЬ

Ще один вид заробітку в інтернеті - заробляти на бажанні інших людей поліпшити позиції їхніх сайтів в різних пошукових системах, наприклад, в Google або «Яндекс». Так, важлива частина розкрутки сайтів - посилання на нього з інших інтернет-ресурсів. Тому якщо у вас є свій блог або сайт, то ви можете продавати посилання на ньому, зареєструвавшись на т. Зв. біржах посилань. Наприклад, на www.blogun.ru, www.gogetlinks.net, www.rotapost.ru і т. Д. Щоб почати роботу, потрібно для початку зареєструватися в системі та подати на розгляд адміністрації свої блоги або сайти. Якщо їх показники, наприклад, тематика, тривалість «життя», кількість проіндексованих, тобто запам'ятали пошуковою системою, сторінок, влаштують, то ви зможете приступати до роботи.

Для цього потрібно буде вибрати, що ви будете піарити (який сайт або послугу, товар на сайті), і подати заявку на роботу. Як правило, на біржах посилань можна подавати кілька сотень заявок на місяць. Якщо рекламодавець погодиться піаритися на ваших веб-ресурсах, то він схвалить заявку. Оплачується така робота по-різному в залежності від параметрів вашого сайту: наприклад, за невеликий тематичний текст з пари пропозицій з посиланням можна отримати $ 1-3, за два-три абзаци з одного посиланням - $ 3-10, за великий огляд з декількома посиланнями - $ 4-20.

Чим краще сайт, тим більше ви зможете на ньому заробити. Наприклад, у успішних блогерів вартість рекламного тексту може досягати і $ 100. Отримуючи гроші, користувач зобов'язується назавжди «поселити» на своєму сайті рекламний пост з посиланням і ні в якому разі не видаляти його. До слова, є і такі сайти (наприклад, sape.ru), на яких не потрібно писати ніяких постів. Там рекламні посилання встановлюються на вашому сайті автоматично і з часом, наприклад через місяць, видаляються (варто посилання до $ 2).

ПРОДАЖ СВОЇХ ЗНАНЬ

Якщо ви добре в чомусь розбираєтеся (наприклад, відмінно танцюєте, правильно розпоряджатися своїм часом, знаєте, як дешево подорожувати, або майстерно печете торти), і ваші знання можуть бути корисними іншим людям - ви можете продавати їх. Інфобізнес, тобто продаж знань, вважається одним з найприбутковіших варіантів заробітку в Мережі. Загальний механізм такий. Для початку ви придумуєте ідею і перевіряєте, чи буде вона користуватися попитом, наприклад, продають чи вже подібні послуги (якщо конкуренція велика - значить, є попит), чи шукають це люди в інтернеті. Останнє можна визначити за допомогою інтернет-ресурсів Google Adwords і «Яндекс.Вордстат»: наберіть там ключові слова (наприклад, навчитися танцювати онлайн) і подивіться, скільки разів за останній місяць користувачі шукали те, що ви збираєтеся їм продавати. Якщо кілька сотень разів - значить, людям потрібна така інформація. Також обов'язково проаналізуйте, де збирається ваша потенційна аудиторія. Завдяки цьому ви визначитеся з майбутніми рекламними майданчиками. Потім вам потрібно буде створити власний сайт, розкручувати його і почати регулярно публікувати там безкоштовні тематичні статті, щоб отримати якомога більше передплатників, їх довіру.

Коли користувачів набереться хоча б більше 500, то можна вже почати створювати і продавати платний контент, наприклад, записані відео- або аудіоуроки, проводити платні вебінари (онлайн-конференції, для їх проведення існують спеціальні інтернет-сервіси, як платні, так і безкоштовні) . Заробітки на знаннях можуть бути дуже різними. Так, успішні інфобізнесмени можуть заробляти $ 1000-2500 на місяць і навіть більше. При цьому досягти такого фінансового результату можна вже через 1-2 роки.

РАБОТА ПАРТНЕРСЬКИХ ПРОГРАМАХ

Щоб продати якомога більше товарів або послуг, компанії, виробники, інтернет-магазини та й ті ж букси створюють т. Н. партнерські програми. Стаючи партнером, людина отримує свою унікальну партнерську (реферальную) посилання і рекламує її. Наприклад, розміщує посилання або рекламні банери на своєму блозі, сайті, в соціальних мережах, на форумах. За кожну покупку, зроблену за посиланням, партнер отримує або відсоток від суми покупки (2-15%), або фіксований бонус.

Наприклад, за продаж навчального курсу по позбавленню від варикозу можна отримати 160 грн, а за продаж косметики одного з брендів - 65 грн за покупця. Щоб заробляти по максимуму, потрібно, щоб ваш сайт або блог був відвідуваним, тематика партнерок близька до тематики вашого сайту, а банери були розміщені в найоптимальніших місцях, наприклад, у верхній частині сторінки або праворуч. Знайти партнерські програми можна на спецсайтах (www.admitad.com, www.gdeslon.ru, cpaua.com.ua, www.salesdoubler.com.ua, exelo.ru і т. Д.).

СТАТИ копірайтера

Можна ще стати копірайтером і писати тематичні тексти на замовлення. Робити це можна на онлайн-біржах статей (advego.ru, www.etxt.ru, neotext.ru, www.textsale.ru, copylancer.ru, www.turbotext.ru, contentmonster.ru). Залежно від портфоліо копірайтера і його рейтингу (залежить від кількості проданих статей і позитивних відгуків про вашу роботу) він буде заробляти від $ 1-5 за 1000 знаків. Принцип роботи такий же, як і на біржі посилань: відправляєте заявку, чекаєте схвалення від замовника, а потім починаєте за роботу.

Крім замовних статей, на біржах можна писати статті на продаж, виставляючи за неї свою ціну. Цей варіант хороший, якщо у вас немає замовників, плюс відмінна можливість поповнити своє портфоліо. Якщо не знаєте, на які теми писати, можна подивитися на біржах найпопулярніші пошукові запити від замовників. Найбільш ходові теми: авто, будівництво, туризм, краса і здоров'я.

Найбільш ходові теми: авто, будівництво, туризм, краса і здоров'я

Матчастину: ДЕ І ЯК СТВОРИТИ СВІЙ САЙТ АБО БЛОГ

Для заробітку в Мережі в багатьох випадках вам знадобиться своя інформплощадка - сайт або блог. Для цього потрібно буде зареєструвати домен (ім'я сайту), замовити хостинг (місце на сервері) і встановити систему управління вмістом сайту (CMS). Всі ці послуги надають профільні компанії (www.ukraine.com.ua, www.p-host.com.ua, www.mirohost.net, www.avahost.ua). Доменне ім'я обійдеться в $ 5-20 на рік, рік хостингу - в $ 20-145. Можна скористатися і безкоштовними блог-платформами (wordpress.com, www.blogger.com, www.tumblr.com, www.weebly.com і т. Д.).

Троль В МЕРЕЖІ ЗАРОБЛЯЮТЬ від 6000 ГРИВЕНЬ

У Мережі можна заробляти на троллінге, веденні фейковий акаунтів. Тролів (або ботів) наймають, щоб вони підняли рейтинг, або, навпаки, зробили антирекламу експерту (політику), компанії, поширили неправдиву інформацію. «Вам потрібно буде вести кілька бот-акаунтів на Facebook і« ВКонтакте », - розповіли нам, коли ми звернулися по одному такому оголошенню. - Також потрібно буде по нашим завданнями коментувати публікації в ЗМІ, вступати в дискусії, розпалювати суперечки і т. Д. Якщо будете справлятися, платимо від 6000 грн в місяць ».

ОСОБИСТИЙ ДОСВІД

Олександр Падалка: «Я почав заробляти на продажі посилань, так як моя основна робота не приносила бажаного доходу Олександр Падалка: «Я почав заробляти на продажі посилань, так як моя основна робота не приносила бажаного доходу. Для початку створив на безкоштовній платформі блог про авто і протягом місяця щодня писав туди тексти, щоб у блогу з'явився хоч якийсь рейтинг, і його взяли на біржу посилань. При виборі біржі враховував, де найбільш лояльні вимоги до блогів і сайтів. Наприклад, не скрізь приймають блоги на безкоштовних платформах, беруть лише самостійні сайти. Коли перший блог прийняли в систему, і я заробив трохи грошей, я створив ще шість сайтів і блогів - кілька з кулінарії, домоводства, гумористичний блог і блог з Лайфхак. Через півроку вийшов на заробіток в 1500-3000 грн. Щоб заробляти більше, треба розвивати свої сайти, писати туди пости без проплачених посилань, рекламувати їх (наприклад, купуючи посилання).

Ще правило - працювати треба регулярно. Наприклад, у мене кожен день починався з відправки великої кількості заявок на біржі. Спочатку з декількох десятків відправлених заявок мені діставалося до п'яти завдань. Але поступово кількість замовлень зростало, у мене з'являлися постійні клієнти, і я поступово підвищував вартість своєї роботи. Щоб замовники до мене поверталися, я списувався з ними в «личку», щось уточнював, тим самим встановлював довірчі відносини. На виконання замовлень витрачав 2-4 години в день, але бувало, доводилося працювати весь день.

Траплялися й прикрощі. Як правило, на безкоштовних платформах можна розміщувати проплачені посилання. Оскільки у мене не завжди вистачало часу наповнювати веб-ресурси постами без посилань (це потрібно робити ще і для того, щоб проплачені посилання не вбивали сильно рейтинг сайту, блогу), одного разу відразу кілька моїх блогів з усіма посиланнями були видалені. На біржі це помітили і мене оштрафували - в результаті близько трьох місяців я працював безкоштовно, щоб виплатити штраф ».

Володимир Гагарін: «Копірайтингом займаюся близько чотирьох років Володимир Гагарін: «Копірайтингом займаюся близько чотирьох років. До цього я працював маркетологом в різних компаніях і втомився від роботи в офісі. Щоб визначитися з тематикою майбутніх статей, переглянув ключові запити на біржах копірайтерів. У результаті вибрав одні з найпопулярніших тем - авто, будівництво, краса і здоров'я - і зареєструвався на одній з бірж. Але відразу обмовлюся: якщо тема топова, але складна (наприклад, медицина, фінанси), то краще вибрати інше, нехай навіть менш популярну. Адже якщо не розберетеся добре в темі, ризикуєте писати неякісні тексти, які не будуть купувати.

Спочатку я працював тільки з однієї біржею, брався за все замовлення, аби напрацювати портфоліо. Поступово у мене з'являлися постійні клієнти, я став працювати оперативніше і почав продавати свої послуги і на інших біржах. На це пішло близько року.

До речі, багато копірайтери саме в цей період опускають руки: не отримуючи швидкої віддачі, грошей, вони розчаровуються. За моїми спостереженнями, з 10 новачків продовжує «копірайт» тільки один. Новачки беруть багато замовлень і не справляються. Плюс - тексти багатьох нудні і нечитабельні. Я б радив набивати руку на сайтах відгуків про товари (наприклад, на otzovik.com). Там можна і заробляти - платять як за самі відгуки, так і за їх перегляд іншими (до $ 7 за 1000 переглядів).

Щоб мене помітили замовники, я створив сайт, де ділився досвідом роботи і залучав рефералів на біржі копірайтингу. Пізніше я відкрив безкоштовну онлайн-школу копірайтингу. В місяць виходило заробляти до 4000 грн. Копірайтери, у яких є постійні замовники і які приділяють справі більше часу (як справжній роботі), можуть заробляти до 8000 грн в місяць.

Не обходиться і без неприємностей. Наприклад, нечесні замовники. Буває, вони замовляють серію статей, але оплачують одну або дві, а інші нібито їх не влаштовують. На ділі ж вони безкоштовно користуються ними на свій розсуд. Тому порада: відправляйте завдання частинами, завжди просите проміжну оплату і звертайте увагу на рейтинг замовника на біржі. Ще замовники бувають дуже прискіпливими. Але краще з ними не сперечатися - це може негативно вплинути на ваш рейтинг ».

Орест Зуб: «За освітою я юрист Орест Зуб: «За освітою я юрист. Пропрацювавши в Польщі, Хорватії, Індії і повернувшись додому, я усвідомлював, що відтепер найкрутішим подорожжю буде поїздка у відпустку раз на рік. Я так не хотів. І три роки тому, працюючи на основній роботі, почав розвивати власну справу. Це був англомовний сайт про Україну, куди я регулярно писав тексти. Одного разу я отримав листа з проханням провести екскурсію. Я погодився і за три дні заробив місячну зарплату. Мене осінило: гроші приходять не від написання статей на блозі або сайті (вони лише спосіб привернути аудиторію), а від продажу продуктів або послуг. Я тут же створив на сайті розділ «Послуги», і почали приходити замовлення.

Я звільнився з роботи і запустив вже інший блог, який і став у підсумку моєї основним майданчиком. Щодня я писав туди статті - про туризм, про саморозвиток. Потім у мене виникла ідея проводити онлайн-курси про персональну продуктивності. Спочатку робив це безкоштовно. На мій перший курс прийшов аж один слухач. Але я не опускав руки, і в підсумку на курси вдавалося залучити до сотні людей. Я набував репутацію експерта в своїй сфері. В результаті зважився провести платний курс про те, як заробляти в інтернеті. Ідея спрацювала - курс купили близько 50 людей.

З тих пір я почав створювати різні інфопродукти про персональну продуктивності, онлайн-бізнесі і самостійних подорожах. Зараз у мене 17 джерел заробітку, як в інтернеті, так і оффлайн: онлайн-вебінари і курси, продаж інфопродуктов, бізнес-консалтинг, реклама, партнерські програми, виступи і т. Д. Мій середній місячний дохід - $ 2000-2500. І при цьому я багато подорожую по світу.

Але треба розуміти, що кнопки «бабло», на яку можна натиснути і отримувати купу грошей, - немає. Працювати потрібно постійно. Наприклад, де б я не був, я приділяю своїй роботі по кілька годин на день (наприклад, веду блог). Також я продовжую вкладати гроші в свою освіту.

Ще одне правило успішного інфобізнесмена - якість продукту, його цінність для користувача. Знання, які ви збираєтеся продавати, повинні вирішувати конкретну проблему людини. До того ж, навіть якщо ви заробляєте на своїх знаннях, велика частина інформації у вас все одно повинна бути безкоштовною. Мало хто буде купувати кота в мішку. Наприклад, у мене на блозі можна отримати сім онлайн-уроків безкоштовно. Розвиваю я і партнерські відносини. Навіть якщо потенційний партнер знаходиться в іншому місті - НЕ лінуюся, їду до нього і запрошую на обід. Незважаючи на те, що багато зараз проходить онлайн, люди не перестали цінувати живе спілкування ».

Іван Кіщак: «Я вирішив почати працювати в інтернеті, тому що не можу знайти роботу" на місці "через обмежені фізичні можливості (живу в невеликому містечку Закарпатської області). Я отримую лише пенсію по інвалідності, тому зайвих грошей не буває. І хоч я не займаюся цим як основним заняттям, але іноді вдається трохи заробити - кілька сотень гривень на місяць.

Отже, починав я з заробітку на кліках на сайтах-буксах. Головний плюс в тому, що не треба ніяких знань, тисни собі на посилання і картинки. Мінус в тому, що заробітком це важко назвати. На одних тільки кліки вам навіть на витрати за інтернет буде неможливо заробити. Збільшити прибуток на кліках можна, але лише до певної межі. Найдієвіший спосіб - кликати одночасно на декількох сайтах по можливості використовуючи Автокликер (я саме так і роблю). Крім того, на буксах краще прагнути виконувати різні завдання, наприклад, проходити тести, реєструватися на потрібних сайтах. На цьому можна в рази більше заробити, ніж на кліки.

Кроме буксов, я намагався заробіті на партнерських програмах. Чесно скажу - у мене мало что Вийшла, що не Дивлячись на всі мої Спроба. Я розміщував реферальні ПОСИЛАННЯ, банери як у себе на сайті, так и на тематичних сайтах, групах ВКонтакте. І при цьом в одну годину я продавав, что может багатьох зацікавити, - мовні курси. У підсумку: по ПОСИЛАННЯ перейшло більше 1000 чоловік, проти ніхто з них Нічого не купивши. Щоб заробляті на «партнерка», треба мати Дійсно хороші майданчики для реклами з скроню відвідуваністю и платоспроможною аудіторією. Если цього немає, то тоді придется вкладаті свои гроші в рекламу. Загаль, добиться успеха в Цій делу Досить Важко. Нерідко ситуація ускладнюється ще й тим, що користувачі знають про заробіток на реферальних посиланнях і спеціально в адресному рядку стирають унікальний номер партнера. Може, вони і роблять покупку, але ви-то не одержуєте нічого, так як ніде не фіксується, що покупець прийшов саме від вас.

Великий недолік заробітку в інтернеті - шахрайство. Благо, що в Мережі є цілі т.зв. SCAM-списки, в яких можна знайти недобросовісні сайти-роботодавці, і таким чином застрахувати себе від них. Ще можна захиститися від обману, якщо звертати увагу на рейтинг користувача на сайті, на відгуки про нього. А на буксах, наприклад, при виконанні завдань можна дивитися на показник відмов - скільки разів рекламодавець схвалив роботу і скільки відмовив в оплаті. Якщо відсоток відмови високий, то варто задуматися, братися за завдання чи ні. Ще я б радив новачкам виводити по можливості свої зароблені гроші з електронних платіжних систем. Наприклад, на банківський рахунок, або хоча б оплачуйте електронним грошима послуги телефону, інтернету, купуйте товари через інтернет і т.д. Треба пам'ятати, що в будь-який момент вас можуть просто так заблокувати (наприклад, за підозрілу операцію або безпідставну претензію), і ви залишитеся ні з чим ».

Net/?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача